kategoria:
[#1] Poszukiwana gra o lisie (tytuł)
Moi drodzy! Witajcie. Proszę Was o małą pomoc. Czy ktoś z Was kojarzy grę, w której chodzi się lisem??, można chodzić po powierzchni jak i pod ziemią, jest widok z boku i co ważne, podczas chodzenia lisowi wydłuża się język ze zmęczenia. Trzeba potem chwile odsapnąć i ten język znowu maleje. Wszystko co napisałem o tej grze: „tak mi się wydaje że tak było”, ponieważ tak zapamiętałem tą grę, w którą grałem jako dziecko. Nie mam pojmy o co chodziło w grze (chyba były jeszcze jakieś kury, może się jajka kradło albo te kury zabijało ), próbowałem znaleźć w sieci ale nic nie znalazłem. Mówiłem o tym koleżance a ona kojarzy grę ale tytułu tez nie pamięta. Jeśli ktoś zna tytuł albo też kojarzy grę, proszę o info. Pozdrawiam i dziękuje
[#2] Re: Poszukiwana gra o lisie (tytuł)

@krizone, post #1

Może takie coś ale na c64 link

Nie mam pojęcia czy to było na Amigę.
1
[#3] Re: Poszukiwana gra o lisie (tytuł)

@krizone, post #1

Znam tylko jedna o lisie Titus the fox ..moze to ta ?


Ostatnia aktualizacja: 02.10.2021 20:23:00 przez HOŁDYS
[#4] Re: Poszukiwana gra o lisie (tytuł)

@HOŁDYS, post #3

Może pamięć płata figle i to jest gra "9 lives"?
[#5] Re: Poszukiwana gra o lisie (tytuł)

@misiek2, post #2

Zdecydowanie to jest taka gra, ale mi się wydawało że to właśnie na Amidze grałem. Choć może wlaśnie na C64 (bo przed Amigą miałem). Pieron wie. Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi
[#6] Re: Poszukiwana gra o lisie (tytuł)

@krizone, post #5

To jest ta gra ale pytanie nie na tym forum ;) zart ..fajnie ze kolega pomogl gralem na C64 ale napisales jasno ze Amiga.
Brawo Misiek2OK

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2021 22:37:50 przez HOŁDYS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem