kategoria:
[#1] Gra czerwona kula/pilka ???
Witam...

Poszukuje gierki na C64 a mianowiec sterowalo sie taka czerwona kula/pilka i przechodzilo rozne poziomy trudnosci od 0-99. Na kazdym poziomie rozpoczynalo sie z jednej czesci ekranu a wyjscie bylo z drugiej w postaci luki w scianie do nastepnego poziomu. Kazda plansza miala rozne elementy takie jak przyciagnie, odpychanie, kolce, trampolina itd z ktorych sie korzystalo badz unikalo aby przejsc dana plansze. Dzieki wielkie za pomoc..

Pozdrawiam...
[#2] Re: Gra czerwona kula/pilka ???

@Bobbie, post #1

Pomyślałem o Airball ale tam piłka nie jest czerwona tylko niebieska.
[#3] Re: Gra czerwona kula/pilka ???

@perinoid, post #2

Przychodzi mi na myśl Later, ale tam też jest niebieska piłka: https://gry.c64portal.pl/gry-main/later/

[#4] Re: Gra czerwona kula/pilka ???

@Bobbie, post #1

[#5] Re: Gra czerwona kula/pilka ???

@Norbert, post #4

Nie ma :)
[#6] Re: Gra czerwona kula/pilka ???

@zyga64, post #3

Tez nie to :) to bylo cos w stylu Ball albo The Ball tak mialem to zapisane na kasecie jak mnie pamiec nie myli ale przeszukalem internet caly i nie znalazlem. Nawet moj ojciec sobie to przypomnial jak grywal ze mna a ma 65lat :)
[#7] Re: Gra czerwona kula/pilka ???

@Bobbie, post #6

Jeden etap = jeden nie przesuwalny ekran ?
Start zawsze na górze, na dole, z lewej, prawej strony ?
[#8] Re: Gra czerwona kula/pilka ???

@Bobbie, post #1

A może Bounder albo Jack Attack?
[#9] Re: Gra czerwona kula/pilka ???

@Norbert, post #7

Tak - jeden etap jeden nie przesuwalny ekran
Start zawsze z lewej a czy gora czy dol to chyba bylo w zaleznosci jak byl stworzony level
[#10] Re: Gra czerwona kula/pilka ???

@ZbyniuR, post #8

Nie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem