kategoria: AmigaOne X1000
[#31] Re: x1000 na sprzedaz

@Andrzej Drozd, post #30

Ciekawa teoria. Może rodzi się nowy dystrybutor Amigi w Polsce i w ten sposób bada rynek...
[#32] Re: x1000 na sprzedaz

@Cargo, post #31

gdzie widzicie cene minimalna na tej aukcji?OK



Ostatnia aktualizacja: 27.05.2012 08:23:14 przez zorkadar
[#33] Re: x1000 na sprzedaz

@Andrzej Drozd, post #26

W meilu sprzedający tak mi napisał:

"WItam

Tak to jest wersja 2.1Ghz

Sprawna,nie znam takich osob co mieliby uszkodzona plyte NEMO v 2.1

Dopiero za okolo 2 miesiecy wszystkie podzespoly Amigi One X 1000 w www.amigakit.com

beda dostepne:

plyta ful Atx 1.6Ghz Pasemi 476Funtow

1.8Ghz Pasemi 599Funtow

2.1Ghz Pasemi 710Funtow

Tower Atx WHITE ?????

Tower Atx Black 100 Funtow

Pozdrawiam "

Niestety nie doprosiłem się o zdjęcia, nie podał też ceny poza allegro
[#34] Re: x1000 na sprzedaz

@Cargo, post #31

Tia już to widze ....
[#35] Re: x1000 na sprzedaz

@Andrzej Drozd, post #30

domysły, dywagacje, ktoś wkłada zdjęcie z netu i wystawia towar, którego nikt inny się nie chce (na razie) pozbyć. Efekt? ogromne zainteresowanie i dyskusja na PPA. Dlaczego? Bo rynek Amigowy złakniony jest każdej sensacji i pragnie choćby nawet nieprawdziwej....
[#36] Re: x1000 na sprzedaz

@highend, post #35

I najciekawsze, że cena jest już 2716 zł, a nie ma opcji wysyłki za pobraniem. Tylko przelew. Już i tak wolał bym przy takiej cenie płacić przez płacę z Allegro, ale najciekawsze by było, jakby ktoś kasę zgarnął i towaru nie wysłał.

I najciekawsze jest to, że zdjęcie nie jest autentyczne, a pochodzi ze strony PPA: tekst pod linkiem
[#37] Re: x1000 na sprzedaz

@gilban, post #36

Jest na aukcji wysyłka za pobraniem :)
[#38] Re: x1000 na sprzedaz

@mikser, post #37

A tak. Nie dopatrzyłem.

Jednak zdjęcie nie jest sprzedawanego egzemplarza.
[#39] Re: x1000 na sprzedaz

@gilban, post #38

uwierzę jak zrobi REAL foto. Zatem na teraz jak dla mnie to jest 100% FAKE.
[#40] Re: x1000 na sprzedaz

@highend, post #39

Jakis matolek,sadzac po tresci maila zrobil sobie zabawe.Nie zdziwil bym sie gdyby to byl nasz znajomy zbanowany fanatyk tropienia spekulantow allegrowych:D
[#41] Re: x1000 na sprzedaz

@Aniol, post #40

Coś w tym jest OK

Myślę podobnie jak highend - dopóki nie ma zdjęć sprzedawanego przedmiotu nie ma sensu nawet zawracać sobie tą aukcją głowy. Moim zdaniem ktoś ewidentnie robi sobie jajca :)

Ale nie ma tego złego - zobaczywszy inne przedmioty tego użytkownika przypomniałem sobie, że miałem na allegro poszukać sobie spodni pomysł

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2012 11:59:53 przez gorzyga
[#42] Re: x1000 na sprzedaz

@gorzyga, post #41

Ależ jeśli ktoś robi sobie kawał, to może tego mocno żałować. Nie ma ceny minimalnej, są chętni na kupienie - więc tranzakcja musi być zakończona. Zwycięzca musi otrzymać towar, a jeśli sprzedający go nie dostarczy, to sąd nakarze mu go dostarczyć. I nawet jeśli wywali sprzedających z jakiegoś powodu, to i tak ten co dał najwięcej może go zmusić do dostarczenia towaru na drodze prawa. Jestem teraz ciekawy jak sprawa się zakończy.
Ponadto napisane jest, że to płyta AmigiOne X1000 ...

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2012 12:32:12 przez AS
[#43] Re: x1000 na sprzedaz

@AS, post #42

Facet moze spokojnie napisac ostatniego dnia ,ze plyte pogryzl mu pies i niestety ,bardzo mu przykro ...
[#44] Re: x1000 na sprzedaz

@Aniol, post #43

To go nie usprawiedliwia. Licytuję towar i taki mam dostać, a on musi mi go dostarczyć. Pogryzł mu pies, to niech odkupi teraz, albo zwróci równowartość ceny rynkowej. Była taka afera z samochodem. Facet chciał zobaczyć jaką cenę wylicytuje (nie zaznaczył ceny minimalnej) i musiał sprzedać za 1/10 ceny i jeszcze pokryć koszty sądowe. A samochód musiał być zgodny z opisem i jeśli coś się niezgadzało, to musiał to sprzedający uzupełnić.
[#45] Re: x1000 na sprzedaz

@AS, post #44

No tak,ale to w przypadku zakonczenia aukcji zgodnie z czasem.W przypadku losowym,kiedy przedmiot ulega np. zniszczeniu i aukcja jest przerwana przed czasem,sad nie moze postapic w ten sposob.
[#46] Re: x1000 na sprzedaz

@Aniol, post #45

Sąd nic nie musi, jest niezawisły i nawet bywają wyroki niezgodne z naszym prawem, w końcu dlatego jest czas na odwołanie się do kolejnej instancji przed uprawomocnieniem.
Ale faktycznie to co kolega AS napisał w poście nr. 44 to bzdura totalna, z wymiarem sprawiedliwości to miał kontakt tylko przez telewizję lub prasę.


Pozdrawiam
[#47] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: x1000 na sprzedaz
[#48] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: x1000 na sprzedaz
[#49] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: x1000 na sprzedaz
[#50] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: x1000 na sprzedaz
[#51] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: x1000 na sprzedaz
[#52] Re: x1000 na sprzedaz

@highend, post #35

OK, Kodrąb, wklepałem w gugiela, wyszło że będzie jakieś 70 km ode mła. Zapytałem człowieka, czy mogę obadać zabawkę. Środę zaproponowałem. Jak się zgodzi to podjadę i dam znać. Sezon na motóra się otwarł był, więc z dziką rozkoszą pomknę:).
[#53] Re: x1000 na sprzedaz

@fazior, post #52

Porób zdjęcia! OK
[#54] Re: x1000 na sprzedaz

@gorzyga, post #53

Zdjęcia krajobrazów bo na pewno nie płyty głównej!!!!
[#55] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: x1000 na sprzedaz
[#56] Re: x1000 na sprzedaz

@Andrzej Drozd, post #55

Jak człowiek wyrazi zgodę na wizję lokalną to podjadę z chęcią .Endrju, może i karłowate, ale Świętokrzyskie to tyż góry:). Edit: Chociaż, za Miastem Konia to już nie świętokrzyskie, a góry kończą się jakieś 10 km przed Miastem Konia. Tak czy inaczej, jeżeli dostanę zaproszenie na wizję lokalną to nie omieszkam obfotografować sprzętu.


Ostatnia aktualizacja: 27.05.2012 22:14:48 przez fazior
[#57] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: x1000 na sprzedaz
[#58] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: x1000 na sprzedaz
[#59] Re: x1000 na sprzedaz

@waldiamiga, post #16

Na innej aukcji sprzedawał głośniki, opis równie ubogi, a fotki nie było żadnej, sprzedał również kartę ATi, fotka też z netu była :D i dostał pozytywne komentarze , więc kto wie być może X1000 to nie żaden fejk A ktoś się może zdziwić licytując dla jaj, gdy otrzyma naganę od allegro za nie dokończenie transakcji :P
[#60] Re: x1000 na sprzedaz

@Hellena, post #59

Aha, zatem sprzedal 3 rzeczy na allegro, o lacznej sumie powiedzmy 200zl, a potem wystawia zdjecie plyty za 6k pln i mozna mu ufac jako sprawdzonemu reselerowi ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem