Komentowana treść: K&A Plus #18
[#1] Re: K&A Plus #18
Kupione. :)
2
[#2] Re: K&A Plus #18
Przypomniało mi się, że mam jeden numer K&A i odnalazłem go teraz, przejrzałem... i od razu zamówiłem parę numerów więcej. Ładnie wydany, ciekawe artykuły. C64 kiedyś miałem, więc nie przeszkadza mi, że część magazynu jest poświecona komodzie. Ostatnio dopadł mnie sentyment do czasopism kupowanych w latach 90 (których już nie mam) i zrobił swoje.
Interesujące jest skondensowane wydanie K&A 1-5, chętnie zobaczę co z tego wyszło. 5 numerów upchnąć w 1? Czy było tam tak dużo słabych artykułów, których można było się pozbyć? Czy kolejne numery też wyjdą w skondensowanej formie? Takie pytania chodzą mi po głowie
[#3] Re: K&A Plus #18

@xylaz, post #2

Jako spadkobiercy, bazujemy na C&A, więc komody nigdy nie zabraknie w magazynie.
Co do 1-5, troszkę objaśnię. Od #6 wydajemy magazyn na papierze. Nie bylibyśmy w stanie, w każdym aspekcie, zrobić reedycji papierowej poprzednich numerów w wersji pdf. Wersja elektroniczna różni się od tej, która trafia do drukarni. Przeoranie wszystkich 5-ciu numerów byłoby nie wykonalne. Trzeba by było je przeredagować i złożyć od nowa. Tak więc zrobiliśmy ankietę, wśród redaktorów i stałych czytelników, które artki powinny się znaleźć w zbiorczym numerze 1-5. Wszystkie artykuły są wartościowe, ale niestety realia zmusiły do takiego zabiegu. Jeśli masz kolekcję wszystkich pierwszych numerów w pdf, to będzie wg mnie dość ciekawe doznanie, które artykuły trafiły do zbiorczego papierowego wydania. Cały czas idą dodruki, jeśli ktoś czegoś nie ma. Oczywiście część numerów jest na stanie, na inne trzeba zaczekać. Jak to z pismem na niszowym, hobbystycznym rynku. Ale każdy czytelnik, prędzej czy później dostaje to co zamówił. Tak więc jeśli masz zamiar nadrobić zaległości, zapraszamy do zakupu.
2
[#4] Re: K&A Plus #18
Nooo, bardzo ładnie się to pismo rozwija. OK Chociaż jak dla mnie to jest tam zdecydowanie za dużo gier. Ja bym się ograniczył do 2-3 stron o grach. No ale generalnie nie jest to wada, a może jest to wręcz zaleta. Po prostu moje preferencje są inne, bo ja niespecjalnie jestem zainteresowany graniem. I bardzo się z tego cieszę, bo gdybym był to pewnie w połowie lat 90 przesiadłbym się na peceta. szeroki uśmiech
[#5] Re: K&A Plus #18

@don_rafito, post #3

Czy jest jakaś różnica między składaniem zamówień na stronie ka-plus.pl i bitronic.pl? Zamówiłem na bitronic.pl i okazało się, że jednego numeru nie ma w magazynie, inny został zupełnie wyprzedany, a jeszcze inny jest, ale nie poczytam, bo wisi w tym samym zamówieniu co pozostałe.
Jak jest obecnie z dostępnością numerów na ka-plus.pl?
[#6] Re: K&A Plus #18

@xylaz, post #5

Pw
[#7] Re: K&A Plus #18

@xylaz, post #5

Ekipa K&A plus drukuje sobie sama i wysyła paczkę do redystrybucji Zalepie. Nie pamiętam dokładnie ile, na zasadzie kilkudziesięciu egzemplarzy. I jak wyprzeda, to "świeci oczami", bo nie ma jak ich dodrukować. Czasem brakuje tu, czasem tam. Najpewniej byłoby zaprenumerować bezpośrednio w K&A plus. Zbiorcze zamówienia są fajne, zwłaszcza przy koszcie paczki, ale nie w tym przypadku (niezależny, zewnętrzny wydawca).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem