Komentowana treść: AlarCity i Worthy - dwie gry od Pixelglass w roku 2018
[#1] Re: AlarCity i Worthy - dwie gry od Pixelglass w roku 2018
Worthy zapowiada się świetnie. Na pewno Wart zagrania. Bardzo dużo elementów animowanych i to w moim ulubionym stylu. Zdecydowanie jestem zainteresowany wersją pudełkową. szeroki uśmiech

Czy wydawnictwo Adama Zalepy zajmie się dystrybucją, jak w przypadku Alar City?
[#2] Re: AlarCity i Worthy - dwie gry od Pixelglass w roku 2018

@Hexmage960, post #1

Czy wydawnictwo Adama Zalepy zajmie się dystrybucją, jak w przypadku Alar City?

Tak, już rozmawiamy na ten temat. Więcej informacji pojawi się po Nowym Roku
[#3] Re: AlarCity i Worthy - dwie gry od Pixelglass w roku 2018
AlarCity ma wszystko by być kraszerem. Szkoda, ze ta gra nie została wydana (zrobiona) w 1991 roku. Wtedy autor mógłby osiągnąć nią spory sukces.
[#4] Re: AlarCity i Worthy - dwie gry od Pixelglass w roku 2018

@A2, post #2

Świetna wiadomość. OK
[#5] Re: AlarCity i Worthy - dwie gry od Pixelglass w roku 2018

@Hexmage960, post #4

nie wiem gdzie to miasto w alarcity ale gierki wygladaja koszernie.
[#6] Re: AlarCity i Worthy - dwie gry od Pixelglass w roku 2018
Gry faktycznie wyglądają dobrze, i być może faktycznie - będzie trzeba zagryźć zęby i mimo początkowych oporów pograć w Alar City? Czas pokaże, choć wojowniczy plemnik ciągle do mnie średnio przemawia :). Przemawiają do mnie za to inne wyczyny pixelglass: TimeGal w wersji na maszyny ocs/ecs z twardyskiem.
[#7] Re: AlarCity i Worthy - dwie gry od Pixelglass w roku 2018
AlarCity, choć technicznie bardzo dobra, nie jest grą w moim typie. Natomiast Worthy trzeba się będzie przyjrzeć bliżej.
[#8] Re: AlarCity i Worthy - dwie gry od Pixelglass w roku 2018

@Krashan, post #7

Oho...
Alarcity do teraz osiagnal zawrotna ilosc zamowien "Total: 72" podczas gdy kolejny bakbonkrap ma juz 200 preorderow.


gdybym byl tworca Alarcity, to oblalbym siebie i swoja Amige benzyna i zapalil zapalke...
[#9] Re: AlarCity i Worthy - dwie gry od Pixelglass w roku 2018

@selur, post #8

Pograłem ostatnio trochę w demo na CD32 i gra coraz bardziej mnie przekonuje.
Przede wszytskim widać dbałość o szczegóły, sample i muzyka są świetne, naprawdę soczyste i miłe dla ucha. Grafika jest naprawdę dobra. Bardzo ładnie prezentują się wszelkie efekty typu wybuchy, strzały, flary rozbłyski, plazmy, teleportacje.

Oczywiście ten nieszczęsny plemnik, czyli główny bohater to po prostu zmarnowany potencjał.
No i jest jeszcze jedna rzecz która może nie pomagać w sprzedaży.
Moim zdaniem cena za wersję elektroniczną, 95zł jest za wysoka (cena za grę na fizycznym nośniku, czyli CD to 109zł- jest moim zdaniem OK).
Osobiście wydaje mi się, że cena za wersję elektroniczną nie powinna być większa jak 60zł, max 70zł- oczywiście to moje skromne zdanie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem