Wątek zamknięty
[#2071] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2070

"Fakt": Viktor Orban zdradził prezesa PiS

Warszawa i Budapeszt miały wspólnie reformować Unię Europejską i razem zablokować reelekcję Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej. Gdy jednak doszło do konkretów Viktor Orban stanął po stronie byłego polskiego premiera - pisze w sobotnim wydaniu "Fakt".


"Węgrzy bardzo chętnie pójdą z Polakami konie kraść" - mówił na początku września Viktor Orban podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Jarosław Kaczyński pytany wówczas o to, czy sojusz jest możliwy, i czy z Węgrami "można konie kraść", potwierdził, że Polacy i Węgrzy to nie są identyczne narody. "Nawet między braćmi są różnice" - zaznaczył. "Jednak jest na pewno parę takich stajni, a szczególnie taka jedna, z napisem Unia Europejska - zażartował - gdzie można i trzeba, ale oczywiście pro publico bono" - dodał.

Po wspólnych zapewnieniach nie pozostało jednak ani śladu - przekonuje "Fakt". Partia Viktora Orbana popiera bowiem kandydaturę Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej.

"Polska na tydzień przed szczytem RE została na placu boju sama" - czytamy w gazecie.




pomysł



Ostatnia aktualizacja: 06.03.2017 19:03:06 przez Diabeł
[#2072] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2070

PRECZ KOMUCHU!



















[#2073] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@selur, post #2072

Nie denerwuj się lewaku pomysł Lepiej byś do pracy poszedł pasożycie z najniższych warstw społeczny ok, racja
[#2074] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2073

Spokojnie komuchu.
Do roboty to wkrotce ty i cala twoja rodzinka bedzie zapieprzac, jak wam Kaczor odbierze emeryturki po 8tys i wyda dekret o robotach przymusowych czlonkow PZPR na rzecz Polski.
OK

Tak, tak KOMUSZKI, bedzie zap... ze az milo ok, racja ok, racja
[#2075] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@selur, post #2074

Dzięki kaczorowi mam się teraz jak pączek w maśle Dobra robota lewacki bezrobotny nędzarzu OK
[#2076] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2075

Stul juz ta czerwona gebe koles a nedzarza to masz w gaciach OK
[#2077] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@selur, post #2076

Komunistyczne lewaki ciągle byście tylko komuś do gaci zaglądali. Rozumiem, że jesteście ciepli jak wasz guru ale trochę się opamiętajcie pomysł
[#2078] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2077

"komunistyczne lewaki..."

Czyli gadasz z lustrem, no coz czas juz chyba do lekarza_ OK
[#2079] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@selur, post #2078

Jesteś lustrem? Masz taką ksywę wśród ciepłych kolegów? pomysł
[#2080] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2079

twoj poziom inteligencji rowny IQ karalucha po lobotomii (jak kazdego komucha) nie zacheca do dalszej wymiany postow ok, racja
[#2081] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@selur, post #2080

Nie dostałeś zasiłku lewacki komunisto i na kolacje dzisiaj będziesz miał potrawkę z karaluchów OK
[#2082] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2081

[#2083] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@selur, post #2082

Nawet Kapitan Picard jest zażenowany poziomem twojej głupoty, lewaku pomysł
[#2084] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2061

przyczyną zaburzeń płodności jest przesadna dbałość o szczupłą sylwetkę


No patrzcie, nie wiedział Diabeł, że tkanka tłuszczowa również wytwarza estrogeny (konkretnie adipocyty wytwarzają Estron)? A potem się chłop dziwi, że z przyrostem tuszy rosną mu cycki (fachowo to się nazywa ginekomastia).

Potrzebujemy opieki medycznej, a nie watykańskiej (...) w ten sposób zaprotestować przeciwko zapraszaniu i promowaniu osoby, która jawnie łamie polskie prawo oraz prawa człowieka ograniczając kobietom dostęp do opieki zdrowotnej


"ograniczając dostęp do opieki zdrowotnej", heh. Od kiedy "opieką zdrowotną" nazywamy postawę "zgadzam się uśmiercić Pani dziecko z in vitro, z którego nie jest Pani zadowolona"?
[#2085] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@recedent, post #2084

tkanka tłuszczowa również wytwarza estrogeny (konkretnie adipocyty wytwarzają Estron)? A potem się chłop dziwi, że z przyrostem tuszy rosną mu cycki


I dlatego dbanie o szczupłą sylwetkę powoduje zaburzenia płodności

Bycie lewakiem również

Od kiedy "opieką zdrowotną" nazywamy postawę "zgadzam się uśmiercić Pani dziecko z in vitro, z którego nie jest Pani zadowolona"?


Od wtedy, kiedy przestało się ludzi wkładać do pieca na 3 zdrowaśki.
[#2086] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@selur, post #2072

DOBIJ LUD uśmiałem się
[#2087] Komunistyczna partia diabła.

@Diabeł, post #2063

Ja czytałem że to ty nie masz dzieci, bo jesteś homoseksualistą z Kremla.OK
[#2088] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2085

Kolejne państwa, Łotwa i Holandia, publicznie poparły Tuska. Łotewski MSZ zdradza, że z Litwą i Estonią "jest pewna koordynacja".

Szef MSZ Holandii "nigdy nie słyszał" o Saryusz-Wolskim


Kolejne upokorzenie komunistycznej parti PiSS pomysł
[#2089] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2085

dbanie o szczupłą sylwetkę powoduje zaburzenia płodności


Zgadza się. A konkretnie - nadmierne odchudzanie się prowadzi do zaburzeń cyklu, ba, nawet do zatrzymania dojrzewania komórek jajowych i atrofii jajników. Ale to już raczej u anorektyczek.

Od wtedy, kiedy przestało się ludzi wkładać do pieca na 3 zdrowaśki.


Dobre... Czyli uśmiercanie ludzi to postęp/oświecenie w medycynie, a ratowanie ich życia to starożytność? W sumie to Hipokrates żył w starożytności, kiedy układał taki tekst:

Nikomu, nawet na żądanie, nie podam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał, podobnie też nie dam nigdy niewieście środka na poronienie. W czystości i niewinności zachowam życie swoje i sztukę swoją.

Zacofaniec jeden i barbarzyńca...
[#2090] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2088

Czeski MSZ: "TUSK JAKO SZEF RE DOBRY DLA EUROPY ŚRODKOWOWSCHODNIEJ - Naprawdę nie chciałbym ryzykować, że stracimy takiego przedstawiciela"

Donald Tusk jako szef Rady Europejskiej rozumie interesy Europy Środkowej i Wschodniej. Jeśli region straci swego przedstawiciela na tym stanowisku, będzie to poważny błąd - ocenił w poniedziałek czeski minister spraw zagranicznych Lubomir Zaoralek.


"Jestem przekonany, że Donald Tusk jest przewodniczącym Rady Europejskiej, który rozumie potrzeby i interesy Europy Środkowej i Wschodniej. Naprawdę nie chciałbym ryzykować, że stracimy takiego przedstawiciela" - powiedział Zaoralek dziennikarzom przed spotkaniem ministrów spraw zagranicznych państw UE w Brukseli.


Wolska upada na kolana

Grupa Wyszehradzka ma Kaczyńskiego głęboko w poważaniu. Z V4 zostało V1
[#2091] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@recedent, post #2089

Zgadza się. A konkretnie - nadmierne odchudzanie się prowadzi do zaburzeń cyklu, ba, nawet do zatrzymania dojrzewania komórek jajowych i atrofii jajników. Ale to już raczej u anorektyczek.


Dbanie o sylwetkę a głodzenie się to dwie różne rzeczy. A jak lewackość wpływa na płodność?

Czyli uśmiercanie ludzi to postęp/oświecenie w medycynie, a ratowanie ich życia to starożytność?


Uśmiercanie "ludzi"


w starożytności


W starożytności... A nie, zaraz. W sumie nie tak dawno pedofile w sukienkach palili kobiety na stosie za głaskanie czarnego kota

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2017 22:17:01 przez Diabeł
[#2092] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@selur, post #2074

Jemu już obcięli emeryturkę do 2 tyś, a teraz to nawet już nie może taniego paliwa do piekła dolewać. Kwiczy jak świnka oderwana od koryta.OK
[#2093] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Andrzej Drozd, post #2092

link ;)
[#2094] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2091

Dbanie o sylwetkę a głodzenie się to dwie różne rzeczy.


Trzeba odróżnić "dbanie" od "przesadnej dbałości", o której właśnie mówi profesor:

przyczyną zaburzeń płodności jest przesadna dbałość o szczupłą sylwetkę


Głodzenie się == bezpłodność. Histeria na punkcie masy ciała == zaburzenia płodności. Jak chłop krowie na miedzy mam wykładać?

Uśmiercanie "ludzi"


Nie "ludzi". Po prostu ludzi. Istoty ludzkie. Przedstawicieli gatunku Homo sapiens. W różnych stadiach rozwoju osobniczego.

W sumie nie tak dawno pedofile w sukienkach palili kobiety na stosie za głaskanie czarnego kota


Nie wiem w jakie sukienki ubierali się protestanci gdy organizowali polowania na czarownice i czy były one prawdziwe, czy urojone. Myślę, że powinieneś ich zapytać, żeby nie przeinaczać faktów.
[#2095] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@recedent, post #2094

Trzeba odróżnić "dbanie" od "przesadnej dbałości"


Przesadna dbałość to nie głodzenie się.

Głodzenie się == bezpłodność. Histeria na punkcie masy ciała == zaburzenia płodności.


Histeria, zaburzenia, ginekomastia, taka sytuacja.

Istoty ludzkie. Przedstawicieli gatunku Homo sapiens. W różnych stadiach rozwoju osobniczego.


Te, które Chazan przedtem ochoczo skrobał, żeby mieć na nowe opony do samochodu?

Jak chłop krowie na miedzy mam wykładać?


Oj chłopie chłopie... Jak ta lewackość wpływa na płodność?

Nie wiem w jakie sukienki


o takie:

[#2096] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2095

Chazan w wywiadzie porównuje się do świętego Piotra

Pan nie ukrywa, że wiele lat temu sam dokonywał aborcji. W mediach pojawia się czasem dyskusja, jak to możliwe, że tak diametralnie zmienił pan zdanie na ten temat.
Chazan: Nie jestem pierwszą osobą na świecie, która zmieniła zdanie na jakiś temat. Wiemy co robił św. Paweł przed Damaszkiem... Moje przejście na drugą stronę, jeśli tak to nazywamy, nie było w żadnej mierze moją zasługą, ale Bożego miłosierdzia. Nie było jakiegoś jednorazowego olśnienia, a raczej rozłożony w czasie proces.


Mam pewne wrażenie, że "doktor" Chazan mógł nie do końca uważać na niedzielnych szkółkach i do ręki Biblii nigdy nie wziął, ponieważ aby porównanie do św. Pawła było uzasadnione, musiałby on prywatnie krzyżować chrześcijan w swoim domu za pieniądze, a w momencie gdy dokrzyżowałby się przepięknej willi z widokiem na Litostrotos doszedłby do wniosku: "Ej, wiecie, co, ja nie wiem czy to mordowanie chrześcijan jest aby na pewno dobrym rozwiązaniem." A później musiałby łazić z biczem i tłuc nim swoich współpracowników z którymi krzyżował, oraz wiszących chrześcijan, bo też się do tego procederu przyczyniają.

Hmm, tak jak teraz o tym myślę, to chyba tak właśnie było. Czekam na jego apostolskie listy o tym jak to skrobanka cierpliwa jest i nie zna poklasku ani pychy.


Śledził pan wydarzenia związane ze zorganizowanym przez kobiety "czarnym protestem"?
Chazan: Nie było mnie w tym czasie w kraju, zajmowałem się szpitalem MarerCare International w Kenii. Starałem się jednak być z polskimi tematami na bieżąco. Z dystansu lepiej widać. Zaskoczyło mnie, że demonstracja 30 tysięcy kobiet w obronie aborcji zrobiła takie wrażenie. Porównajmy tę grupę z półmilionową armią Polaków, która poparła projekt "Stop Aborcji".


Karanie kobiet dokonujących aborcji jest słuszne?
Pozbawianie życia nienarodzonego dziecka jest zbrodnią. Opinia, według której matka, która dokonuje aborcji, jest już ukarana przez własne sumienie, czasami jest prawdziwa, ale nie zawsze. Właśnie zachowanie się niektórych uczestniczek "czarnego protestu" pokazuje, że część kobiet nie jest zdolna do takich refleksji. Rację ma Joanna Szczepkowska pisząc, że: "Nie zawsze kobieta po aborcji jest ofiarą. Są też kobiety cyniczne, bezlitosne i wyuzdane." Dodałbym jeszcze - niemądre. Myślę, że takie kobiety nie będą miały oporów przed zabiciem swojego dziecka, a jedyną metodą, która może je przed tym powstrzymać, jest perspektywa kary. Szczególnie, jeśli kobieta robi to świadomie, z premedytacją i osobiście, jak ma to miejsce w przypadku aborcji farmakologicznej. Zastanawiam się, skąd bierze się taka zawziętość i pragnienie, aby mieć możliwość zabicia własnego dziecka wówczas, gdy komplikuje ono w jakiś sposób plany życiowe lub nie jest całkowicie zdrowe. Na szczęście tym paniom nie przychodzi jeszcze do głowy, by zabijać noworodki, które przyszły na świat z różnymi wadami wrodzonymi , tak jak to się dzieje w Belgii i w Holandii. Jednak kto wie, czy przedmiotem dalszych protestów w przyszłości nie będzie to, by zabijane były również dzieci już urodzone.


Chazaniątko co przecinek robi taką ladacznicę z logiki że aż szkoda to w ogóle komentować. Najśmieszniejsze jest jego stuprocentowe przekonanie o własnej nieomylności. Ta pycha. Ta buta.

Wywiadu nie polecam czytać w całości, to są p******ety starego pryka, którego nikt myślący nie powinien brać na poważnie. Każde słowo które wychodzi z jego ust jest intelektualnym wysrywem pełnym hipokryzji, obłudy i tworzenia wokół siebie alternatywnej rzeczywistości wszechświata.

Środowiskom pro-life gratuluję autorytetów.





Gość w swoim życiu wyskrobał pewnie setki dzieci, a uratował jedno w dodatku w takim stanie, że dziecko umarło kilka dni po narodzeniu, wyglądając tak, że żadne media nie chciały publikować jego zdjęcia. Coś jest tu k***a nie tak


Nasza polska wersja "Zdrapka i pocharatki"

pomysł



Ostatnia aktualizacja: 06.03.2017 23:22:32 przez Diabeł
[#2097] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2095

Te, które Chazan przedtem ochoczo skrobał, żeby mieć na nowe opony do samochodu?


Tak tak. A święty Paweł (toutes proportions gardées) był prześladowcą i mordercą niewinnych, prawdziwym starozakonnym dżihadystą. Co ich łączy? Spotkali Jezusa Chrystusa i zmienili swoje życie. Pamiętaj o tym, że Ty także zawsze możesz się do Niego zwrócić.

Histeria, zaburzenia, ginekomastia, taka sytuacja.


No i potwierdzasz, że jednak trzeba było jak krowie na miedzy...

Odnośnie "sukienek" - protestanci nie chodzili w sutannach, coś Ci się znowu pomyliło. A mówiłem, żebyś u źródła zapytał, zamiast szukać "kwitów" na wiocha.pl...
[#2098] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@recedent, post #2097

Co ich łączy? Spotkali Jezusa Chrystusa


Profesor spotkał Jezusa na kawie, zaraz po skrobance pomysł Samo nawrócenie się nie oznacza, że nagle wszystko jest w porządku.


No i potwierdzasz, że jednak trzeba było jak krowie na miedzy...


No to chłopie jak tam ta lewackość i dbanie o sylwetkę, wg profesora Zdrapki, wpływa na płodność?

Odnośnie "sukienek" - protestanci nie chodzili w sutannach


Pisałem, że pedofile chodzą w sukienkach a nie protestanci.

zamiast szukać "kwitów" na wiocha.pl...


Masz z policja.pl. Lepiej?



Ostatnia aktualizacja: 06.03.2017 23:36:10 przez Diabeł
[#2099] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@recedent, post #2097

Tak tak. A święty Paweł (toutes proportions gardées) był prześladowcą i mordercą niewinnych, prawdziwym starozakonnym dżihadystą. Co ich łączy? Spotkali Jezusa Chrystusa i zmienili swoje życie. Pamiętaj o tym, że Ty także zawsze możesz się do Niego zwrócić.


Ale gdyby Święty Paweł pojawił się teraz na Ziemi, to wydaje mi się że walczył by z kościołem Rzymsko-Katolickim i innymi odłamami Chrześcijaństwa.

Bo gdy ksiądz z ambony mówi o zakazie handlu w niedziele a sami chrzczą za pieniądze w tą właśnie niedziele odprawiają msze za pieniądze. Jezus mówił że nie będzie zmieniał prawa, kościół ingeruje w politykę.

To jest smutne naprawdę.
[#2100] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2095

Misiu, bo powiem agrajkowi że uprawiasz jego fetysz.OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem