[#271] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #268

WojT_GL mam pytanie do Ciebie.
Czy będzie możliwość w przyszłości zamówić dwa komplety klawiszy ?
[#272] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@skofrant, post #271

Panowie, szanujmy się. Zbiórka z Kicktartera, nie wiadomo nawet, czy te klawisze, za które zapłaciliśmy w ogóle powstaną a ty już pytasz czy można zamówic kolejne...

To nie jest sklep a inwestycja biznesowa. Jak się uda, to pewnie tak ale to odległa przyszłość. Zobacz na obudowy do A1200 - minęły dwa lata i jeszcze nie wszyscy nawet dostali swoje nie mówiąc już o ich dostępności w sklepach czy gdziekolwiek.
[#273] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@_arti, post #272

Dlatego grzecznościowo zapytałem Nie śledzę od początku tego wątku ale skoro jest taka aktywność i zobaczyłem w tytule jw taką notkę,no to zapytałem
Dobra w takim razie czekam cierpliwie może coś z tego będzie
[#274] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@skofrant, post #273

Profilaktycznie zamówiłem kilka zestawów, które miałem właśnie zaplanowane na te sytuacje - ale po zamknięciu zbiórki od razu wszystkie się rozeszły zanim sam za nie zdążyłem zapłacić.

Na razie Phil potwierdził, że do tej pory idzie zgodnie z terminarzem podanym na stronie kampanii - więc trzeba śledzić dalej. Jakby miały być jakieś opóźnienia, to wtedy będzie informacja i będziemy wiedzieć czy Ci co zapłacili dostaną w lipcu, czy w lipcu 2030 :)

A potem będzie wiadomo co pójdzie do sklepu :P
[#275] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #251

Ja również jestem zainteresowany obudową CD32 - dopisz mnie proszę (mailowo też poszło).
[#276] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@rafcez, post #275

Poszło na maila.
[#277] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Raul, post #276

Obudowa cd32 też.

wysyłka z klawiszami.

wysyłam na maila info też.

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2017 11:00:18 przez damianx
[#278] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #274

WojT_GL - czy możesz wstawić na forum aktualną listę osób, od których odebrałeś i odnotowałeś już potwierdzenie klawiszy/obudów CD32?
[#279] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@jimmy, post #278

Hej
Dzisiaj wieczorem pzygotuje google sheet z tymi informacjami
Wszyscy beda widziec co i jak
I tak to potrzebuje wykonac bo niedlugo wysylam info do Phila

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2017 16:29:48 przez WojT_GL
[#280] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #279

Jak pisałem, ogarnąłem się z tym arkuszem :)

Podaję link ponownie: link

W arkuszu pojawiła się kolumna informująca o tym, czy został podany adres do wysyłki.
Dodatkowa kolumna informująca ile sztuk obudów CD32 kto zamówił

Oraz wiersz podsumowań ze statystykami, który aktualnie wygląda tak:

Liczba obudów CD32 10
Podanych adresów 21
Brakujących adresów 31

Do niektórych osób, które już się ze mną kontaktowały, wysłałem email z prośbą o uzupełnienie braków/wyjaśnienie (niektórzy bardzo szybko odpowiedzieli - dzięki!)

Przypominam, że na deklarację na voucher na obudowę do CD32 czekam do końca marca.
[#281] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #280

Prośba o dopisanie 1 vouchera na obudowę w wersji kolorystycznej CD32 przy mnie. Napisałem też maila.

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2017 22:25:59 przez jimmy
[#282] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #280

Prośba o 1 vouchera na obudowę w wersji kolorystycznej CD32.
Napisałem też maila.
[#283] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #280

Ja też się piszę na 1 voucher. Prośba o dopisanie. Zaraz wyślę jeszcze PM.
[#284] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #270

Witam. Czy istnieje jakieś orientacyjne zdjęcie obudowy do A1200 w stylu CD32? I czy można je zobaczyć?
[#285] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@gilban, post #284



Ostatnia aktualizacja: 31.03.2017 15:43:10 przez zmiennik
[#286] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@zmiennik, post #285

Dopiszcie i mnie, razem z klawiszami.
[#287] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #280

Dopisz mnie proszę na jedną obudowę do A1200 w stylu CD32 :)
[#288] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@pekdar, post #287

Zbiórka zamknięta:

Liczba obudów CD32 20
Podanych adresów 26
Brakujących adresów 28

20 voucherów zamawiam u Phila.
Do tego jak widać dopiero połowa ludzi podała adres do wysyłki klawiszy. Jeszcze nie ma ciśnienia, ale warto powoli uzupełniać :)
[#289] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #288

All - update od Phila

1) już nadszedł czas, że mam wysłać do niego listę zamówionych kolorków klawiszy - dostarczy mi szablon Excel'a w którym to uzupełnię. Także jeżeli jeszcze ktoś myśli o zmianie kolorów, to teraz (kolumna z kolorami jest jeszcze odblokowana w skoroszycie), jak dostanę Excel, to zablokuję kolumnę i przepiszę to do Excela - WAŻNE: mam podać adresy mailowe dla każdego usera, zatem proszę o dodanie ich w odpowiedniej kolumnie - dodałem w Google Sheet (uwaga pojawi się ostrzeżenie, że edytujecie zawartość tej kolumny, ale nie należy się tym przejmować i po prostu potwierdzić).

Adres GS dla przypomnienia: link

2) w kwestii obudów dla A1200 w kolorze CD32, pojawi się również Excel od Phila, do którego wpiszę userów którzy chcą obudowy RÓWNIEŻ z adresem email - więc proszę o uzupełnienie.
Po otrzymaniu Excela ode mnie (z listą maili) Phil prześle do wszystkich odrębnie voucher (KUPON kufaaaa), następnie konieczna będzie rejestracja na stronie A1200.net (z dopiskiem PPA.PL w nazwie konta) i tam będzie można złożyć zamówienie na obudowę.

Zmienił się sposób dostawy - tzn, poustalali coś tam z producentem i dostawcą i wychodzi, że najlepiej opłaci się wysłać to jedną paką do .... mnie. KAŻDY zapłaci za przesyłkę 10 euro (będzie to wcześniej niż klawiszki). Aby tak się stało, Phil prześle każdemu również dodatkowy voucher (KUPON kufaaaa), który pozwoli zamówić dostawę w cenie 10 euro.
Po przesłaniu tego do mnie - ja to roześlę do wszystkich (heh, ekstra robota), więc proszę o:
a) przekazanie adresu do wysyłki, kto jeszcze nie przekazał
b) wpłatę 30 PLN na konto podane w skoroszycie - żeby wystarczyło na pakowanie i wysyłkę w kraju. (jeśli coś z tego zostanie, to zasili kwotę na piwo z klawiszy... jeśli tam coś zostanie :P)
[#290] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #289

Zapłacone, adres wysłany na PM.
[#291] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #289

Nie można edytować pola z emailem :(
[#292] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #289

Nie da siem wpisać emila do kolumny :P
[#293] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #289

płaciliśmy z te klawiatury po 168.5 już z kosztami przesyłki, a teraz coś piszesz o jakichś 10€ i jeszcze o jakichś 30zł... pogubiłem się
[#294] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@zmiennik, post #293

@All - poprawiłem arkusz - teraz kolumna z adresem email będzie odblokowana

@Zmiennik - dodatkowa opłata 10 euro dotyczy tych co zamawiają obudowę AMIGA CD32! i to oni za dodatkową obudowę będą płacić w a1200.net oraz będą płacić za przesyłkę tej obudowy do mnie (10 euro) oraz 30 pln za przesyłkę ode mnie do odbiorcy.
opłata NIE DOTYCZY tych co płacili za standardowe obudowy i są oznaczeni jako ZAPŁACONE w Google sheet.
[#295] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #294

O masz... oddawaj trzy dychy :P
[#296] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #289

To obudowy 'CD32' będą wcześniej niż klawisze? Tak to zrozumiałem.
Mam juz konto na tamtej stronie, mam rejestrować kolejne?

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2017 13:11:12 przez Raul
[#297] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Jenot, post #295

Oddane :P
[#298] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #297

Hej
<żal mode on>
Nie wiem czy ludzie zamówili klawisze i nie czytają tego wątku? (@ADMINI może by ten wątek przypiąć coby wisiał wysoko??)
Odwalam tutaj trochę roboty, bo ciągle osoby nie podały adresu email, o który prosiłem (potrzebuje Phil).
Poświęciłem godzinę czasu i odszukałem maile tych, którzy ich nie uzupełnili w Google Sheet (ci co nie uzupełnili to wiedzą :P).

<żal mode off>

Dalej pozostaje mi brak adresów email:
mciepielski
Jack_Swidnik
Raybeez
ted

Nie mając tych adresów nie mogę wysłać do Phila listy zapisanych na klawiszki :)
[#299] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #298

Update
Jenot podesłał adres Jack_Swidnik - więc zostały 3 sztuki.

W tym samym excelu mam podać listę na vouchery (KUPONY kufa) obudowy CD 32 - więc to też jest przyblokowane (jakby co :P)
[#300] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #299

Hej
Sprawa wyglada tak
Obudowy cd32 naleza sie tylko tym co zamowili klawisze cd32
Jedne klawisze cd32 jedna obudowa cd32
Zero klawiszy cd32 zero obodow cd32
Dwa zestawy klawiszy cd32 dwie obudowy cd32

Phil chce uniknac w ten sposob handlu chce aby to bylo dla tych co wsparli kampanie klawiszy
Wiec jesli ktos zamowil voucher na cd32 a nie zamowil klawiszy to sorry
Jesli ktos zamowil obudowe cd32 a nie zamowil klawiszy w tym kolorze to moze jeszcze zmienic zdanie co do klawiszy

Czekam na info od was ;) zaktualizuje sheet i wysle do Phila
Sprawa dotyczy tylko kilkunosob tak naprawdę wiec ostatecznie te kilka osob nie dostana maila z voucherem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem