kategoria: Sprzęt
[#61] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@mwb113, post #60

Pong pisał na początku o 30 dniach oczekiwania.
[#62] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@lysyzastary, post #61

Nie wiem dlaczego wydawało mi się, że pisał, że już przyszły, ale się myliłem.
18 VII o 23:17 napisał:
Emulatorki już dziś zostały kupione i zapłacone.

Więc w zależności od tego gdzie zamówił poczekamy jeszcze trochę, no i plus czas na przeprogramowanie. Z Chin czy Hongkongu to ok. 3-4 tyg.


Ostatnia aktualizacja: 26.07.2014 17:26:06 przez glon
[#63] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@glon, post #59

Czekamy na wyjaśnienie wpłaty kolegi PCX. Będzie to 12 wpłata. Mnie nie zostanie żadna sztuka. Przeprogramowanie to około 1-2 dni robocze. Nadanie do Was to około 1-2 dni robocze. Faktycznie kupione w Chinach stąd taki długi czas oczekiwania. Zapłaciłem wcześniej nie czekałem aż wszyscy mi wpłacą aby sprawa szybciej ruszyła.

Dużo zależy od celników. Potem muszę opłacić 23% VATu. Formalności postaram się załatwić zaraz jak tylko dostanę informację z urzędu.

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2014 21:08:39 przez pong777
[#64] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #63

VAT oczywiście nie zmienia nam ceny końcowej.
[#65] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #58

Ok. Zamykamy temat. PCX póki co rezygnuje. Czekamy teraz na dostawę o której poinformuję publicznie tutaj.
[#66] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #65

no to mam nadzieję, że trafiliście na uczciwego sprzedawcę. W moim przypadku zakupy na aliexpress zakończyły się sporem, sprzedający odwlekał długo wysyłkę, z miesiąc już czekam, zaś wklejony przez niego numer przesyłki okazał się fikcyjny
[#67] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@charliefrown, post #66

Finansowo zakupy chroni PayPal. Jest nr przesyłki i faktycznie wskazuje na PL więc coś na pewno przyjdzie. Resztę chronię ja.
[#68] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #67

Czy coś już wiadomo więcej w sprawie przesyłki?

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2014 01:37:15 przez tOMashBe
[#69] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@tOMashBe, post #68

Paczka jest w Warszawie. Albo niedługo będzie u mnie ona albo list z Urzędu Celnego.

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2014 09:51:28 przez pong777
[#70] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #69

Czy jest szansa na załapanie sie na emulator (interesowały by mnie nawet 2 sztuki)? Niestety byłem na urlopie i przegapiłem wątek :(
[#71] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@majkelc, post #70

Jeśli się ktoś wycofa to tak. Ewentualnie już niedługo powinna być druga edycja o ile uda mi się załatwić taką cenę oraz ta edycja zakończy się pełnym happy endem.
[#72] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #71

Goteki dotarły. Zawiezione do kolegi do przeprogramowania i testowania. Przewidywana data wysyłki do Was to około 11-13.08.2014.
[#73] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #72

Super OK
[#74] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@tOMashBe, post #73

Goteki przeprogramowane i sprawdzone. Wszystkie działają prawidłowo. Dziś odbiór wieczorem od kolegi i zamawianie kuriera. Spodziewam się go na poniedziałek lub wtorek.
[#75] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #74

To fajnie.

A miał bym takie pytanie co do samego użytkowania, da się tam jakoś zabezpieczyć adf przed zapisem czy nie ma takiej możliwości. Tzn. dyskietka jest cały czas odbezpieczona.
[#76] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #74

No to super, długi weekend i GOTEK powinien spokojnie dojść OK .
[#77] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #74

Fajnie, że to już niedługo. Jakim kurierem pójdą paczki?
[#78] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@tOMashBe, post #77

Właśnie testuję Goteka u siebie. Wygląda wszystko OK zarówno gry jak i programy. Przesyłka wyjdzie kurierem K-Ex. Dla "zagranicznych" Forumowiczów Pocztą Polską.
[#79] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #78

Proszę na przygotowany wcześniej w systemie plików FAT/FAT32 pendrive wrzucić plik z linku.

link

W tym momencie poleciało zapytanie czy więcej sztuk Goteków będzie dostępnych w tej niższej cenie. Czekam na odpowiedź i wtedy podejmę decyzję odnośnie ewentualnego drugiego zamówienia a jest kilka osób zainteresowanych.

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2014 01:28:40 przez pong777
[#80] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #79

PILNE.

Proszę osoby które nie podały mi swojego nr telefonu wraz z adresem do wysyłki. Formularz wysyłki kurierem nie przejdzie mi bez podania nr telefonu adresata.
[#81] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #80

Jutro przesyłki powinny wyjść. Niebawem otrzymacie na prv nr listu przewozowego. Jeden z Goteków ma lekko przytartą obudowę ale działa. Zostawiam go dla siebie. Pozostałe jeszcze raz przeszły pomyślnie testy u mnie i nie maja żadnych wad. Mała uwaga co do koloru to nie jest on idealny biały bardziej szary ale nie czarny. Goteki były w dwóch wersjach kolorystycznych białe i czarne ale moje wszystkie są białe (tzn. szare). Widocznie Chińczycy mają zawężoną paletę barw, które widzą ;) Jeśli komuś to przeszkadza można się wycofać z zamówienia oddam pieniądze.
[#82] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #81

Wszystkie przesyłki prócz Kolegi MWB113 (brak nr tel.) wprowadzone do systemu i oczekują na odbiór Kuriera. Wszystkie nr listów przewozowych przekazane na prv. Dziękuję wszystkim za wspólną akcję. W przypadku jakichkolwiek problemów proszę o kontakt ze mną.

UWAGA!

Druga edycja póki co wstrzymana z uwagi na brak towaru u dostawcy. Mamy dwie opcje - czekać albo zamawiać gdzieś indziej ale drożej. Proszę się wypowiedzieć. O ile drożej podam niebawem. Jeśli ktoś ma dobre źródło Goteków nieprzeprogramowanych nie ma problemu - przeprogramujemy sami.
[#83] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #82

to w końcu białe czy szare? mógłby ktoś fotkę wrzucić tych Goteków?
[#84] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@zmiennik, post #83

Widziałem tylko szare i czarne. Ja mam szary jak na fotkach.
W innym wątku na forum o Gotek-ach wrzucę jakie błędy mogą wystąpić w użytkowaniu i jak sobie z nimi radzić.







Ostatnia aktualizacja: 11.08.2014 20:12:12 przez robertos231

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2014 20:12:39 przez robertos231
[#85] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@zmiennik, post #83

Mam tutaj gościa u którego kupowałem GOTEKI z Chin. Ja brałem partie do UK. Przesyłka była free. Koszt 13.5f. Nie wiem czy wysyła do Polski, ale zapytać można.
Link do aukcji
http://www.ebay.co.uk/itm/321386786338#shpCntId.

A GOTEKI są koloru szarego. Nie białe.
[#86] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #82

Rano dzwonił kurier. Dziś przesyłki wychodzą do Was.
[#87] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #86

OffWtop

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2014 14:21:25 przez BULI
[#88] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@BULI, post #87

Witam, nie chciałęm zakładać nowego tematu, ale jeżeli ktoś mieszka w UK i ma ochotę na Goteka w cenie Ł13.5 z przesyłką z Chin za darmo to będzie robione zamówienie.
Kolega JaraB jest w stanie go przerobić dla forumowiczów za darmo.
Dojdzie jedynie koszt przesyłki odesłania go do was do domów po przerobieniu.

Ja wezmę jedną sztukę lub dwie (jeszcze się zastanawiam), więc jak ktoś chętny to pisać, czekamy do wieczora i zamawiamy. OK

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2014 16:12:19 przez zmiennik
[#89] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@zmiennik, post #88

Znasz może ewentualne koszta dosłania do Kraju? W przypadku kilku chętnych to mogło by się opłacać.
[#90] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@zmiennik, post #88

Super! Tak powinno być, że pomagamy sobie na forum:)
Może zrobimy Zbiorowe zamówienie na pamięci flash http://www.eliptor.pl/p86,pamiec-flash-29f800-amd-z-adapterem-dil42-z-mozliwoscia-emulacji-eprom-a-27c800.html?? Przy dziesięciu szt. mamy jedną pamięć w cenie 25zł plus oczywiście jakieś grosze za przesyłkę, za 5zł mogę wgrać to co chcecie mieć w takim rom-ie i koszty wysyłki do Was...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem