Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport

Komentowana treść: Wywiad z Timothym De Groote
[#1] Re: Wywiad z Timothym De Groote
Korporacyjna powściągliwość w odpowiedziach.
[#2] Re: Wywiad z Timothym De Groote
Cóż za żałosny zestaw przypadkowych pytań i z dupy wyjętych odpowiedzi. Proponuję na przyszłość lepiej dobierać materiały, do których linkujecie, żeby nie tracić czasu czytelników.
[#3] Re: Wywiad z Timothym De Groote

W odpowiedzi na #2

Proponuję ten komentarz wysłać do autorów treści, zamiast strzelać w posłańców. Chyba że masz tylko odwagę lokalną szeroki uśmiech
[#4] Re: Wywiad z Timothym De Groote

W odpowiedzi na #1

[#5] Re: Wywiad z Timothym De Groote
Dyrektory, prezesy, menadzery wielkiej swiatowej korporacji puszczenie pawia
[#6] Re: Wywiad z Timothym De Groote

W odpowiedzi na #3

Oj tam, zaraz strzelać. Po prostu wiem, że PPA stać na więcej i krytykuję wyłącznie z dobroci serca. A co do odwagi lokalnej, to pod oryginałem nie ma możliwości komentowania, tylko jakieś durne emotki, więc podejrzewam, że to raczej autorom brakuje odwagi albo w dupie mają realny feedback. Większym grzechem natomiast jest rozpowszechnianie takiego raka dalej.

P.S. W internecie nie ma czegoś takiego jak "lokalny".
Wybierz dział:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem