kategoria:
Wątek zamknięty
[#1] prośba do sprzedajacych gry na Amigę
prośba do sprzedających aktywnie gry na Amigę w boxach na klasyki jak i CD32 ażeby najpierw wystawili swoje ogłoszenie na tu na giełdzie ppa zamiast pchać od razu na ebay, amibay itp
rozumiem że ceny wyższe to niech i tu tak będzie ale koledzy dajcie nam szanse zakupu w PL nam użytkownikom ppa. Nie każdy ma konto na amibay, ebay, allegro itp lub nie zawsze tam zagląda, na giełdzie praktycznie nie ma ogłoszeń gier a szkoda

dziękuję
[#2] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@JacK_Swidnik, post #1

[#3] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@selur, post #2

Ja się nie mogę zarejstrować na amibay więc nawet nie mogę tam nic kupić
Registration denied. We check new registrations against a database of known forum spammers. At this time, we are unable to contact this database to verify your registration. We are sorry for the inconvenience but please do try again later


Ostatnia aktualizacja: 17.10.2019 22:22:56 przez snifferman
[#4] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@JacK_Swidnik, post #1

Ja wystawiałem ale ogłoszenia znikają po jakimś czasie więc... Mam trochę amigratów ale odświeżać co tydzień mi się średnio chce...
[#5] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@JacK_Swidnik, post #1

Ten post to jakiś żart?
[#6] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@JacK_Swidnik, post #1

E tam, niech rozdają za darmo na PPA, nam się po prostu należy

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 11:17:38 przez marianoamigo
[#7] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@marianoamigo, post #6

ewentualnie za uśmiech bombelka.

[#8] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@Drakon, post #5

Trochę nie rozumiem, Jackowi chodzi o to, żeby przed wystawieniem na jebaju dać info tutaj. Co za różnica sprzedającemu czy się sprzeda na jebaju czy na ppa, skoro kwota będzie ta sama. Dla sprzedającego nawet lepiej bo nie zapłaci kosztów wystawienia.
[#9] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@michal_zukowski, post #8

A mi o to, że jednak w PL ciężej jest cokolwiek sprzedać, bo ludzie jojczą, targują się, chcą za bezcen, a na koniec jeszcze napiszą, że i tak jest źle.
Dlatego ludzie wolą jednak sprzedawać poza PL.
Zresztą najwięcej gier pojawia się na sprzedaż na grupach na FB. Założenie konta jest darmowe. Na OLX chyba też. No i na Allegro też.

PS Mam PGA Tour Golf w boksie na sprzedaż.

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 12:00:20 przez Drakon
[#10] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@JacK_Swidnik, post #1

Popieram... i sam tak robię!
[#11] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@JacK_Swidnik, post #1

Szanowny kolego jacku
A nie prosciej aby kupujacy wystawil ogloszenie w dziale gielda ze szuka taka a taka gre w boxie na amige ?
To chyba dziala w dwie strony

Z tego co pamietam wlasnie w ten sposob kupiles odemnie kolekcje gier Dizzy

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2019 16:28:22 przez HOŁDYS
[#12] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@HOŁDYS, post #11

tak wiem, spoko
ale ja mogę dać ogłoszenie czego szukam i tak robię
z tym że są gry których ja nie pamiętam a rozpoznam po pudełkach i chcę wtedy nabyć, niestety większość jest na ebay i na amibay gdzie się jak tylko pojawią jakieś to nie zdąże kupić lub nie śledzę na co dzień bo nie mam na to czasu
za to na ppa zaglądam co dzień i mi jest łatwiej
mi bardziej chodziło o zwrócenie na to uwagi, wiadomo kto chce tam sprzedaje mamy wolny wybór
jak kogoś ten wątek drażni to niech nie czyta i po temacie
[#13] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@Drakon, post #9

Narzekasz że kupcy się targuja ? To pojedź do Grecji.
Wstawiasz opcje kup teraz i po kłopocie.
I to pirrdolenie o charakterze Polaków to juz jakaś obsesja.
Czym tu różnią się twoje żale pod postem Jacka od jojczenia na twoje ceny.
Jakież to Polskie chciało by się napisać.
[#14] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@yarosf, post #13

Polecam przeczytać mojego posta ze zrozumieniem. Lub na trzeźwo.
[#15] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@yarosf, post #13

Polacy i tak potrafią napisać "Panie, to za tyle nie pójdzie, daję X i biorę od ręki", sam nie wiesz do czego jesteś zdolny, oj wstyd, tak bezcześcić dumę narodową i dziedzictwo narodu słoików.

Swego czasu Hołdys wystawiał sprzęt do Amigi po Warszawskich cenach premium i na forum aż huczało (i pewnie na PW też), a podobno "kup teraz" to po panaceum.
[#16] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@sanjyuubi, post #15

Watek mial być o braku ogłoszeń z grami w dziale giełda A nie o cenach czy konkretnych sprzedawcach.
Dla mnie cena moze byc z amibay i w euro. Ale nie wiem jak dla innych. Wiec na dzis i w najbliższej przyszłości pozostaje mi amibay i ebay oraz Facebook.
[#17] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@sanjyuubi, post #15

Mógłbym napisać o moich doświadczeniach ze sprzedającym tylko po co ? Ostatnio preferuję opcje kup teraz bo tak jak piszecie ludzie są różni. To co wypisujecie o kupujących jak w lustrze doświadczyłem u sprzedających więc nie dorabiajcie tu ideologii. Tytuł posta to "prośba " a zrobiło się z tego "to nie są tanie rzeczy " 😉
[#18] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@yarosf, post #17

Ogólnie - potwierdza się stara zasada, że wątki "Allegrowo-handlarzowe" należy zamykać bez zbędnej zwłoki.




Moderatora poznasz nie po słowach, lecz po czynach.
[#19] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@96, post #18

w razie potrzeby zawsze można wykonać telefon do Moderatora. ;)

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2019 11:42:00 przez snajper
[#20] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@snajper, post #19

A gdy moderator nie poradzi, wtedy pozostaje telefon do snajpera ze zleceniem odstrzału.
[#21] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@JacK_Swidnik, post #1

Nie. I co mi zrobisz? :)
[#22] Re: prośba do sprzedajacych gry na Amigę

@aMifan, post #21

temat już nieaktualny
admin można usnąć/zamknąć wątek
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem