Muzycy polskiej DemoSceny, Part 4

  • Opis

XTD - Closer

Płyta z mieszanką różnych styli. Od motywów fortepianowych po riffy gitarowe.
Nie zabrakło oczywiście elementów elektroniki.

zamieścił: Phibrizzo

data: 2019.05.01 13:50

kategoria: Demoscena / Muzyka

rozdzielczość: 912x684

odsłon: 42

komentarzy: 3

Ocena użytkowników: 4.6 (oceniających: 5)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Muzycy polskiej DemoSceny, Part 4
Ztakupiłem album XTD NEXT i posiadam kilka uwag.Po pierwsze przesyłka była szybka i sprawna.Ale w drugim punkcie chcę się poskarżyć ,gdyż na krążku drugim mój sprzęt od samego początku nie odtwarzał wszystkich utworów.Po przerwie jaką uczyniłem z delektowania się utworami(są w/g mnie zarąbiste),historia powieliła się na krążku pierwszym.Tak,że w obecnej chwili potrafię odtworzyć z 45 % utworów z całego albumu.Możliwe jest to,że nośnik jest złej jakości i płyta się ,,utlenia".To tyle.COMPA
[#2] Re: Muzycy polskiej DemoSceny, Part 4
Witam.Właśnie miałem możliwość przesłuchania CLOSER-dzięki informacji na ppa..
Tak do prawdy oceniając to pierwszy utwór z tej płyty przypadł mi,no może jeszcze drugi.Pozostałe raczej nie.Tak,że dobrze się stało,że nie potrafiłem kupić tego albumu.Gdyż raczej bym się do niego nie wracał.Pozdrawiam COMPA
[#3] Re: Muzycy polskiej DemoSceny, Part 4
Chcę również sprostować info z komentarza o albumie NEXT.Album jest dobrze nagrany i płyty CD są dobre;nośniki.Problem u mnie leży w napędach obu moich PowerBook-ów,gdyż to one szwankują.Na jednym bardziej na drugim mniej.Ale mam również IBook-a ,w którym widocznie napęd dvd nie szwankuje.Oba krążki na nim przesłuchałem od A do Z...Piekna muza.Pozdrawiam COMPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem