Komentowana treść: Amiga Remix - aktualizacja
[#1] Re: Amiga Remix - aktualizacja
zrobiłem sobie przegląd ostatnich co fajniejszych nutek, bo dawno nie odsłuchiwałem. Lizardking's Theme rulez. OK
widzę też, że w końcu zmienili ten kijowy Topaz font dla masochistów - teraz jest jako opcja w opcjach. Z systemowym jest dużo czytelniej. ok, racja
2
[#2] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@snajper, post #1

Ten Topaz na mojej Amidze wygląda zdecydowanie ładniej.
1
[#3] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@snajper, post #1

Dzięki za cynk. OK Też sobie wyłączyłem ten męczący Topaz i prawdę mówiąc taka wersja bardziej kojarzy mi się z Amigą. Topaza pozbyłem się od razu po kupnie pierwszego dysku twardego w 1995 na rzecz cienkich fontów proporcjonalnych. A gdy doszedł monitor SVGA i wysokie rozdzielczości karty graficznej to już zupełnie Topaza nigdy nie zobaczyłem. Takie grubaśne fonty może i miały jakiś sens na jakimś rozblurowanym TV CRT i 640x256...
1
[#4] Re: Amiga Remix - aktualizacja
Nowy styl strony jest ok, mi nie przeszkadza, do starego już się przyzwyczaiłem, ale najważniejsza jest zawartość czyli nowa muzyka.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem