GBA1000 - Boże Narodzenie 2013

  • Opis

Stan budowy GBA1000 dnia 25.12.2013

- wlutowana połowa podstawek,

- większość elementów biernych,

- ChipRAM do wlutowania FastRAM,

- część podstawek, złącza i zwory

zamieścił: wali7

data: 2013.12.25 21:39

kategoria: Sprzęt / wali7

rozdzielczość: 1024x1088

odsłon: 173

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 4.4 (oceniających: 12)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: GBA1000 - Boże Narodzenie 2013
Piątka siedzi.
[#2] Re: GBA1000 - Boże Narodzenie 2013
Pięknie to wygląda, ode mnie 5!
Oby taki był finał OK
[#3] Re: GBA1000 - Boże Narodzenie 2013
Widzę, że jakoś dziwnie połączyło dwa wiersze, miało być tak:
- wlutowana połowa podstawek,
- większość elementów biernych,
- ChipRAM
do wlutowania
- FastRAM,
- część podstawek, złącza i zwory

Jeszcze wczoraj po wysłaniu zdjęcia dolutowałem złącza IDE i FDD oraz kilka kondensatorów. Jeżeli mi w robocie nie przywalą czegoś nieplanowanego po Nowym Roku, to jesli uda mi się znaleźć brakujące części (kilka kondensatorów, drobne półprzewodniki i większość układów serii 74, pamięć Fast - to z tych dostępnych od razu, oraz pamięć do Flicker-Fixera - to z tych trudniej dostępnych) mogę skończyć w ciagu kilku tygodni. W sumie największa kicha wyszła z pamięcią Fast, bo kipper zamówił nie te układy co trzeba (3.3V zamiast 5V) i muszę kupić inne.
[#4] Re: GBA1000 - Boże Narodzenie 2013
Ech, w końcu i ja muszę się za swoją zabrać. Piąteczka oczywiście. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem