kategorie: Dema, Muzyka
[#1] Poszukuję muzyki - sybilla
Cześć.
Przyjaciółki nie mam już od lat kilkunastu, ale w głowie wciąż rozbrzmiewają mi modki z tamtych lepszych czasów.
Zbieram więc po różnych dziwnych miejscach w necie co uda się tylko znaleźć.
Niestety, są takie kawałki których znaleźć nie mogę, a bardzo bym chciał :D

Jednym z nich jest kawałek który wybrzmiewał do "produkcji" klasy RSI Demomaker, czyli obrazek + scroll (chyba z polskim tekstem).
Obrazek to na sto procent była ta grafika (umysł 11 latka zapamiętał takie szczegóły :D)


Zaznaczam, że nie chodzi mi o muzykę z gry Sexy droids/ hollywood poker - to już sprawdziłem.

Jeżeli ma to pomóc, na tej samej dyskietce pochodzenia giełdowo-pirackiego znajdował się plik joanna z takim obrazkiem , muzyczki nie zapamiętałem, niemniej scroll gdzieś w treści niósł zapis "pozdrawiam wszystkich w nowym roku 1994".

Ktoś coś? :D

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2022 08:21:26 przez hsparwed
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem