kategoria: Sprzęt
Wątek zamknięty
[#331] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Tomski, post #330

1 kilo w dziesiętnym to 1000 a w binarnym to 1024 i tyle.
[#332] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Tomski, post #326

Dla kilobajtów były stosowane zapisy: "K", "KB", "kbajt". Pewnie z tego trzeciego sposobu zapisu mi się pomieszało

Ksiozka Workbench :)
[#333] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@agrajek, post #332

Ten sam sprzedający. Good price Mister:
magazyn
[#334] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@sid777, post #333

Zwróciliście na niego uwagę,
i chyba o to mu właśnie chodziło.
Jest już sławny ;)
.
[#335] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@rePeter, post #334

Hahaha, rzeczywiście!
Hm, ale skoro wpadleś na ten chytry plan to... "każdy sądzi według siebie" :) Nie no żartuję. Planuję na przyszłość nie robić reklamy takim "spryciarzom"!
[#336] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@agrajek, post #332

Jaaaa prdoole! Ksiozka..... żondzi!
[#337] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@agrajek, post #277

Ta Amiga 500 z monitorem sprzedała się w dobrej cenie.
[#338] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@sid777, post #333

Gdzie znaleźć ten Magazyn, w pdf?


Ostatnia aktualizacja: 26.01.2017 12:01:37 przez TechNineWonder
[#339] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@TechNineWonder, post #338

Google :)

btw: lepsza cena jak ktoś lubi...
link
[#340] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@sid777, post #339

Słabo coś szukałeś tu jest za EUR 1,99
[#341] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Tomski, post #330

Według systemu metrycznego powinno być 2 miliony bajtów, ale producenci pamięci przyjęli inne założenie, a producenci dysków inne - zgodne z systemem metrycznym.
[#342] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@cemaxx, post #337

Dla mnie ciekawostką jest że nie posiada dyskietki żeby odpalić, ale sprzedaje bez zasilacza

Mimo tego cena na serio spoko.

edit-------

równie dobrze mógł skończyć aukcję przed czasem, dogadać się co do ceny z wygrywającym

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2017 13:52:57 przez agrajek
[#343] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@agrajek, post #342

Tego właśnie nie wiem. Przyznam jednak, że lekko byłem zainteresowany ze względu na bliską mi lokalizację. Mimo to jakoś nie czułem polotu do tej sztuki i nie obserwowałem szczególnie przebiegu aukcji. Aczkolwiek za takie pieniądze kupiłbym bez sprawdzania ok, racja
[#344] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@cemaxx, post #343

Gratka dla właścicieli CD32 -> Klik
[#345] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@cemaxx, post #337

I znów wystawiona ta sama
Chociaż została sprzedana
[#346] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@KRISS, post #345

Kupiec mógł się wycofać z transakcji.
[#347] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@perinoid, post #346

[#348] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Vato, post #347

kupiec się nie wycofał tylko zbyt niska cenę uzyskał, myślał że zarobi na ami fortunę i nie będzie musiał do końca życia już pracować, ale to podobnie jak inni sprzedawcy, też wysokimi cenami próbują sobie nowe życie w dostatku ułożyć.
[#349] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@agrajek, post #332

"kB".OK
[#350] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@Vato, post #347

.... .. .. . . . . .
APOLLO 1240 do nabycia u mnie.

A jednak. Dzięki dla wszystkich co wiedzieli i pisali na PW, dzięki też tym co zachęcali bym zostawił. Prawda jest taka, że karta jak i kilka innych sprzętów zwyczajnie marnuje się w szafce miast służyć komuś zacnie z nich korzystającemu. Ja praktycznie wszystko robię na A600, CDTV lub emulatorze. Więc postanowiłem ODDAĆ OCENIE RYNKU w nadziei że trafi w dobre ręce i będzie dalej pracować. Ostatni tydzień miałem okazję ją pouruchamiać i daje to sporo radości z mocy takiego sprzętu. Niedługo wystawię kilka innych fajnych rzeczy ... A1200, A600 game system z projektorem PAL i takie tam... Mam też nadzieję , że przyszły nabywca będzie utrzymywał kontakt i będę wiedział jak się sprzęt sprawuje , tudzież jakie modyfikacje i upgrady dokonał (na zasadzie zainteresowania po adopcji szczeniaczka :) )

AUKCJA NA APOLLO 1240 TUTAJ

A ja skorzystam jeszcze z kilku dni do zabawy ciągle MOIM SPRZĘTEM :D



Ostatnia aktualizacja: 26.01.2017 20:41:49 przez xtro
[#351] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@xtro, post #350

Widzisz tam baterię?
[#352] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@xtro, post #350

a to sobie kliknąłem, i tak nie wygram ale co mi tam :)
[#353] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@xtro, post #350

Wywal ten aku z karty nim wyciek spowoduje spustoszenie nim ją sprzedasz.
[#354] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@QUAD, post #352

Życzę powodzenia. Ty chyba akurat nie pisałeś do mnie. Ci co pisali wiedzą. Nie mogłem sprzedać na zasadzie ruletki bo by było trochę nie fair... Już sobie natomiast wybrałem sprzęt, który mogę powystawiać ... nie mam już nawet miejsca na to wszystko. Będzie jeszcze tak (muszę tylko obfocić i potestować by upewnić się czy wszystko śmiga):

1. Uszkodzona A1200 (płyta pewnie łatwa do naprawy - kopneło mnie przy właczaniu czincza i się nie odzywa) obudowa bez klapki spodniej i tylnej i brak jednego przycisku funkcyjnego oraz guzika stacji dysków.

2. Sprawna A1200 zez tej małej klapki tylnej. DO tego dyski syatemowe oryginalne, zasilacz, mysz, joy, dysk twardy, karta SD z czytnikiem i / lub CD slim na zewnątrz. Być może dorzucę monitor/ telewizor Philips 20' PAL LCD jeśli znajdę do niego nogę stojaka... jeszcze zobaczę. A i jeszcze karta sieciowa PCMCIA której nigdy nie uruchamiałęm, ale zdaje się że nadaje je so Ami. I jak ktoś chce modem 56K... ale nie koniecznie. Czyli wszystko co było w komplecie :)

3. A600 Xtro Game Zestaw. Czyli A600 z dodatkowym 1 MB Chip (ROM niestety .299) , zasilacz, mysz, joy, i PROJEKTOR 1900 ansi InFocus x2 DLP na którym sobie pogrywam w lotusa :) ... nie mam niestety do projektora pilota. Ale wszystko chodzi z panelu. DO projektora dorzucę zewnętrzny analogowy tuner TV by se TV oglądać .. naprawdę REWELACJA. Jakbym miał miejsce bym to zostawił. Lampa mało świecona może ze 100 h filmów i tyle...

4. CDTV z 3 MB ale jeszcze sie zastanawiam....
[#355] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@waldiamiga, post #353

Wywal ten aku z karty nim wyciek spowoduje spustoszenie nim ją sprzedasz.


On tak ma od 10 lat... Ja nie umiem dłubać w elektronice i jeszcze popsuje... on się uwalił wieki temu jest SUCHY jak pieprz....
[#356] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@xtro, post #355

EDIT... znowu mi zniknął... Dawno nic na allegro nie wystawiałem i widzę, huhu , zapytania z zagranicy o tę kartę... Nie wysyłałem nigdy zagranicę nic z aukcji, trochę ciut mnie to stresuje... czyżby Allegro miało taki zasięg?
[#357] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@xtro, post #356

Tak, ale to ty ustalasz czy zgadzasz się na wysyłkę za granicę.
[#358] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@QUAD, post #352

A ja dodałem do obserwowanych :) Już dawno poszło ponad mój budżet :P
[#359] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@WojT_GL, post #358

[#360] Re: Ciekawostki aukcyjne 2017

@KRISS, post #345

Znowu została sprzedana w cudowny i szybki sposób
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem