Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport
  • Szalter

07.01.2013 21:19, autor: Benedykt Dziubałtowski i Czesław Mnich
odsłon: 5223, wersja PDF

SzalterSzalter

"Szalter" to gra logiczna polegająca na włączeniu wszystkich żarówek znajdujących się na ekranie. Tylko to pozwoli przejść do kolejnego etapu. Gra była testowana na procesorach 68000, 68030 oraz 68060. "Szalter" wymaga minimum 1 MB pamięci. Uruchamia się z dyskietki oraz z twardego dysku. W tym ostatnim przypadku wystarczy przekopiować dane w dowolne miejsce. Należy jednak pamiętać, aby bibliotekę amos.library umieścić w katalogu LIBS: partycji systemowej.

"Szalter" is a logic game. You move through the maze in order to light all the bulbs. Walking next to the bulb you activate or deactivate it, depending on the state it was in. The game was tested on 68000, 68030 and 68060. It requires 1 MB Ram. The game runs from floppy as well as from hard disk. The latter requires to copy all the files to a place of your choice. Important is not to forget about amos.library required in LIBS directory of SYS partition.

Licencja: Freeware
Autor: Benedykt Dziubałtowski i Czesław Mnich
Archiwum: wersja preview z pięcioma testowymi etapami
Archiwum z pełną wersją gry: plik ADF, wersja HD
Film z wersji preview: serwis YouTube

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem