• Opis

Zeskanowałem stare fotki swojego sprzętu jaki miałem w latach dziewięćdziesiątych. Nie pytajcie o dokładną datę. Stare, na pewno ok 20tu lat.

Na zdjęciu A500 z drukarką igłową Brother, monitorem mono i stacją z CDTV. Stację dostałem na wymiankę zamiast uszkodzonej i reklamowanej firmy zewnętrznej, w której padł bodaj tachometr (silnik wariował i stacja rozpędzała się do dziwnych prędkości).

zamieścił: Romlen

data: 2014.07.30 22:34

kategoria: Sprzęt / Romlen

rozdzielczość: 800x600

odsłon: 155

komentarzy: 5

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 9)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: A500 ze starej fotografii
Vintage, mniam! 5!
[#2] Re: A500 ze starej fotografii
W 94r porobiłem kilka zdjęć Amigi 500 jak jeszcze była w salonie przed tv na kartonie i te zdjęcia chyba szlak trafił, albo są u kogoś w albumie pomysł

Mam tylko jedno zdjęcie (94r), ale to już u mnie w pokoju z nowym tv, zamieszczam jego wycinek OK Kuzyn gra chyba w arkanoid pomysł

Biurko tymczasowe sklepane z płyt, na dole joy skorpion szeroki uśmiech
[#3] Re: A500 ze starej fotografii
5 teczka :) i szukam gdzieś miałem moją 1200 z dyskiem i cd na taśmach na zewnątrz z dawnych lat:)
[#4] Re: A500 ze starej fotografii
Miałem taki zestaw w latach 90tych.Ciekawi mnie monitor:nadal działa...?Mój gubił synchronizację,gdy się przegrzał.Piątka!ok, racja
[#5] Re: A500 ze starej fotografii
Fajne zdjęcie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem