Komentowana treść: Nowości od Amigazeux
[#1] Re: Nowości od Amigazeux
Super. Trzeba wypróbować. OK
[#2] Re: Nowości od Amigazeux

@wali7, post #1

Jeśliś ciekaw to Notch (w trybie iPhone) wygląda tak:

[#3] Re: Nowości od Amigazeux

@recedent, post #2

A widziałem, widziałem już ;) Odpuszczam instalację, smartfona też bym nie chciał z tym. Hehe, niech zgadnę, pewnie już pierwsze obrazy są w galeriach z Notch-em.

DateTime chyba kozacko wygląda.
[#4] Re: Nowości od Amigazeux
Kilerapy to to nie sa. Choc zamienik zegra fajny i nawet zainstalowalem sobie.
[#5] Re: Nowości od Amigazeux

@Phibrizzo, post #4

Na kilerapy przyjdzie jeszcze czas, dajmy UltraGelbowi powrócić do żywych
[#6] Re: Nowości od Amigazeux
Ughhh.... toż PixelPicker to jawna konkurencja dla mojego Hexaco!

A DateTime już zastąpił u mnie standardowy Clock.
Czy ktoś wie, czy da się jakoś wyedytować ustawienia MUI dla morphosowego kalendarza? Mam na myśli ten standardowy kalendarz, ale i w tym nowym od Gelba też by się przydały prefsy MUI.


Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 22:54:29 przez R-Tea
[#7] Re: Nowości od Amigazeux

@R-Tea, post #6

Czy po wejściu w ustawienia DateTime nie znika wskaźnik myszy i już nic nie możesz zrobić? Te znikanie to tak nie od razu następuje, tylko różnie, losowo. Początkowo myślałem, że tylko wtedy jak chciałem edytować pierwsze pole z góry, gdzie zmienia się informacje o dacie i godzinie. Oczywiście rozumiem, że masz wersje 1.2? Bo szybki fix był z tego co kojarze.
[#8] Re: Nowości od Amigazeux

@deez, post #7

Kilka razy już bawiłem się ustawieniami DateTime, ale znikania wskaźnika myszy nie zauważyłem. Mam wersję 1.102 (29.11.18)
[#9] Re: Nowości od Amigazeux

@R-Tea, post #8

No to chyba mamy identyczną wersję (podam jeszcze może md5: 90a8452d7ed2cf49407aa0ec0e917f53).
Na pewno byś zauważył bo bez niego nic już właściwie pod systemem nie zrobisz (no chyba, że patrzeć się na datę i czas, hehe).
[#10] Re: Nowości od Amigazeux
Moduły zostały zaktualizowane.
[#11] Re: Nowości od Amigazeux

@mailman, post #10

Oprócz Notch.
Poza tym doszły: MouseEyes, CPUGauge, MemoryGauge, Uptime.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem