Wątek zamknięty
[#2011] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@KM, post #2008

Misiu do lasu.


Ciekawe czy to ma jakiś związek z tym pomysł

OFIARA Misiewicza: „Łapał mnie za p*****, oferował pracę za seks”
[#2012] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2011

Gdyby napisał za seks z Macierewiczem jego wiarygodność wyniosłaby 1%, a tak? Jaki on (misiu) ma dostęp do prezesa? Żaden. Równie dobrze może mówić, że Jaro robi to z kotem.
[#2013] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@KM, post #2012

Jaki on (misiu) ma dostęp do prezesa? Żaden.


Nie ma Wcale



Ostatnia aktualizacja: 04.02.2017 22:26:29 przez Diabeł
[#2014] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@KM, post #2012

Wiem, że to pewnie naciągana bzdura ale kolejne media o tym piszą. Ciekawe czy wytoczą im sprawy w sądzie. pomysł

Misiewicz "załatwia młodych chłopców dla Kaczyńskiego"? Szokujące wyznania wschodzącej gwiazdy Disco Polo!

Dziwnie się to zbiegło z urlopem Misia
[#2015] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@KM, post #2008

Dobrze, że go wywalą, PO jakoś tego nie robiła.


PiSS też tego nie robi

Antoni Macierewicz dementuje doniesienia nt. Bartłomieja Misiewicza



Bartłomiej Misiewicz nadal jest pracownikiem ministerstwa, obecnie wykorzystuje urlop – powiedział szef MON Antoni Macierewicz, odnosząc się do spekulacji na temat odwołania rzecznika. – Dezinformacja w tej sprawie jest bardzo poważnym przestępstwem – dodał.


Antoni Macierewicz jednocześnie poinformował o planach zawiadomienia prokuratury o działaniach na szkodę MON. - W związku z działaniami, które mają w sposób oczywisty znamiona przestępstwa, podjąłem decyzję o skierowaniu tej sprawy do prokuratury i służb specjalnych celem wyjaśnienia, jakie osoby, jakie środowiska podejmują działania przestępcze na szkodę Ministerstwa Obrony Narodowej i urzędników MON - powiedział minister.


Dezinformacja, taka sytuacja pomysł
[#2016] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2015

Kaczyński: Misiewicz to wizerunkowy problem PiS

- To jest wizerunkowy problem. Skoro wciąż staje się bohaterem mediów, to nie ma w tym nic dobrego i wierzę, że minister Macierewicz tę sprawę załatwi (...) na to, by oficerowie meldowali się temu młodemu człowiekowi czy tytułowali go ministrem, nie może być zgody


Prezes zauważył to o czym od kilku miesięcy mówi cała Polska pomysł
[#2017] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2016

Posłowie PiS muszą się podpisywać się pod projektami ustaw, których nie znają. "To reguła"

Projekt ustawy dot. ustroju Warszawy był przygotowywany w tajemnicy nawet przed większością warszawskich posłów PiS i tymi, którzy...się pod nim podpisali. - Musimy podpisywać się "in blanco", "na zaś". Podpisy są używane do składania różnych projektów - mówi WP jeden z posłów. - To reguła - przyznaje Barbara Bartuś. - Mam zaufanie do swojego klubu - dodaje posłanka.


pomysł
[#2018] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2017

W PiSS nic nie ginie pomysł Patologia i Socjalizm zaprasza na spotkanie z komunistycznym prokuratorem PRL, obrońcą ładu konstytucyjnego z ramienia PiSS pomysł




[#2019] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2018



Robert Gwiazdowski: Ministerialni mistrzowie Excela

100 razy okaże się ze socjalizm nie działa i 100 razy będą próbować i 100 razy partia jak PiS jeszcze wygra wybory na tych samych hasłach i 100 razy ten sam typ idioty będzie ich bronić
[#2020] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2019



...ciemny lud to kupi


pomysł
[#2021] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2020

[#2022] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2021

[#2023] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2022

Wróci tusk i pis-dzie jeszcze bardziej podskoczą notowania. Ciekawe czy będą go grillować wasermanową czy od przylotu pójdzie w kazamaty ... kto wie co minister góźdz szykuje.
[#2024] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2022

Patrzcie co propissowska gadzinówka wypisuje

Hołd dla Beci Szydło

Prowincja, osiedlowe bloki, jeszcze niedawno najbardziej wykluczeni społecznie ludzie żywili się upolowanymi psami. To biedne południe Polski.


pomysł o kwa

Dzieci z patologicznych rodzin bez jakiejkolwiek szansy na godne rodzinne życie, dziś z uniesionym czołem i rodzicami trzymającymi ich za rękę idą na spacer. Prosty zwykły spacer. Matki, które pierwszy raz mogły pokazać swoim dzieci polskie morze.


pomysł
[#2025] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2024

szczęka opada! szczęka opada! szczęka opada!
[#2026] Re: Jaka jest sytuacyja, gdy polscy patrioci doszli do władzy

@Dopuser, post #1956

O, znalezione w sieci:

przyjdzie czas, że Polacy będą masowo opuszczać zachodni raj i wracać do Polski. Co? Do tej pisowskiej Polski? Do biedy? Zadziwiające jak niewielu ludzi potrafi sobie wyobrazić ku czemu zmierza poprawny politycznie Zachód coraz bardziej dociskany kleszczami, których jedną dźwignią jest marksizm kulturowy, a drugą agresywny islam. W niedalekiej przyszłości takie kraje jak Szwecja, Francja czy Niemcy będą widownią zamieszek na ogromną skalę i niewyobrażalnych dla nas dantejskich scen na ulicach.
Jestem pewien, że to tylko kwestia czasu.


Tak swoją drogą "ciekawie" by wyglądała Polska gdyba nadal ekipa PO z Komorowskim rządziła krajem...



Ostatnia aktualizacja: 14.02.2017 14:00:03 przez Dopuser
[#2027] Re: Jaka jest sytuacyja, gdy polscy patrioci doszli do władzy

@Dopuser, post #2026

Zamiast 500+ płaciłbyś na "przybyszy".

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2017 22:16:36 przez Falcon
[#2028] Re: Jaka jest sytuacyja, gdy polscy patrioci doszli do władzy

@Falcon, post #2027

Ż E N U A Ciekawe czemu nie zrobili o Islamie, już by były wyroki na nich. Dlaczego ten świat jest taki porąbany, za dużo wolności ludzie mają i głupieją. Ech lata 90. wszystko było ze smakiem, nie to co teraz.
[#2029] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2024

Nie ma dużego wyboru: albo Antoni jest idiotą, albo udaje. Niezależnie od odpowiedzi, rodzi się pytanie: kim są ci, którzy mu wierzą?

idiotami alzheimerem pomysł

pomysł



https://twitter.com/Vojtekus/status/833992071446982657

Antoni nas obroni.

Ruski agent nie zrobiłby tego lepiej.


[#2030] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2029

[#2031] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2030



pomysł
[#2032] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2031

Misiewicz chyba z klubu nadaje pomysł



To nie żart. Republika bananowa PiSSpomysł

https://twitter.com/MON_GOV_PL



Ostatnia aktualizacja: 25.02.2017 23:21:05 przez Diabeł
[#2033] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2032

Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

Smiech

Prawo i Sprawiedliwość zapomniało przedłużyć swoją domenę

Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości zapomniał przedłużyć swoją domenę …i od dziś można na niej podziwiać żółty ser. Bo osoba która domenę przejęła, zamierza prowadzić tam Klub Przyjaciół Pieczywa i Sera

Jeśli w domenie kppis.pl znajdowała się poczta, nowy właściciel może wejść w posiadanie ciekawych dokumentów kierowanych do członków KP PiS…


Tytany intelektu, ludzkie pany
[#2034] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2033

https://twitter.com/PAPinformacje/status/837304887524343808

Ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej nie zakończą się w 2017 roku - poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Krajowej Ewa Bialik.


Biznes smoleński kręci się w najlepsze pomysł

Rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej żądają więcej pieniędzy. MON da im miliony złotych

Pan zapłaci, pani zapłaci, społeczeństwo zapłaci a ekshumacje będą trwać do końca świata i jeden dzień dłużej pomysł
[#2035] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2034




"Urlop" Misiewicza: MON łamie prawo dla Bartłomieja Misiewicza.

Rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz wykorzystuje więcej urlopu niż mu zgodnie z prawem przysługuje. Misiewicz na etacie pracuje mniej niż 10 lat, ponadto nie ma ukończonych studiów, w związku z czym przysługuje mu 20 dni urlopu. Tymczasem Misiewicz przebywa na płatnym urlopie już 25 dzień.


pomysł

Na pytanie dziennikarzy, kiedy wróci z urlopu, odpowiedział: "Aż wrócę. Miłego popołudnia".


Gazeta przypomina, że Bartłomiej Misiewicz zarabia 12 tys. złotych miesięcznie.
[#2036] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2035

I tak na nic nie masz wpływu. Ludzie biedni, których postkomuniści doili przez 25 lat i tak wybiorą 500+. Kto by się tam przejmował miśkiem i tym, że ktoś oderwany od koryta może mieć problemy z vatem? Możesz ludzi wyzywać od alkoholików, ale oni mają w pupie potrzeby twojej pupy. Oni chcą 500+, a nie twoich burżuazyjnych, głodowych pomysłów na ich życie.

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 01:08:39 przez Andrzej Drozd
[#2037] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Andrzej Drozd, post #2036

Ludzie biedni, których postkomuniści doili przez 25 lat i tak wybiorą 500+.


Przez 500+ kraj się zadłuża a ludzie pracujący za minimalną rezygnują z pracy żeby mieć na dzieci 500+. Tylko ktos niepoważny zdecyduje się na dziecko kierując się tylko i wyłącznie programem 500+.

A postkomuniści to rozumiem że masz PiS na myśli :)
[#2038] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@agrajek, post #2037

Przez 500+ kraj się zadłuża


Nic z tych rzeczy. Kasa na 500+ jest dzięki ukróceniu machlojek z vatem.


a ludzie pracujący za minimalną rezygnują z pracy żeby mieć na dzieci 500+.


Nikt nie rezygnuje z pracy, ponieważ bezrobocie się zmniejsza.OK


Tylko ktos niepoważny zdecyduje się na dziecko kierując się tylko i wyłącznie programem 500+.


Ale kto tu mówi o robieniu dzieci? Jest dużo rodzin wielodzietnych za czasów przed 500+. To będzie silny elektorat aktualnej władzy. Będzie, ponieważ wiele z nich nie było jeszcze na wyborach.


A postkomuniści to rozumiem że masz PiS na myśli :)


Nie, postkomuniści to ci, którzy nie uznają Żołnierzy Niezłomnych.OK
[#2039] 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@Andrzej Drozd, post #2038

A propos "robienia dzieci". W przyrodzie jest tak, że jak ptasia samiczka nie jest w stanie wykarmić nadmiaru piskląt z braku pożywienia to najsłabsze po prostu wyrzuca z gniazda czy wręcz zabija. Chodzi po prostu o zapewnienie przeżycia pozostałym poprzez obniżenie ilości gęb do wykarmienia i danie szansy najsilniejszym osobnikom.

U ludzi sam 500+ zadziałał iniciacyjnie. Jeśli będą nadal głodowe płace na minimalnym poziomie to niewiele się zda. Ale że 500+ dał impuls do wzrostu płac to za to mu chwała. Pobudził popyt, rosną podatki, firmy reagują na zapotrzebowanie i więcej produkują bo jest większy popyt dzięki 500+, pojawiają się dodatkowe miejsca pracy, więcj ludzi zarabia i większe pieniądze, rosną dochody państwa. Pojawiają się dodatkowe programy jak Mieszkanie+ czy obniżki CIT i inne ułatwienia dla biznesu, etc... i rodzi się więcej dzieci bo rodziców po prostu stać na ich utrzymanie.

500+ był po prostu kołem zamachowym. Brawo PiS!!!



Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 10:06:08 przez Dopuser
[#2040] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@Dopuser, post #2039

U ludzi sam 500+ zadziałał iniciacyjnie. Jeśli będą nadal głodowe płace na minimalnym poziomie to niewiele się zda. Ale że 500+ dał impuls do wzrostu płac to za to mu chwała.


Hmm, zastanawiam się w jaki sposób dał impuls do wzrostu płac? Z tego co piszą, to jednak kobiety zwalniają się z pracy, więc gdzie ten impuls? Ja go nie widzę, zamiast tego mamy Ukraińców, bo na razie taniej.

Pobudził popyt, rosną podatki, firmy reagują na zapotrzebowanie i więcej produkują bo jest większy popyt dzięki 500+, pojawiają się dodatkowe miejsca pracy, więcj ludzi zarabia i większe pieniądze, rosną dochody państwa.


Zgoda popyta tak, rośnie Vat z zakupów, natomiast dochodowy skoro się zwalniają z pracy? Dodatkowe miejsca pracy, he he jak się zwalniają i nie ma okazji zatrudnić Ukraińców i nie zaprzeczaj.

Pojawiają się dodatkowe programy jak Mieszkanie+ czy obniżki CIT i inne ułatwienia dla biznesu, etc... i rodzi się więcej dzieci bo rodziców po prostu stać na ich utrzymanie.


Wiesz wszelkie programy typu MDM wg. mnie, czyli kogoś kto krwawicą do czegoś doszedł i państwo nic mu nie dało uważam za złodziejstwo. Dlaczego ja nie mogę skorzystać, bo mam 40 lat (to dyskryminacja), bo nie trwoniłem kasy na rozrywkę tylko odkładałem na dom (remont itd.), no lepiej być lewusem, lecieć sobie w .... i państwo mi da, ale skąd weźmie? Nie mamy ropy, diamentów, złota, fabryk to skąd? No z podatków, które zapłacę ja, bo pracuję, a nie ściemniam. Pracowałem za różne stawki, najniższe też, to nie ujma od czegoś trzeba zacząć wszyscy nie mogą zarabiać miliardów i być prezesami. To co mamy to kult kiwania tych co pracują i płacą podatki. Jestem ciekaw, czy skończy się na zapowiedziach Rafalskiej, żeby tępić leni i tych co kryją dochody, żeby mieć 500+. Na razie cisza.

500+ był po prostu kołem zamachowym. Brawo PiS!!! chyba od tupolewa. Dzisiaj czytałem, że przetarg na remont TU154 był ustawiony. Z tego co pamiętam to producent go naprawiał, to jak to może być ustawienie przetargu? Jak mi klęknie BMW to chyba lepiej, żeby serwis/fabryka BMW go naprawiały, a nie pan Jasiu kowal z sąsiedniej wsi.

Kolejny hit to akcja z drzewami. Uważam, że ustawa była ok., ale panika się zrobiła i co? Zmiana, że jak wytnę drzewo, które sam posadziłem na swojej posesji to nie mogę jej sprzedać przez 5 lat. Chyba ich p****ało, może trzeba było dać zapis, że za wycięcie drzew oddaje na Kościół, partię lub bezrobotnych, co robią na czarno i pobierają 500+, mieszkanie +. Dobrze, że nie mam drzew do wycięcia.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem