Komentowana treść: Tasko - nowy menedżer plików
[#31] Re: Tasko - nowy menedżer plików

@recedent, post #30

Oczywiscie ze przelaczylem i dzialalo to wolno. Nazwa Filemaster z sufitu sie nie wziela...
[#32] Re: Tasko - nowy menedżer plików

@MDW, post #1

Ja tam wole file-managery, niż integralne rozwiązania systemowe. szeroki uśmiech
[#33] Re: Tasko - nowy menedżer plików

@Hellena, post #32

Dokladnie, a taki Ambient co najwyzej nadaje sie do ogladania miniaturek obrazkow choc niektorzy wola do tego facebooka. szeroki uśmiech Nic nie moze sie rownac z filemasterem. OK
[#34] Re: Tasko - nowy menedżer plików

@Leon, post #33

Nic nie moze sie rownac z filemasterem.


Raczej z DOpusem 4.x szeroki uśmiech
[#35] Re: Tasko - nowy menedżer plików

@Leon, post #33

Prawdopodobnie coś w tym jest, gdyż cały świat używa zawsze dwupanelowców. Wszelakie rozwiązania ala Opus5 nie przyjęły się. Ale na szczęście każdy może sobie wybrać to co chce.
[#36] Re: Tasko - nowy menedżer plików

@radzik, post #35

świat używa zawsze dwupanelowców


Ho, ho chyba masz dostęp do ściśle tajnych danych szeroki uśmiech
[#37] Re: Tasko - nowy menedżer plików

@BULI, post #36

Liczba pobrań Total Commander dla samego Androida - powyżej 10 mln. Liczba użytkowników Ambienta - jakieś 1,5 tysiaca.
Tak, cały świat używa dwupanelowcow.
[#38] Re: Tasko - nowy menedżer plików

@michalmarek77, post #37

Jeśli 10 mln + 1,5 tyś to cały świat, to mogę Wam powiedzieć, że mały jest ten Wasz świat (może warto wyjść poza jego granice)

Ambient? Dwu-panelowiec? Chyba, ktoś tu nie wie o czym pisze!
[#39] Re: Tasko - nowy menedżer plików

@BULI, post #38

Buli, przecież ten przykład tylko pokazał skalę różnicy jaka jest między "staroswieckim, dosowym" TC na Andku a "nowoczesnym, uber cool" Ambientem pod MOSem. To było versus nie +. Generalnie nie ważne czy Win, MacOS, Linuxy etc dwupanelowcow używa się notorycznie. Nie dlatego, że są fajne - są wygodne i szybkie. To pewnie miał na myśli Radzik. To, że np, MDW nie cierpi klonów Norton Commander nie znaczy, że ma rację, myśli przyszłościowe, kieruje się wygoda. Nie - to świadczy iż jest abberacją :)

P.S Bez obrazy, oczywiście.
[#40] Re: Tasko - nowy menedżer plików

@michalmarek77, post #39

No ale policz sobie ile użytkowników Androida nie używa dwupanelowców... Wtedy okaże się, że używa ich jakiś śmieszny ułamek procenta.

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2016 13:16:50 przez Krashan
[#41] Re: Tasko - nowy menedżer plików

@michalmarek77, post #39

michalmarek77, ja wiem jakie są zalety dwu-panelowców sam z nich korzystam (DOpus 4.x), co to ma do rzeczy w kwestii popularności na poziomie "cały świat", co z resztą świetnie spointował Krashan ok, racja
[#42] Re: Tasko - nowy menedżer plików

@michalmarek77, post #39

To, że np, MDW nie cierpi klonów Norton Commander

To nie tak, że nienawidzę. Dawno temu namiętnie używałem FileMastera 2.x, 3.x. Po przesiadce na MorphOSa 1.4 Ambient był tak żałośnie niefunkcjonalny (np. brak funkcji "parent"), że używałem trochę dwupanelowego Opusa (którego potem zastąpiłem Magellanem i tak . Ale od czasu gdy w 1997 roku pewien znajomy pokazał mi i wyjaśnił ideę Magellana to dwupanelowce wydają mi się takie... ciasne. Duszę się w nich. Poza tym jestem wielkim fanem używania czystych rozwiązań wbudowanych w system (niezależnie od platformy). Czyli jestem dokładnym przeciwieństwem typowego użytkownika Windows, który stara się możliwie jak najwięcej elementów systemu zastąpić rozwiązaniami zwenętrznymi. Teoretyzując można dojść do wniosku, że paradoksalnie najbardziej gorący zwolennik Windows zupełnie nie instaluje Windowsa. szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem