kategoria:
[#1] Gra na c64 pomoc w podaniu tytułu.
Witam wszystkich.
Może jesteście w stanie przypomnieć mi tytuł gry na Commodore.
Pamiętam że grałem na pewno w nią na z dyskietki. Chyba chodziło o ucieczkę z więzienia
Na jednej z plansz obierało się ziemniaki na czas na innej chyba przerzucało się więźni przez mur. Jeszcze chyba była plansza coś o serwowaniu obiadów.
[wyróżniony] [#2] Re: Gra na c64 pomoc w podaniu tytułu.

@mwb113, post #1

Na 100% chodzi o Bobo
[#3] Re: Gra na c64 pomoc w podaniu tytułu.

@eross, post #2

dzięki to właśnie ta gra. Koniec
[#4] Re: Gra na c64 pomoc w podaniu tytułu.

@mwb113, post #1

Na jednej z plansz obierało się ziemniaki na czas


[#5] Re: Gra na c64 pomoc w podaniu tytułu.

@mwb113, post #1

To ja się dołączę, może ktoś kojarzy

Jeździło się czołgiem. Czołg był brązowy, widok był z góry i dało się jeździć we wszystkie strony. Ekran się przesuwał z racji dość dużej planszy i dało się niszczyć budynki (chyba w kolorze zielonym) i inne ustrojstwa typu krzaki i ogrodzenia.

Szukałem wszędzie co ma "tanks/tank" w nazwie, niestety bez rezultatu.
[#6] Re: Gra na c64 pomoc w podaniu tytułu.

@Diabeł, post #5

Fire Power

http://www.gameclassification.com/EN/games/4642-Fire-Power/index.html
[#7] Re: Gra na c64 pomoc w podaniu tytułu.

@charon, post #6

Zgadza się! To ta gra ok, racja Dziękuję Ci bardzo yippee
[#8] Re: Gra na c64 pomoc w podaniu tytułu.

@Diabeł, post #7

Nie ma sprawy.
[#9] Re: Gra na c64 pomoc w podaniu tytułu.

@charon, post #8

Mam następną zagadkę Strzelanka w stylu R-Type. Leciało się w bok w prawą stronę. Z sufitu i stropu (groty, jasini?) wystawały i wysuwały się kły/zęby z których kapały krople.
[#10] Re: Gra na c64 pomoc w podaniu tytułu.

@Diabeł, post #9

Po tym co opisujesz przypomina mi się czwarty etap Dominatora od System 3. Lecimy wewnątrz żywego organizmu.

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2015 02:52:48 przez cpt. Misumaru Tenchi
[#11] Re: Gra na c64 pomoc w podaniu tytułu.

@cpt. Misumaru Tenchi, post #10

Bingo! szeroki uśmiech Zgadza się to ta gra! Miałem ją na kasecie podzieloną na etapy i wbił mi się w pamięć ten etap bo chyba najczęściej w niego grałem. Myślałem, że będzie gorzej wyglądała ale odpaliłem na emulatorze i wygląda bardzo ładnie(ładniej niż na tym filmiku z youtube). Na pewno też grałem z włączoną nieśmiertelnością bo jest trudna jak diabli Dziękuję bardzo ok, racja
[#12] Re: Gra na c64 pomoc w podaniu tytułu.

@Diabeł, post #11

. Na pewno też
grałem z włączoną nieśmiertelnością
bo jest trudna jak diabli


czyli mięczak z Ciebie... W dodatku trudny. siedzi, pije i chrupki
[#13] Re: Gra na c64 pomoc w podaniu tytułu.

@snajper, post #12

Wiesz, praktycznie wszystkie te dyskowe gierki pocięte freezerem na kasety w turbo miały wymuszoną nieśmiertelność, więc człowiek zazwyczaj nie miał wyboru. A Dominator naprawdę jest trudny - do dziś nie udało mi się przejść tego ostatniego etapu grając uczciwie.
[#14] Re: Gra na c64 pomoc w podaniu tytułu.

@cpt. Misumaru Tenchi, post #13

W niektórych można wybierać czy się chcę nieśmiertelność czy nie Akurat w przypadku Dominatora to była chyba raczej nieskończona ilość żyć, bo setki razy powtarzałem niektóre etapy planszy. Szkoda, że jakiś złodziej przywłaszczył sobie tę kasetę z grami bo tam były same świetne gry a ja nie pamiętam żadnej nazwy tylko niektóre momenty z tych gier
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem