• Opis

Kiedyś, kiedy jeszcze nie miałem Amigi, brak komputera rekompensowało mi potężne pudło z setkami klocków LEGO :)

Po wielu latach pudło oddałem koledze (teraz żałuję), ale zostawiłem sobie swoje ostatnie dzieło :)

Ciężarówa ma skrętne koła i niezależne zawieszenie tylnej osi :)

zamieścił: altcomputing

data: 2012.06.26 22:17

kategoria: Różne / LEGO

rozdzielczość: 3264x2448

odsłon: 91

komentarzy: 8

Ocena użytkowników: 4.3 (oceniających: 6)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Oprócz Amigi...
Ja tam ze swoim smykiem chetnie przysiadam do lego. Dosypałem do swoich starych klockow nowe zestawy i zabawa jest super :)
[#2] Re: Oprócz Amigi...
Swego czasu zrobiłem bolid, z skręcanymi kołami, silnikiem v6 i 3stopniowa skrzynia biegów :), ofc wszystko na częściach z tamtego milenium.

Nowe zestawy suxx żółta kartka

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2012 13:18:49 przez faza
[#3] Re: Oprócz Amigi...

@faza, post #2

Ja niestety nie miałem tych "super" klocków do budowy silnika i skrzyni
[#4] Re: Oprócz Amigi...

@altcomputing, post #3

Skrzynia --Proste zębatki, a w przypadku silnika to zadne "spuer" części, tylko takie z których zbudowana jest twoja ciężarówka :P
[#5] Re: Oprócz Amigi...
Trochę upie... stół, 3 OK
[#6] Re: Oprócz Amigi...

@parallax, post #5

Wiesz, kawę trzeba na czymś pić :P
[#7] Re: Oprócz Amigi...

@altcomputing, post #6

Może podkładka pod mysz? ;)
Ta nawet by pasowała, ale może pod garnek :)
[#8] Re: Oprócz Amigi...
Nie jesteś sam :)
foto
Video

OK5+



Ostatnia aktualizacja: 28.06.2012 20:00:00 przez Dorian3d
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem