kategoria:
[#1] D-Generation na Win-UAE.
Czy komuś się udało przejść D-Generation na emulatorze? Zacząłem na Amidze a po dołożeniu karty A3640 gra nie startuje i kontynuuję na emulatorze. W sumie to kontynuują dzieci, bo gra im wpadła w oko. :D
Mam problem z wpisaniem hasła do komputera otwierającego drzwi na drugim poziomie. Mam tylko ramkę z alfabetem i co bym nie wcisnął, to nic się nie dzieje. Nie wiem co się dzieje, bo ta sama konfiguracja emulatora na dos-ie działa normalnie i np. wpisywane komendy w shell działają bez zarzutu.
[#2] Re: D-Generation na Win-UAE.

@Rafał A-3000, post #1

Rafał grasz w wersje na WHDLoad ?
[#3] Re: D-Generation na Win-UAE.

@Norbert, post #2

Nie, Win-UAE na PC. Grałem na A3000 ale po dołożeniu karty procesorowej w pewnym momencie się wiesza. :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem