Komentowana treść: Amiga Remix - aktualizacja
[#1] Re: Amiga Remix - aktualizacja
Orientuje się ktoś czy jest jakiś sposób na szybkie ściągnięcie wszystkiego z Amiga Remix za jednym zamachem bez klikania kilka tysięcy razy?
Był chyba pomysł żeby udostępniać archiwa z utworami z każdego roku w postaci torrenta. Ale z tego widzę w "Archive" to jest tylko torrent z utworami z 2019 roku. Szkoda, że tylko tyle, bo byłoby to wygodne.
[#2] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@MDW, post #1

a to nie mozesz w czymkolwiek napisac skrypt, który przeleci od
https://www.amigaremix.com/download/3548
do https://www.amigaremix.com/download/2

i zrobi wgeta/curla?
2
[#3] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@michal_zukowski, post #2

No właściwie można zagonić do tego jakiegoś Pythona. Pomysł dobry. OK
Mam nadzieję, że nie zbulwersują się, że tak od nich ciągnę. Dawno dawno temu były tam limity ściągania i przez godzinę nie można było ściągnąć więcej niż jakaś określona liczba plików czy megabajtów. Ale to było jeszcze zanim można było słuchać utworów ze strony. To już jest raczej nieaktualne, bo nawet niedawno Juen mówił, że takie rzeczy robił (chyba w związku z IMPem) i nie było problemu.

No to kiedyś może tak sobie zrobię, bo mając wszystko na swoim NASie wygodniej się słucha, można robić playlisty ulubionych. Tylko skoro trzeba coś tam klepnąć to pewnie teraz tego nie zrobię, bo inne ami-zadania mają wyższy priorytet. Słuchanie AmigaRemix, SoundCloud czy XTDMusic, SlayRadio, C64Remix, Radio PARALAX, SceneSat, modules.pl to jest tylko sposób na uprzyjemnienie realizacji tych zadań.

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2024 15:21:25 przez MDW
[#4] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@michal_zukowski, post #2

No dobra, już się ściągają. Nawet nie wiedziałem, że wget do tak prostych rzeczy nie wymaga żadnego skryptu, sam się iteruje po tych linkach. Co prawda linki mają nieciekawe nazwy. Ale pliki mp3 mają tagi, a RNOTags potrafi nadawać zgrabne nazwy plikom na podstawie ich tagów mp3.
Dzięki za zmobilizowanie mnie.
[#5] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@MDW, post #4

Poprawka, wget na macOS nie wymaga skryptu. Pod MorphOS musiałem napisać kilkulinijkowy skrypt, bo tak po prostu {2..3548} jednak nie działa. Nie pasują mu te nawiasy.
Ale spoko, leci więc będzie słuchane.
1
[#6] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@michal_zukowski, post #2

Po około 300 plikach jednak dostałem "pozdrowienia" z ERROR 403. Odczekam trochę i spróbuję później. Pewnie pójdzie i trzeba to będzie zrobić w 12 podejściach.
[#7] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@MDW, post #6

czy mi się wydaje czy tutaj jest torrent ;)
https://www.amigaremix.com/archive


Ostatnia aktualizacja: 03.01.2024 17:45:28 przez c64portal
[#8] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@c64portal, post #7

Jest. Ale jeżeli wierzyć opisowi to zawiera tylko utwory z 2018 roku (55 sztuk z prawie 3000).
Ale spoko, nawet z przerwami skrypt mi to w tydzień ściągnie.
[#9] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@MDW, post #8

racja...
pomyślałem, że tutaj tak jak na remix.kwed.org można pobrać torrent z mp3-trójkami z całego roku, ba nawet tak piszą w FAQ, ale jak widać mają tylko 2018.
1
[#10] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@michal_zukowski, post #2

Chyba jestem zbanowany na dobre. :) Minęły 2 doby, a ja ciągle mam ERROR 403 gdy próbuję ściągnąć choćby jeden plik. Słuchać przez stronę mogę.
[#11] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@MDW, post #10

Prawdopodobnie zablokowali Twoje IP.
1
[#12] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@mailman, post #11

No chyba. Ale nie mam stałego więc kiedyś po rozłączeniu może będę znów mógł.
Odkopałem gdzieś na ich forum wątek w którym obiecują, że będzie można ściągnąć wszystko z torrenta ale muszą całość poprzeglądać, bo zauważyli jakieś brakujące utwory i inne nieścisłości. Świetnie, że chcą to uporządkować ale szkoda, że ostatni post w wątku jest sprzed roku i już wtedy była torrentowa paczka z utworami z 2018.
No trudno, słucham ze strony chociaż bardzo tego nie lubię. szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem