kategoria: A600
[#91] Re: Regeneracja zatrzasków od obudowy

@Adinfo, post #85

Podbijam wątek, bo właśnie zabieram się za regenerację obudowy do A600 (na razie jedna, ale w kolejce czekają inne). Interesuje mnie opcja Adinfo, czyli zatrzaski wklejane pomiędzy resztki istniejących (wycinanie tylnych pozostałości uważam za nonsens, bo one wręcz pomagają w zachowaniu stabilności miejsca klejenia nowych). Czy ktoś z Was już przetestował te tylne wklejki od Adama? Rozumiem, że te boczne od lat są dostępne na Thingiverse (wyglądają solidnie) i póki co nic lepszego nie ma?

Ja niestety będę musiał zamówić druk, więc też jest pytanko, co mam uwzględnić w zamówieniu? Dysza 0.4mm i materiał ABS? (gdzieś wyżej przeczytałem tę sugestię). Wiadomo, że chodzi mi nie o tanią lipę, a o najlepszą możliwą wytrzymałość druku.
Czy "kropelka" w żelu to najlepsze rozwiązanie, czy może ma ktoś inny, lepszy patent?

DziękiOK.
[#92] Re: Regeneracja zatrzasków od obudowy

@Michciu, post #91

Ja przetestowałem zatrzaski od Adinfo i druga wersja którą od niego dostałem pasuje idealnie do mojej obudowy. Chyba nawet zapomniałem podziękować mu za nie, dzięki , bo odkładałem montaż na później, które nadeszło dopiero podczas pandemi

Tak więc jak ktoś chce, to w grę wchodzą tyle te przyklejane pomiędzy pozostałości starych zatrzasków. Dzięki temu zdecydowanie wszystko lepiej i trwalej działa.

Ja jestem mega zadowolony! OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem