Komentowana treść: Koniec RetroAmi
[#31] Re: Koniec RetroAmi
Serce boli no ale takie życie czasem bywa...
Też tam troszku kasy zostawiłem, obsługa rewelacyjna była - raz nawet tam zajechałem, ale nie miałem przyjemności spotkać @ITU.
Dziękuję bardzo za WSZYSTKO!
1
[#32] Re: Koniec RetroAmi
Rowniez dziekuje , troche monet na przełomie 10 lat tam zostawiłem
[#33] Re: Koniec RetroAmi
Wielka szkoda. Też kupiłem parę rzeczy w tym sklepie. Życzę zdrowia. Może jednak uda się wznowić działalność.
[#34] Re: Koniec RetroAmi
Wielka szkoda dla mnie tym bardziej że to najbliższy dla mnie sklep. Bardzo dobry kontakt, Daniel pomógł mi chociaż nie musiał z naprawą 4xeide. Producent nie bardzo chciał ze mną rozmawiać. On to załatwił. Hobby nigdy nie służyło do zarabiania. Są rzeczy które robi się od serca. Zawsze marzyło mi się otwarcie podobnego sklepu w mojej miejscowości. Nawet lokalizację i lokal mam. Marzeniem jest działalność związana ze wszystkim co retro - Commodorki, Atari, Amstrad, Spectrum. Co z tego jak na razie kasy brak.
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem