kategoria: Sprzęt
[#331] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@Norbert, post #330

Dokładnie, zapis w SWOS zadziałał bez problemu przy pliku HFE. XCOPY na HFE to samo co ADF - nie działa. SuperDuper skopiowałem dyskietkę z pliku hfe na plik adf, działa ale nie do końca, są jakieś errory, ale coś tam się skopiowało szeroki uśmiech i uruchamia nawet - Co do reszty o czym piszesz - mam gołą A1200 tylko z gotkiem bez hdd, za dużo roboty.
[#332] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@lysyzastary, post #331

Zaktualizowałem ale jak poprzednio - dobrze działa zapis/odczyt ADF. HFE się zapisuje z błędami ale za to już nie znika mi napęd. Okazjonalnie zacina się przełączanie między slotami i trzeba resetować Ami. Jest ciut lepiej niż było.
[#333] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #332

Poleciał następny e-mail do Jeffa. Poprosiłem go o testowanie takich operacji jak zapis/odczyt obrazów dysków ADF/DMS oraz operacje formatowania i kopiowania dysków w systemie i XCopy.
[#334] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@lysyzastary, post #331

Na stronie link wspominają coś o tym, że soft czyta DMSy i ADZ. U mnie nie działa DMS a ADZ nie testowałem. Ktoś może wie coś więcej na ten temat?
[#335] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #334

To dotyczy uniwersalnego formatu HFE.
[#336] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@lysyzastary, post #331

Zmieniłem pendrive i wygląda to dużo lepiej po pobieżnych testach. HFE się zapisują poprawnie. Jeff napisał, że testuje u siebie pod XCopy Pro i działa mu jedno i drugie.
[#337] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@pong777, post #336

23 may 2015: Firmware USB HxCFloppyEmulator v3.0.2.2a
- Amiga Disk change timing corrected. (Goal!, Arabian Nights, and probably other titles)
- The last disk selected is now saved to the USB Stick.
- Long press on one button allows to select the manager disk (000).
[#338] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@lysyzastary, post #337

jak testy wypadają ? może ktoś się podzieli opiniami ?

Czy Gotek działa z A1200 Escom czy trzeba przeróbkę robić ??
oryg HxC chyba działał może ktoś sprawdzał na takiej konfiguracji
[#339] Re: Zbiorowe zamówienie na emulator fdd Gotek w kolorze białym

@BlackTiger, post #338

Jeśli o mnie chodzi, to działa wszystko co mi się wymyśli w danej chwili. A1200 z ESCOM nie mam, więc Ci tego nie sprawdzę, ale jeśli chcesz żeby coś innego sprawdzić to napisz co, będę w domu w poniedziałek to napiszę co i jak.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem