Komentowana treść: Wesołych Świąt
[#31] Re: Wesołych Świąt
Wesołego Alleluja !
[#32] Re: Wesołych Świąt

@neuron55, post #31

Zdrowych i wesołych Świąt a przede wszystkim Spokojnych
[#33] Re: Wesołych Świąt

@Kaktus, post #32

Wesołych świąt
[#34] Re: Wesołych Świąt
Wszystkiego naj.
[#35] Re: Wesołych Świąt
Wesołego Alleluja jupi!
[#36] Re: Wesołych Świąt

@KM, post #1

Zdrowia, spokoju, radości w Święta i odrodzenia systemu Amigi jako jednego wspólnego NG na jądrze Linuksa.


Czyli życzysz Amidze nie zmartwychwstania a reinkarnacji, a to już inna religia (hinduizm?).
[#37] Re: Wesołych Świąt

@jubi, post #36

Reinkarnacja różni się od zmartwychwstania tym, że po zmartwychwstaniu jesteś nadal sobą. Dlatego dość długo kosciół katolicki średnio patrzył na spalanie zwłok bo po tym trudno wstać jako ta sama osoba. Jeśli odrodzenie posiadałoby by główne cechy amigi to nie byłaby to reinkarnacja.

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2018 20:05:07 przez michal_zukowski
[#38] Re: Wesołych Świąt

@michal_zukowski, post #37

Jeśli odrodzenie posiadałoby by główne cechy amigi to nie byłaby to reinkarnacja.


Jakie główne cechy Amigi musiałby posiadać "system NG na jądrze Linuksa"?
[#39] Re: Wesołych Świąt

@jubi, post #38

Mimo że nie do mnie, to moim zdaniem:
1) Jeśli się da (tzn. będa źródła) i będzie sens (nie utrudni to portowania ludziom nieznającym Amigi) to MUI, ale umierać za nie nie zamierzam;
2) Ambient, Dopus, Worbench (gdbyby się AOS 4.x chciał przyłączyć) lub coś co funkcjonuje w ClassicWB , Scalos do wyboru albo jeden z tych;
3) PortablE (AmigaE w wersji x64), PureBasic (wersja x64) BlitzBasic/BlitzMax/Blitz3d (x86) i oprogramowanie, które po upadku Commodore, Escom, Gateway wyemigrowało na PC.
4) No i coś na wzór JanusUAE dla 68k/ PPC dla starych gier, dem póki nowych nie będzie

Zmarchwystanie a reinkarnacja co to za różnica skoro to dotyczy ludzi?

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2018 19:35:48 przez KM
[#40] Re: Wesołych Świąt

@KM, post #39

To co wymieniłeś to praktycznie same dodatki, nie widzę tam cech systemu Amigi. Jeśli lubisz DOpusa a system jest nieistotny, to jest DOpus pod Windows.
[#41] Re: Wesołych Świąt

@jubi, post #40

Ja mam świadomość, że nie da się dzisiaj przenieść systemu Amigi w 100% na nowy sprzęt to raz, a dwa chyba bym tego nie chciał. Ja cenię Amigę za gry, programy do grafiki to przede wszystkim. Dziś programy odstają, a gry... te jeszcze sprawiają mi frajdę. Już kiedyś dawno temu pisałem, nie jestem znawcą systemu, super userem itd. Chciałbym żeby ten system miał wygląd naszego NG, ale dawał znacznie większe możliwości. Poziom Linuksa wystarczy mi w zupełności.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem