Komentowana treść: Amiga Remix - aktualizacja
[#1] Re: Amiga Remix - aktualizacja
Mój typ :Dune Ecolve' s Paul Remix.
[#2] Re: Amiga Remix - aktualizacja

@simka113, post #1

po tym tytule skojarzyłem, że dawno temu (bodajże druga połowa lat 90.) miałem w kolekcji mod o podobnej nazwie. Po głowie obijało mi się "exxolove". Kojarzyłem też nazwy "bash" i "bunch" i że pochodziły one z jakiegoś scenowego działu z krążka CD-Action 🤔 (tudzież PCS).Ten pierwszy wyszukałem na szybko na swoim dysku i okazał się przebywać właśnie w katalogu "Dune" i przypominać brzmieniem ten z dawnych lat, kiedy to mogłem nawet nie być świadomy, że on pochodzi z tej gry. W każdym razie słuchałem go sobie wtedy w towarzystwie wiszącego na ścianie pięknego plakatu z panią z bodajże Armitage III, a będąc zakochanym w swej koleżance z liceum, która była* piękna prawie jak Teto *o* - i ta nutka właśnie budowała odpowiedni nastrój, kiedy się w nią tak wsłuchiwałem.
a bash i bunch obydwa wyszukałem teraz na amp.dascene.net - są autorstwa Mr Vaina. ✅

* (teraz już nie jest. Jak ostatnio sprawdziłem na fejsie, to jest gruba, mimo że na naszej-klasie jeszcze nie była; (żartuję oczywiście, takie koleżanki są cały czas piękne)).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem