Komentowana treść: Amiga Remix - nowe utwory
[#1] Re: Amiga Remix - nowe utwory
Ile razy jeszcze będą "Turricana" męczyć?
[#2] Re: Amiga Remix - nowe utwory

@PopoCop, post #1

Turricana nigdy za wiele. siedzi, pije i chrupki Chociaż akurat muza z tego tytułu należy do kategorii tych, które trudno upiększyć. No, może poza 3 częścią (np. kawałek z lvl1 z T 3.5 Final Mission ma IMO więcej smaczku w porównaniu z oryginałem z trójki).
[#3] Re: Amiga Remix - nowe utwory

@snajper, post #2

...i te Trapsy w wersji piano mi się podobają, co powtórzę raz jeszcze, i zasługują co najmniej na pomarańczową buźkę. Myślę, że kluczem do sukcesu takich aranżacji jest właśnie odejście od oryginalnego stylu wykonania, zamiast próbować na nowo odkrywać Amerykę. I to samo tyczy się wszelkich remixów Godsów.
[#4] Re: Amiga Remix - nowe utwory

@snajper, post #3

Dla mnie wprost wymiata ten remix Turricana.....Orkiestrowy rozmach to jest to!


http://www.amigaremix.com/files/2913/Mano_-_Turrican_Medley_1-3_Main_Theme.mp3


Ostatnia aktualizacja: 28.08.2015 13:13:17 przez Motyl

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2015 13:13:44 przez Motyl
[#5] Re: Amiga Remix - nowe utwory

@Motyl, post #4

Owszem, świetne, ale czasem chciałbym jeszcze więcej instrumentów i smaczków w tle OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem