kategorie: Programy
[#1] Whdload a menu?
Nie wiem czy ten watek byl poruszany nie wiem czy mozna to w prosty sposob wyczytac z orginalnej dokumentacji WHDload , ale mam prosbe czy ktos w latwy sposob jest w stanie wytlumaczyc jak dorobic dodatkowa opcje w menu (co gdzie i jak edytowac). Mianowicie mam zainstalowana na A600 wersje ClassicWB_GAAE A600. W menu WHDLOAD sa 3 opcje : GAMES , DEMO , OTHER(pod ta ostatnia opcje nie moge wgrac listy programow). Chodzi mi o to ze mam na karcie mase gier i gdy wybiore opcje GAMES to tworzy sie strasznie dlugo lista , a chcialbym miec mozliwosc zalozenia kolejnej opcji np 2Player Games (gdzie bym mial dodane ulubione gry pod 2 playerow z osobnego katalogu gdzie bym zgral sobie te gry). Prosze o opisanie sposobu zrobienia tej 4 opcji albo opis jak uruchomic ta opcje Others zebym mogl pod nia podmontowac ulubione gry.
[#2] Re: Whdload a menu?

@pilat23, post #1

To nie jest temat związany z WHDLoad tylko z możliwościami ClassicWB w zakresie dodawania podmenu (pewnie za pomocą jakiegoś ToolsDaemona). Wątek przeniesiony.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem