Komentowana treść: Nowa płyta XTD: "Impressions"
[#31] Re: Nowa płyta XTD: "Impressions"

@sand, post #30

Na mojej stronie dla supporterów też są do pobrania albumy we FLAC+CUE. To tak na marginesie. Staram się jednak, żeby to strona oficjalna była najważniejsza, a nie zewnętrzne serwisy. Ale oczywiście niech każdy słucha tak, jak lubi.
3
[#32] Re: Nowa płyta XTD: "Impressions"

@sand, post #30

Swojej muzyki nie lubię bo takiej nie posiadam, więc zostaje tylko czyjaś.szeroki uśmiech
Te 85% może chyba się nawet zwiększyć pod warunkiem, że trafimy w tzw. Bandcamp friday, czyli raz na miesiąc w pierwszy piątek miesiąca (teraz będzie dnia 05.04).
Formaty wiem jakie BC proponuje, nie tylko mp3 i flac (chociaż ten najbardziej mi pasuje).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem