Komentowana treść: Son of Zeus na AGTW
[#1] Re: Son of Zeus na AGTW
To była bardzo fajne demo. Miałem je na jakieś tam dyskietce. Graliśmy w to z bratem. Nawet szło dosyć sporo pograć. Walka z olbrzymimi pająkami. Gierca miała potencjał i wciągała.

Benedykt Dziubałtowski
[#2] Re: Son of Zeus na AGTW
Czyżby wczesne przygody Kratosa? ;)
[#3] Re: Son of Zeus na AGTW
Może nie została wydana przez Mytha, moim zdaniem graficznie bardziej dopracowana niż Syn Zeusa - nigdy w nią nie grałem, więc nie wypowiem się na temat grywalności i muzyki. Natomiast Myth muze, nastrój i grywalność ma na wysokim poziomie, poziom trudności z resztą też.

Odnoszę wrażenie że obie te gry są bardzo podobne pod wieloma względami - poza jednym Myth był a
Son of Zeus nie był wydany

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2013 23:03:31 przez Radek_Cz
[#4] Re: Son of Zeus na AGTW
Ten nowy wygląd jest beznadziejny - myślałem, że moda na ramki już dawno minęła.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem