Komentowana treść: Indivision AGA Mk2 - narzędzie konfiguracyjne wersja 1.0 Core 2.5
[#1] Re: Indivision AGA Mk2 - narzędzie konfiguracyjne wersja 1.0 Core 2.5
Oby tak dalej OK
[#2] Re: Indivision AGA Mk2 - narzędzie konfiguracyjne wersja 1.0 Core 2.5
nie było, nie było, nie było i tadaaaaaaaaa OK
[#3] Re: Indivision AGA Mk2 - narzędzie konfiguracyjne wersja 1.0 Core 2.5
Nadal nie ma emulacji graffiti :(
[#4] Re: Indivision AGA Mk2 - narzędzie konfiguracyjne wersja 1.0 Core 2.5

@BULI, post #3

Spoko, będzie za 3 miesiące. A za kolejne 3 obsługa Vsync...
[#5] Re: Indivision AGA Mk2 - narzędzie konfiguracyjne wersja 1.0 Core 2.5
Czyli, można już się zainteresować tym i kupić ? - bo mi stary monitor juz siada :( i trzeba pomyśleć nad czymś nowym i nowoczesnym...
[#6] Re: Indivision AGA Mk2 - narzędzie konfiguracyjne wersja 1.0 Core 2.5

@(V)(I)mothe(P), post #5

Dwa największe amigowe sklepy (AmigaKit i Vesalia) wstrzymały sprzedaż, więc musisz poszukać gdzie indziej. A jak ewentualnie gdzieś kupisz to będziesz się bawił w testowanie oprogramowania w wersji beta, które wcale nie musi zadziałać na Twoim monitorze.
[#7] Re: Indivision AGA Mk2 - narzędzie konfiguracyjne wersja 1.0 Core 2.5
Na początku nie było wesoło z tym sprzętem. Monitory działały jak chciały, lub nie działały. Sam próbowałem trzech modeli i tylko jeden z nich zmieścił obraz na ekranie, choć i tak był przesunięty i w złych proporcjach. Już po wydaniu pierwszej wersji oprogramowania zaczęlo to działać dobrze, a ta wersja tylko to poprawia.

Wiem, że jeszcze nie wszystkie funkcje zostały uruchomione (?), ale i tak polecam ten sprzęt. Można go kupić w retroami (ja tak zrobiłem).
[#8] Re: Indivision AGA Mk2 - narzędzie konfiguracyjne wersja 1.0 Core 2.5

@DeeL, post #7

Na tą chwilę zapasy IndiAGA MK2 zostały wyczerpane - w ostatnim czasie 2 sztuki pojechały za granicę. Jens jeszcze nie rozpoczął ponownej sprzedaży, bo jak napisał chce poczekać na reakcje użytkowników po wypuszczeniu nowego oprogramowania. Inną sprawą jest to, że jak wspomniał ilość scnadoublerów jaka mu pozostała nie jest zbyt wielka i będzie ją musiał w jakiś sposób podzielić między dystrybutorów.

OT: ACA500 ma się pojawić w sprzedaży w maju tego roku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem