Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport
  • Alien Breed 3D - wersje demonstracyjne

25.03.2005 21:54, autor: Sebastian Rosa
odsłon: 797, wersja PDF

Alien Breed 3D

Pierwsza, nieinteraktywna wersja demonstracyjna (WHDLoad) gry prezentująca silnik gry. Finalna wersja produktu znacznie odbiegała od tego, co pokazowano w tej wersji.

Alien Breed 3DAlien Breed 3DAlien Breed 3DAlien Breed 3DAlien Breed 3D

Druga wersja demonstracyjna (normalna, WHDLoad) gry, datowana na luty 1995 roku pozwalająca zagrać w jeden etap. Akcja rozgrywa się na powierzchni planety. Na horyzoncie widzimy tła, które nie zostały wykorzystane w finalnej wersji gry. Na ekranie nie ma również wizerunku broni.

Alien Breed 3D Alien Breed 3DAlien Breed 3DAlien Breed 3D

Ostatnia wersja demonstracyjna (normalna, WHDLoad) gry wydana w październiku 1995 roku. Możemy zagrać w pełny jeden etap gry w praktycznie taki sam sposób, jaki oferuje właściwa gra. Można śmiało powiedzieć, że jest to dodatkowy, siedemnasty etap, który nie trafił do finalnej wersji.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem