Komentarze do artykułu: Amiga & PC: Przenoszenie danych 4

[#1] Re: Amiga & PC: Przenoszenie danych 4
Więc ja zrobiłem w ten sposób:

1. Przeniosłem PC0: z odpowiedniego katalogu znajdującego się w Storage do tego samego katalogu znajdującego się w Devs. Dzięki temu nie muszę montować co chwilę PC0:
2. Gdy PC0: przeniosłem do Devs i zamontowałem to dyskietkę sformatowałem na Amidze. Było to najwygodniejsze. I dalej małe pliczki właśnie przenoszę na dyskietce. Większe za pomocą karty CF.
3. Jeżeli chcę przenieść obraz dysku adf na Amigę to pakuję go pod MorphOSem w lha. A może pod Windowsa jest też coś ciekawego do pakowania plików w lha z długimi nazwami ?
Można też to robić za pomocą Winuae, ale jest z tym więcej zabawy.
4. Trzeba by dopisać, że wbudowany w Amigę (w Workbencha) CrossDos, nie obsługuje długich znaków. Jedynie 8 + 3. Dopiero niezależna wersja komercyjna ten problem rozwiązuje.
[#2] Re: Amiga & PC: Przenoszenie danych 4
Zamiast bawić się Total Commanderem, JoinSplitterem i unzipem używałem WinRARa, który też ma opcje dzielenia archiwum na części. Na Amidze robiłem unRAR i to wszystko - szybciej, bez zbędnego bawienia się w łączenie plików.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem