Komentowana treść: Nowa produkcja GBA1000
[#1] Re: Nowa produkcja GBA1000
dokoptowałem się na amibay'u. mam zamiar zakupić 2 sztuki... podejrzewam że złożę je gdzieś dopiero w okolicach emerytury.... czyli kilka dekad przede mną.. '; )
[#2] Re: Nowa produkcja GBA1000

@mallorn, post #1

Skusiłbym się może, ale:
- skąd wziąć układ Amber ?
- skąd wziąć obudowę A1000

Gdyby coś takiego powstało pod obudowę A500... Wsadzić A3000 do obudowy A500 to byłoby coś!

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2013 09:20:21 przez zyga64
[#3] Re: Nowa produkcja GBA1000

@zyga64, post #2

Jeśli chodzi o Amber to zepsuta A3000, lub zepsuta karta A2320 wydają się jedynymi źródłami.
[#4] Re: Nowa produkcja GBA1000

@strim, post #3

To już tak łatwo być nie musi ;)
[#5] Re: Nowa produkcja GBA1000
Projekt zakłada stworzenie wyłącznie "gołej płyty"

Rozumiem że 'goła płyta" to PCB bez żadnych podstawek pod chipy, bez kondensatorów i innych mniejszych dupereli.
Ciekawi mnie ile by kosztowała "uzbrojona" płytka w takim wyposażeniu jak na FOTCE
Ewentualnie ile by kosztowało dolutowanie tych "gratów" u nas w kraju.
Pytam bo marnie u mnie z lutowaniem.
[#6] Re: Nowa produkcja GBA1000

@BULI, post #4

Można pominąć wlutowywanie układów flicker-fixera i nie ma konieczności montażu układu Amber. Przynajmniej można utuchomić płytę, podobnie jest z układami do obsługi HDD
[#7] Re: Nowa produkcja GBA1000

@mallorn, post #6

Ten układ Amber, za co jest odpowiedzialny?
[#8] Re: Nowa produkcja GBA1000

@BULI, post #7

to scandoubler
[#9] Re: Nowa produkcja GBA1000

@mallorn, post #8

A nie idzie go czymś zastąpić? Jest przecież nowy SC Indivision.
[#10] Re: Nowa produkcja GBA1000

@Ender, post #9

Nie przyglądałem się jeszcze schematowi, ale jestem na 99% pewny, że da się sygnały wizyjne zamiast do Amber skierować na zewnątrz, oczywiście trzeba będzie dorobić prosty układ na bazie schematu A500.

ps: po pobieżnym przeglądnięciu schematu widzę, że większość sygnałów z Denise idzie do złącza Video tak samo jak w A500
ps2: zdaje się że rev 5 ma opcję wykorzystania tego scandoublera o który pytasz


Ostatnia aktualizacja: 30.01.2013 08:11:29 przez wali7
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem