kategoria:
[#1] Czarodziej w zamku C64
Wiem, że to portal Amigowy, ale Amiga to też Commodoreszeroki uśmiech

Nie pamiętam tytułu gry na c64 - grałem u kumpla wieki temu z taśmy. Broniło się zamku czarodziejem uzbrojonym w różdżkę, którą ładowało się poprzez chyba pioruny(burzę). Wchodziło się w tym celu na basztę z lewej lub prawej strony. Zamek broniliśmy przed stworami przypominającymi dinozaury(?szeroki uśmiech). Można też było wyjść przed zamek do lasu, ale tam można było łatwo zgubić różdżkę. Więcej niestety nie pamiętam, grałem w to mając jakieś 12-14 latszeroki uśmiech.
Pamięta ktoś tytuł gierki?
[#2] Re: Czarodziej w zamku C64

@AD99, post #1

Hej,
Wydaje mi się, że to był Gandalf the Sorcerer: https://www.youtube.com/watch?v=oyOEPQZboBI
[#3] Re: Czarodziej w zamku C64

@zzielinski, post #2

DokładnieOKto jest toszeroki uśmiech
Kurde, że też w czasach filmów "Hobbit"itp. nie wpadłem na to,że może to być Gandalf
Teraz mi się przypomniało, że te stwory porywały naszego pomocnika(który przygotowywał wywar)do lasu i dlatego trzeba było wyjść poza zamek.
Jeszcze raz wielkie dziękiOK, lecę popykać
Szkoda, że nie ma wersji na Amigę

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2017 18:42:29 przez AD99
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem