Komentowana treść: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED
[#1] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED
A to nie było darmowe? Chyba, że inny program do muzyki był od jakiegoś czasu za free.
[#2] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED
Kolejny zakup a-eonu.Czy oni wiedzą co robią?
[#3] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED

@simka113, post #2

Wszystko wykupią i na koniec zbankrutują
[#4] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED

@simka113, post #2

Kolejny zakup a-eonu.Czy oni wiedzą co robią?

Oczywiście. To tani sposób na zapełnienie AmiStore czymś sensowniejszym, niż animowane przeszkadzajki na blat i zestawy tapet.
[#5] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED

@Krashan, post #4

I to chyba jest całkiem niegłupi pomysł (w biznesowym sensie). Ceny w AmiStore nie są potem jakoś mocno zaporowe, spora część ludzi kupi ten soft z sentymentu albo żeby wesprzeć A-EON i inwestycja szybko się zwróci.
[#6] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED

@Ender, post #1

A jaka wersja będzie w AppStore ? Bo przecież 2.0 nigdy nie była ukończona Na Amige oczywiście mowię o Sound Studio do tego jest bardzo niestabilna.
[#7] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED
Mi się wydaje, że Trevor wie co robi. Widać tu pewną konsekwencjęi jestem przekonany, że to część pewnego planu.
[#8] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED

@sand, post #6

Nie wiem. Tak myślę, czy za free nie było Symphony profesional czy jakoś tak. Raczej ciężko będzie im konkurować z DB nawet 2, a przy założeniu, że ci, którzy tam kupują mają rozbudowane Amigi to z DB3. Czy w tym sklepie będą tylko rzeczy, które kupi A-Eon?
[#9] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED

@Ender, post #8

Nie wiem jak porównać te programy ze sobą ale są osoby gotowe zapłacić kilka euro tylko po to żeby dany program po poprawkach, używał innej czcionki niż topaz
Nie, możesz umieścić swoje oprogramowanie. A-Eon pobiera jakiś procent.

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2015 21:27:52 przez pini
[#10] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED

@sand, post #6

Chyba 1.03c link

Jeżeli tak, to ja proszę o AHI, bo tego najbardziej brakuje.

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2015 23:41:13 przez Andrzej Drozd
[#11] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED
Jasne ludzie kupia cos co maja za darmo prosze was.
[#12] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED
Najbardziej bym się cieszył, jakby A-EON udostępnił za jakieś normalne pieniądze program ImageFX do MorphOSa. Wiem, że Była dodawana kiedyś wersja ImageFX Lite do pierwszych Pegasosów razem z systemem MorphOS. A potem to wzięło i zdechło. Był również wtedy dodawany fxPAINT V2.02 Lite. No i też oficjalnie tego softu nie można nigdzie zdobyć.

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2015 00:52:10 przez gilban
[#13] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED

@gilban, post #12

Ja bym wolał, Arteffect.
[#14] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED

@SzaryWilk, post #11

Wystarczy, że zostanie poprawionych kilka błędów, dodana np. obsługa AHI (nie znam OctaMEDa - być może już ją ma) lub coś innego, co zainteresuje użytkowników i w ten sposób wydaną wersję Trevor będzie mógł sprzedawać, a Ci co uznają, że są to poprawki istotne lub dla nich kluczowe program kupią. Trevor ma prawo sprzedawać, a użytkownicy kupować. Nie widzę w tym nic złego.
[#15] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED
Ciekawe za ile :)
[#16] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED

@odyseja_lkc, post #15

Myślę że 13 ojro.OK
[#17] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED

@SzaryWilk, post #11

Jasne ludzie kupia cos co maja za darmo prosze was.

Ja kupiłem PPaint i jestem zadowolony. Ale pewnie Ty nie masz nawet oryginalnego systemu operacyjnego.
[#18] Re: A-EON zakupiła prawa do programu OctaMED

@gilban, post #12

A próbowałeś zainstalować na MorphOSie wersję dla bodajże 3.x z OS4Depot?
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem