[#151] Re: 4xIDE płytka do samodzielnego montażu

@jaa2, post #149

Ja rozwiązałem to w ten sposób ;) CF2IDE+

[#152] Re: 4xIDE płytka do samodzielnego montażu

@Kilos, post #150

Mam żeńskie złącze w adapterze. Właśnie jest problem z tasiemką która byłaby zakończona pinami. O ile żeńska-żeńska jest w kilku miejscach na pewnym portalu aukcyjnym, to nie mam pomysłu jak załatwić połączenie żeńska-męska. Nic takiego nie udało mi się znaleźć.

@rafgc: ja już adapter mam :)

[#153] Re: 4xIDE płytka do samodzielnego montażu

@jaa2, post #152

a no to masz kłopot, to jest najmniej problematyczne, bo choćby właśnie dla tego, że większość gotowych tasiemek jakie można dostać jest żeńska z obu stron, taki gender-changer sobie zmajstruj jeśli nie chcesz kupować nowego adaptera

@rafgc widziałem, ładne to, no ale nie każdy ma takie możliwości wystrugania sobie czegoś takiego, trzeba było zrobić więcej, chętni by się pewnie znaleźli ;)



Ostatnia modyfikacja: 18.09.2011 18:55:03
[#154] Re: 4xIDE płytka do samodzielnego montażu

@Kilos, post #153

W obliczu przyzwyczajenia ludzi tanich przejściówek na karty CF za 15zł, wychodzi to za drogo, przy 10 sztukach musiałbym wziąć gdzieś 40zł za sztukę.

@rafgc: ja już adapter mam
to nie jest oferta sprzedaży :)



Ostatnia modyfikacja: 18.09.2011 20:41:46
[#155] Re: 4xIDE płytka do samodzielnego montażu

@Kilos, post #153

Żebym wiedział że kupię 4xIDE to kupiłbym taki jak dałeś link ;)

@rafgc: ale tak zabrzmiało

[#156] Re: 4xIDE płytka do samodzielnego montażu

@rafgc, post #154

cena do przełknięcia jak za taką produkcję, btw jak byś kiedyś jeszcze robił płytki pod adaptery SOJ > DIP 20, to profilaktycznie mówię już teraz, że chętnie parę sztuk bym wziął ;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem