Komentowana treść: MorphOS SDK 3.5
[#1] Re: MorphOS SDK 3.5
Zainstalowałem update 3 dni temu i problemów nie stwierdziłem. Cieszy fakt, że teraz installer bierze pod uwagę, że użytkownik mógł sobie coś dodać do SDK od siebie i zachowuje katalog "usr". Nie trzeba więc znów dodawać tego co mieliśmy dodane wcześniej. Chociaż GCC trzeba było znów ustawić przy pomocy GCCSelect na 4.4.5, bo standardowo przestawił mi na 2.95.x. Ale to nie problem - dwa ruchy ręką. ;)

Nie chciałbym się czepiać nieistotnych szczegółów ale edytor (świetny zresztą jak na amigowe warunki) Scribble nie jest jużczęścią MOS SDK. Edytor instaluje się standardowo z MorphOSem 3.x w katalogu "SYS:Applications" i ma go każdy nawet jeżeli nie ma zainstalowanego SDK. Natomiast w katalogu SDK jest softlink "Scribble" prowadzący do katalogu "SYS:Applications/Scribble".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem