Komentowana treść: Duke Nukem 3D - nowa wersja dla AROS-a i MorphOS-a
[#1] Re: Duke Nukem 3D - nowa wersja dla AROS-a i MorphOS-a
Co to za "wsparcie dla systemu MorphOS"? Moralne? :P
[#2] Re: Duke Nukem 3D - nowa wersja dla AROS-a i MorphOS-a
Od tej wersji jest też wsparcie dla systemu MorphOS

Wsparcie rozumuję w tym wypadku jako kompilację. Więc skąd mogę pobrać wersję dla MorphOSa?

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2012 17:38:17 przez waldiamiga
[#3] Re: Duke Nukem 3D - nowa wersja dla AROS-a i MorphOS-a

@waldiamiga, post #2

Póki co chyba jednak tylko stąd (wersja sprzed 9 lat). Ale za wsparcie też pięknie dziękujemy. A co!
[#4] Re: Duke Nukem 3D - nowa wersja dla AROS-a i MorphOS-a

@waldiamiga, post #2

Hmm...głowę bym sobie dał uciupać, że gdy pisałem poprzedni koment to sznurka do wersji dla MorphOSa nie było.:D
[#5] Re: Duke Nukem 3D - nowa wersja dla AROS-a i MorphOS-a

@recedent, post #1

Na Aminecie jest archiwum z portem gry dla MorphOS-a (wiadomość lekko zmodyfikowana).
[#6] Re: Duke Nukem 3D - nowa wersja dla AROS-a i MorphOS-a

@mailman, post #5

Spróbowałem odpalić. W 32 bitach i panoramicznej rozdziałce nawet działa. Szkoda, że bitmapy (broń, przedmioty, nieprzyjaciel) prześwitują zza ścian, trochę to ułatwia rozgrywkę. Ale to nic, poczekamy na wersję poprawioną (i żeby się jeszcze zapisaną grę dawało wczytać... O!).

Edit: Przy drugim odpaleniu nie zauważyłem problemu z bitmapami. Ale z sejwowaniem/odczytywaniem dalej są jazdy.

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2012 23:26:12 przez recedent
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem