[#151] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@serwisant, post #135

Powiem tak, to normalne w zachodnim świecie, że możesz się przeprowadzić tam, gdzie jest praca, jezeli jesteś tak silnie przywiązany do jednego miejsca - trudno. Ja bym szukał.
[#152] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@kmilota, post #133

Zgadza się, masz rację, choć, kiedyś któryś cd'ek mi się gdzieś zaplątał swego czasu. Ale to nie ja go kupiłem.
[#153] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@kmilota, post #99

...żadnych takich listów nie będzie dołączane. Nie po to starałem się odnaleźć pana Marka by go pytać o przeszłość. Jeśli straciłeś pieniądze, to trudno. Każdy z nas tracił pieniądze, ale za to zyskał Amigę, i jej ducha.
:)
[#154] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@jerry, post #107

.. dość o tem ! ! ! ! Żadnej polityki proszę na tym forum więcej nie zamieszczać - stwórzcie sobie własne.
Ludzi, którzy nie czują potrzeby kontaktu z panem Markiem grzecznie za udział dziękuję. Piszę do ludzi związanych od początku z MA. Od której to gazety, wiara w Amigę i zabawa z nią , wszystko się zaczęło. To dla nich i dla mnie chcę się kontaktować lub dowiedzieć cokolwiek o panu Marku.
Minęło tyle lat, a niektórzy nadal pozostali nieczuli i konserwatywni. Jak chorągiewki. Jeśli nigdy nie czuliście o co loto, nie zrozumiecie o co walczę. Inni mam nadzieję tak. Jeśli komuś nie podobały się wstępniaki to OK. Tylko, że jedni widzą w nich dywagacje na temat polityki, inni potrafią dostrzec cząstkę człowieka który je pisał. Charakter wypowiedzi zdradza człowieka. Jakim jest i do czego zmierza. Jego radość lub rozterki. I dopiero pod koniec MA, trzeba było pisać jak do rolnika, żeby ludzie przejrzeli na oczy. Oki, nie widzieliście tego, nie ma sprawy. Ale wielu ludzi wręcz delektowało się każdym zdaniem. Pamiętam, że jeśli było jakieś przejęzyczenie czy niedomówienie ( niekoniecznie we wstępniaku ), leciało się do kumpla i zastanawiało o co faktycznie tu chodzi. Pamiętam ile wieczorów przy pifku spędziłem z amigowcami, rozmawiając na temat zawartości MA, każdego artka, newsa czy wstępniaka. I to było piękne!
Nie suche faktu ale konkretne przemyślenia. Próbowaliśmy wyprzedać fakty, domyślać się co będzie w następnych numerach, echhh.. Myślę że wiele osób zna to uczucie. I jeszcze raz powtarzam: to dla nich i dla mnie jest to forum.

I żadnych uwag proszę na ten temat nie pisać! Nie jest to miejsce na to.
Wiem, każdy ma prawo się wypowiedzieć. Szanuję to i wasze prywatne zdanie. Jednakże po tylu latach powinno się przemyśleć pewne sprawy. wtedy można na wszystko spojrzeć z innej perspektywy. Mądrzej. Dojrzalej. Koniec.

Uważam jednocześnie że pomysł z listem postowicza PJK jest bardzo dobry. Proszę o napisanie propozycji w jakiej formie można by było to zrobić. Może zróbmy tak - wytypujmy osoby chętne do podpisania się pod listem, a następnie stwórzmy między sobą taki list, bez udziału forum - ze względu na "zapieczałe" serca innych postowiczów. Powiedzcie czy to da się zrobić i co o tym myślicie.

Pozdrawiam.
[#155] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@TJindy, post #154

Moj podpis juz masz, choc nie jestem z MA od poczatku, ale od jakiegos
93 roku dopiero i to od pozniejszych numerow :)

[#156] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@Kaczus, post #155

Ja również się chętnie podpiszę.
Tak sobie poczytałem te wszystkie posty, jakieś pogłoski, mniej lub bardziej pewne informacje - i wiecie co? - taka jakaś przyszła mi do głowy myśl osobliwa, że gdyby nawet Pan Marek osobiście się tu na forum pojawił, to pewnie i tak nikt by nie uwierzył, że to on. :)
[#157] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@LeMan, post #156

Fakt, nikt by nie uwierzył, no dobra to jest nas trzech. Kto jeszcze?

:D
[#158] Re: Co się stało z Markiem P.?

@TJindy, post #157

Ja


PS. Dobrym pomyslem bedzie zalozyc drugi temat z tym samym tytulem i ponowic pytanie, poniewaz straszie dlugo wczytuje sie strona (mimo ze mam stalke), a modemowcy pewnie wogole tu nie wchodza ;)

[#159] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@TJindy, post #157

Więc mimo że dałem się pare postów uwikłać w politykę, również chciałbym się podpisać. Jak napisałem wcześniej, jestem regularnie od 94 roku (93 sporadycznie) i miałem podobne uczucia. A z kolegami to na ogół polemizowałem - oni byli anty-red-nacz, ja byłem zawsze pro-red-nacz, bo zawsze mi się podobała idea Amigowej rodziny. Tyle, jeżeli o mnie chodzi - z wielką chęcią podpiszę się pod listem imieniem i nazwiskiem.

Pozdrawiam: Marek 'baderman' Badera.
[#160] Re: Co się stało z Markiem P.?

@Marek 2, post #36

:D
ciekawe co z tego wyjdzie?!
[#161] Re: Co się stało z Markiem P.?

@Marek 3, post #160

Będzie nie na temat, ale widzę, że kolega z Ełku. Z MrówKiem usiłujemy zebrać do miejscową owczarnię w jednym miejscu i czasie, więc podaj jakieś namiary albo odezwij się na priv.

pozdrawiam

[#162] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@serwisant, post #143

To ja mam wyciągać pierwszy rękę aby poznać prawdę ?? Chyba nie tędy droga.
[#163] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@TJindy, post #153

A to prawda. Ale do finału historii Amiga Magazynu przydało by się dowiedzieć, jak to się skończyło.
[#164] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@baderman, post #150

tak tylko napiszę, że jeżeli pan Serwisant chce mi na to odpowiedzieć, to ja z chęcią poczytam, i jeżeli nie chce robić tego na forum, może być na priv. Jestem po prostu ciekaw poglądów. Dzięki z góry.
[#165] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@baderman, post #159

... no dobra, po sobocie byłem "troszkę" skacowany, ale zamysł jest i trzeba będzie go wprowadzić w życie. Mam zamiar opracować list do pana M.P. i przedstawić go wszystkim zainteresowanym w zaiązku z tym chciałbym prosić w/w o sugestie, koncepcje (antykoncepcje :D ) dotyczące tegoż listu. Proszę piszcie na maila - tjindy@wp.pl . Zapewniam anonimowość Wszelkie uwagi i sugestie będą rozpatrywane peer2peer poprzez maila. A na tym forum- kwestie ogólne.

Pozdrawiam !

P.S. ruszmy troszkę do przodu ! :)
[#166] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@baderman, post #97

a faktem jest, że spośród moich znajomych amigowców, w mojej okolicy, byłem jedynym który go cenił... i jako jedyny zostałem przy Amidze z całej ekipy :/.

ja jestem, można powiedzieć, z twojej okolicy i od kiedy zacząłem amigować, czyli dośc późno bo w 1999r., to szanuję i cenię pana Marka.
Żałuję że tak późno zacząłem swoją amigową przygodę.
[#167] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@TJindy, post #165

to i ja się przyłączę i podpiszę.
[#168] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@TJindy, post #165

Ja też muszę pisać maile Czy mogę do szanownego kolegi "uderzyć z kapcia"
[#169] Re: Co sie stal/o z Markiem P.?

@Sasquatch, post #168

Nie no Sasi, ty i Prince możecie śmiało walić drzwiami i oknami.
Proszę jeszcze raz o przysyłanie propozycji, koncepcji etc.
I pozdrawiam :D
[#170] Re: Co się stało z Markiem P.?

@_arti, post #21

Witam!

Nie wiem czy to TEN Bartek Pampuch ale jego maila znalazlem na sieci:

bpampuch@pampuch.eu.org

Moze ktos napisze i sie upewni? Ja to juz zrobilem.

pozdrowko
MB
[#171] Re: Co się stało z Markiem P.?

@Marcin, post #2

Syzyf tez probowal. Tak bez zadnych aluzji i uprzedzen (aby jasnosc nastapila) mysle, ze sie nie odezwie. Wypowiadal sie o tym, ale wy chyba niezbyt uwaznie czytacie ostatnie numery M.A.
(prosze nie mylic z mental aberration, takie czasopismo nie istnieje). Obiecal, ze jesli odejdzie, to na zawsze. Wyobrazcie sobie teraz, ze sie czlowiek odzywa, i co? No oczywiscie, na samym wstepie zostaje kolekcjonerem spamu, potem powstaje komisja do przesluchan i.t.d...
Czy ktos z was chcialby tak na ochotnika?

Poza tym: "danego slowa...."

Na pocieszenie dodam tylko, ze do mnie tez sie na pewno nie odezwie. Bo i po co niby?
[#172] Re: Co sić stało z Markiem P.?

@kmilota, post #25

Znam jednego takiego, ale to nie ja. Kupowalem, dopoki sie dalo. Nigdy nie place za towar przed zakupem. Ale pomijajac ten watek (mozna wyspekulowac naprawde rozne skrajnosci) uwazam
(to moje prywatne odczucie), ze nie byl w 100% w porzadku. Co do pisma: kupowalem kilka lat, miesiac zawsze wydawal mi sie za dlugi, ganialem po kioskach jak glupi, po przeczytaniu gazety pierwszy raz (w zyciu) wiedzialem co bede kupowal w przyszlosci i moglbym wymienic wiele innych "za", ale 100% nigdy nie bylo. Kiedys myslalem, ze moze 90, ale teraz nawet 70 bym nie dal.
To sa smutne slowa, lecz nie dla przyjemnosci je pisze. Wprawdzie sam jestem dupkiem, ale innych tez potrafie sprawiedliwie ocenic. Glowny zainteresowany rzekomo zwalczal hipkryzje, ale raczej nie swoja.... Mimo wszystko nadal uwazam go za dusze srodowiska (w tamtych czasach).
[#173] Re: Co sić stało z Markiem P.?

@TJindy, post #1

http://nt.interia.pl/news?inf=609852
[#174] Re: Co sić stało z Markiem P.?

@ted, post #173

Wiem, ze to kontrowersyjne porownanie, ale MPS byl takim naszym papiezem i rowniez pozostawil nam sporo stron tekstow. MMM - mozliwe, ze to on cos tam sobie dorabia na Interii. Panie Marku - jak widzisz watek "Co sie stalo z Markiem P.?" jest coraz to dluzszy i wypowiadali sie w nim juz chyba wszyscy znani i mniej znani amigowcy. Po prostu jestes wielki!

[#175] Re: Co sić stało z Markiem P.?

@SZAMAN, post #174

BTW. Pisałem już dwa razy do interii z prośbą o info na temat tajemniczej postaci MMM, jak również o możliwość jakielkolwiek informacji na temat pana Marka... ECHO.

Cóż, czasami brak słów..
[#176] Re: Co sić stało z Markiem P.?

@SZAMAN, post #174

Jak sie wpisze w google Marek Pampuch to link to tego wątku pojawia się na 11 miejscu,
dlatego jest więcej niż prawdopodobne, że MP tutaj zaglądał. IMO admini mogliby rzucić
okiem do logów.

Osobiście czytałem felietony i artykuły M. Pampucha w Magazynie Amiga i bardzo go
lubiłem :D

Jakie znacie jeszcze postacie charakterystyczne dla tego okresu? Może ludzie z redakcji Top Secret? Co oni teraz porabiają? :D
[#177] Re: Co siê stało z Markiem P.?

@TJindy, post #1

Dzwonilem przed chwila do Interii dowiedzialem sie ze pan Marek pracowal u nich ale od okolo pol roku juz nie nie pracuje dla Interii to tyle. Niestety nie maja do niego zadnego kontaktu.Pozdrawiam
[#178] Re: Co sie stało z Markiem P.?

@Adam Grabowski, post #177

a i jeszcze.. osobie chetnej moge podac telefon do pana Marka w celu przeprowadzenia wywiadu/rozmowy jakby co walic na maila Adam-grabowski@o2.pl lub gg 3441073
[#179] Re: Co sie stało z Markiem P.?

@Adam Grabowski, post #178

Wiesz, proponuje nie rozdawac tego numeru. Podaj go jedynie redakcji PPA.
[#180] Re: Co sie stało z Markiem P.?

@Andrzej Drozd, post #179

Dokładnie. Adam. Wyedytuj post i przekaż namiary bezpośrednio redakcji. Oj to byłoby coś gdyby udało się przeprowadzić rozmowę z Panem Markiem. I sztuką by było też zadawanie odpowiednich pytań. ;)

//Chwila moment. :P Przecie to namiary na Adama, a nie Marka. ;P



Ostatnia modyfikacja: 12.09.05 18:18
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem