Wątek zamknięty
[#2041] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@KM, post #2040

zastanawiam się w jaki sposób dał impuls do wzrostu płac? Z tego co piszą, to jednak kobiety zwalniają się z pracy, więc gdzie ten impuls? Ja go nie widzę,

Patrzysz a oczom nie widzisz.
Jeszcze raz wielkimi literami: przy niskich płacach te 500+ spowodowało że część kobiet zdecydowało się porzucić pracę. Bo taka pani przy kasie w Biedronce jak miała te 1500netto to się cieszyła. A po 500+ mając dwójkę dzieci dostała 1000zł od państwa, dzięki czemu wolała rzucić pracę i poświecić się rodzinie. Nie opłacało je się po prostu pracować przez miesiąc dla 500zł więcej.
Więc w takiej Biedronce nagle zaczęło brakować pań na kasach. A że inne bezrobotne panie też raczej wolały siedzieć przy dzieciach niż pracować za te 1500zł netto, to taka Biedronka żeby znaleźć kasjerki musiała podnieść ich pensje.

Zgoda popyta tak, rośnie Vat z zakupów, natomiast dochodowy skoro się zwalniają z pracy?
Podaj konkretne dane ile się zwolniło procentowo, bo inaczej dyskutujemy o gruszkach na wierzbie. Przeliczysz też wtedy sobie ile państwo straciło na dochodowym od zwolnionych kasjerek i czy wzrost innych dochodów nie pokrył tej utraty z nawiązką....

Dzisiaj czytałem, że przetarg na remont TU154 był ustawiony. Z tego co pamiętam to producent go naprawiał, to jak to może być ustawienie przetargu? Jak mi klęknie BMW to chyba lepiej, żeby serwis/fabryka BMW go naprawiały, a nie pan Jasiu kowal z sąsiedniej wsi.

Zrób zwiad jaka firma wygrała przetarg i z kim, za ile naprawiali i kto był mechanikiem. Bo nadal wiesz że gdzieś dzwonią...

Zmiana, że jak wytnę drzewo, które sam posadziłem na swojej posesji to nie mogę jej sprzedać przez 5 lat.

Znowu coś tam tylko słyszałeś...
[#2042] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@Dopuser, post #2041

No, ale od tej wypłaty były składki na ZUS (zdrowotne, wypadkowe, emerytalne, rentowe itd. o podatku dochodowym nie wspomnę). Wolałbym, żeby Pani dostała 1000 zł i pracowała, bo jak zachoruje to kto zapłaci za szpital? A kto zrzuci się na jej emeryturę tego też nie widzisz? Spójrz w przyszłość.
Co do reszty, szczególnie drzew takie pomysły pojawiają się niestety, ale Ty jak zwykle udajesz, że ich nie ma. Mam nadzieję, że się opamiętają. A Ty konkretne dane rzuciłeś?

Na koniec pytanie, czy Ty pracujesz, płacisz podatki, czy jesteś beneficjentem moich podatków, który robi na czarno, bo mu się za najniższą nie opłaca, po zasiłek przyjeżdża BMW i dlatego chwalisz PIS? Brak odpowiedzi uznam za potwierdzenie.
[#2043] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@KM, post #2042

Wolałbym, żeby Pani dostała 1000 zł i pracowała, bo jak zachoruje to kto zapłaci za szpital? A kto zrzuci się na jej emeryturę tego też nie widzisz? Spójrz w przyszłość.

Patrzę w przeszłość i widzę, że zarobki w Polsce były jednymi najniższych w UE, często gęsto na poziomie głodowym.
Patrzę w przyszłość i widzę, że jak zarobki wzrosną to zachęcą kobiety do powrotu do pracy.

Co do reszty, szczególnie drzew takie pomysły pojawiają się niestety, ale Ty jak zwykle udajesz, że ich nie ma.

Nie masz pojęcia o czym piszesz tak w przypadku kobiet jak i przetargu.
Ba! Wprowadzasz czytających w błąd. Np. w przypadku wycinki drzew, jesteś w stanie pokazać mi poprawioną ustawę?
Z tego co czytam mowa o odsprzedaży podmiotom gospodarczym a nie osobom indywidualnym. Dostrzegasz róznicę?


P.S. Czy jesteś gejem? Zaprzeczenie lub brak odpowiedzi uznam za potwierdzenie.




Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 23:16:46 przez Dopuser
[#2044] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@Dopuser, post #2043

Nie jestem gejem.

Teraz Ty odpowiedz pracujesz, płacisz podatki? Wychodzi na to, że nie, więc nie rozdawaj na prawo i lewo moich. Swoją drogą co Ty masz z tymi dewiacjami, kolejny raz próbujesz mnie w tak prymitywny sposób obrazić.

Weź się chłopie do pracy, zacznij płacić podatki, jak na prawdziwego chłopa, Polaka, patriotę przystało, a nie "ferdkuj mi tu".

Później mamy w lokalnej historii takich "ferdkowych gierojów" jako żołnierzy wyklętych, bo przy okazji kradzieży, obrobili też jakiegoś aktywistę z ZNP i wielce z Komuną walczyli. tylko wszyscy w okolicy, poza PIS w to nie wierzą, ale oni głupi są co nie? pomysł I tak "Antek złodziej" zostaje bohaterem, bo skoro ich nie ma w małych miejscowościach to zawsze można ich stworzyć, np. kiedy piszemy pracę doktorską i potrzeba jakiegos odkrycia a tu nic nie ma he he. Smutne, ale prawdziwe u nas tak było. Taki jeden smutny, brzydki pan powiedział kiedyś, kłamstwo powtórzone 100 razy stanie się w końcu prawdą (tak się dzieje z Obozami koncentracyjnymi i tak się dzieje z pseudo żołnierzami wyklętymi z małych miejscowości).

To Ty na niczym się nie znasz, jesteś jak tuba propagandowa, ślepa, która wierzy we wszystko co powie PIS. Zapytaj się kogoś kto zna się nieco na podatkach, ubezpieczeniach społecznych co i jak i wtedy wychwalaj bezkrytycznie. Co do odsprzedaży w informacji, do której dotarłem nie było nic o odsprzedaży osobom prawnym, podmiotom gospodarczym, a wyłącznie o odsprzedaży, co uczyniłoby ustawę kuriozalną. Pewnie Kościół będzie objęty jakimś wyjątkiem jak to było z sprzedażą ziemi (a może też nie było co kolego?).
[#2045] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@KM, post #2044

Ale bredzisz, mistrzu... i dajesz się ponosić emocjom. Bredni na temat Żołnierzy Wyklętych nie będę komentował, bo szkoda mi czasu na rzeczy oczywiste.

Wracając do tematu,
Co do odsprzedaży w informacji, do której dotarłem nie było nic o odsprzedaży osobom prawnym, podmiotom gospodarczym, a wyłącznie o odsprzedaży
,
na tym polega twój problem, że wiesz że gdzieś dzwonią... już pisałem, po pierwsze poczekaj na uchwalenie poprawki bo jeszcze takiej nie ma. Po drugie, sprawdzaj z kilku źródeł, a najlepiej z PiSowskich, tak byś nie wprowadzał czytających w błąd powtarzając zmanipulowane informacje. A wygląda na to, że lecisz li tylko po naciąganych nagłówkach tak by manipulować emocjami w taki sam sposób w jaki manipulują tobą. Sprawdzaj u źródła, a nie z trzeciej ręki. Podobnie jest z kobietami zwalniajacymi się z pracy. W necie są dane ministerstwa ile kobiet się zwolniło. Odrób lekcję.
Podobnie z przetargiem na remont Tutki. Zacznę od tego, że wygrała właśnie firma krzak, jednoosobowa i ledwo co utworzona! I wygrała z Bumarem! Poszukaj sobie co się działo dalej, bo nie będę za Ciebie znowu odrabiał lekcji.

A co do podatków to moja prywatna sprawa, czyż nie?
[#2046] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@KM, post #2044

"Kapitan mój Kapitan". Obawiam się że uległeś presji jakiegoś sowieckiego bohatyra. Nasz problem polega na tym, że nie wierzymy w samych siebie, nie wierzymy w Polskę wolną i demokratyczną. Dlaczego? Gx ci na to "dobrze" odpowie.
[#2047] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@Dopuser, post #2045

Podatki to nasza wspólna sprawa, bo mieszkamy razem w kraju. Policja i inne służby tak samo pomogą Tobie i mi, więc powinniśmy wspólnie je finansować płacąc podatki.
Co do bredzenia, miej pretensje do PIS, że najpierw coś rzucą, dziennikarze podchwycą, później coś zmienią. Niech najpierw wymyślą, przemyślą konsekwencje i wrzucą do mediów.
Co do żołnierzy wyklętych, cały czas twierdzę, że byli tacy, ale nie u mnie na wsi, a tu robi się z kilku takich "lokalsów" na siłę bohaterów. Co do tych znanych nazwisk, honory się należą, bo byli oficerami, ale jak zrobili coś złego, to trzeba to też brać pod uwagę zanim wystawimy wszystkim jak leci pomniki. Jaśniej się nie da. I nie udawaj, że nie wiesz o co mi chodzi. Napisz, że się ze mną nie zgadzasz i to zrozumiem.

Co do naprawy, ja pisałem kto fizycznie grzebał w samolocie, a nie kto to zlecał. Co mnie czy to Tusk zlecał, Jarek, misiu, naprawiała fabryka. Pewnie był już taki złom, że naprawili jedno, a rozpieprzyło się drugie. Za to rodziny zgarnęły kasę jak za nadludzi, herosów i nic tego nie usprawiedliwia, podobnie jak tego, że nadal tak duży kraj nie ma samolotów dla VIP-ów.

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2017 17:58:37 przez KM
[#2048] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@Andrzej Drozd, post #2046

Pewnie masz trochę racji z tym nie wierzymy w siebie, bo "przyjaciele" z każdej strony wmawiali nam to przez lata, ale trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Nie chodzi o robienie rewolucji, palenie samochodów, tylko o mądre głosowanie i niech każdy wywiązuje się, ze swoich obowiązków. Moim jako obywatela jest płacenie podatków, tylko wtedy mam pełne prawo narzekać na burdel w kraju, złe ustawy, polityków, etc. Wyobrażasz sobie, że przychodzisz na zlot amigowców, nie płacisz wstępu, nie przyniosłeś nic do picia, żarcia, a później jedziesz po organizatorach? Ja nie. STOP dla życia na krzywy ryj kosztem innych podatników.
[#2049] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@Dopuser, post #2045

Ile pis placi ci za ten hejt i czy odprowadzasz od tego podatki ?... bosze jaki pisBurak, szczerze to nawet gdybym miał dostać bana na wieki to napiszę wprost... Dupek, Gnuj i Płatna Łajza z ciebie ... howgh.

ps. nie jestem gejem, ani komunistą, ani złodziejem.
[#2050] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@KM, post #2048

Zawsze gdzieś jest trochę racji. Zobacz, ja nie zmieniłem kierunku, wciąż jestem w centrolewicy. Nie jestem z PiSu, ale...
Gx wmawiał mi że jestem dziadostwem z prowincji ZSRR, a PiS mi nic nie powiedział, tylko pokazał że jestem jednak człowiekiem i chroni mnie Konstytucja.

Rozumiesz? Konstytucja! Która wreszcie zaczyna działać. Trzeba jeszcze tylko udowodnić to temu, w którego kraju jej (jeszcze) nie ma.
Tak nam PRL namącił w głowach i wyrugował z patriotyzmu.
[#2051] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@AndrECHO, post #2049

Ale za to jesteś dobrym uczniem PRLu i postPRLu. Wybacz. Ale musiałem to napisać.pomysł
[#2052] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@KM, post #2047

Ja myślę że jesteś rozgoryczony wyborem swojego zawodu. Ja też. Już nic ciekawego nie osiągnę. Mogłem iść na ekonomie, pokochać matematykę i zbijać kasiorkę na inwestycjach i nawet zostać przedsiębiorcą. Niestety, studia wciąż w trakcie, a i tak muszę zaczynać od nowa, pracując ciężko na stanowisku robotniczym.
Chociaż już nie muszę, dzięki PiS wszędzie praca jest i nawet o zaocznych mogę pomyśleć.
Wiesz dlaczego się nie przejmuję? Ponieważ znam swoją wartość. Nie marudzę i Ty też powinieneś tak zrobić. Przed Nami pół wieku życia i wiele możliwości.
Każdy z innej partii, ale każdy dumny z Polski. szeroki uśmiech
[#2053] Re: Skundlona elita ?

@Dopuser, post #1

A tak ogólnie, to ja jestem ciekawy, co napisze Diabeł?
Diable Nasz ty Drogi, czyż to jest Twardowski na księżycu, czy koptyka ze złej drogi?
[#2054] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@Andrzej Drozd, post #2052

Andrzej ja zmieniłem pracę 1,5 roku temu, więc rozgoryczenia nie ma. Cieszę się, że mi się udało, no i ekonomik się przydał lata temu. Teraz dokształcam się w tym kierunku. Żałuję, że uwierzyłem we frazes o powołaniu. Zderzyłem się z "betonem" w poprzedniej pracy. Teraz może być tylko lepiej. Zresztą praca to tylko jedna z dróg do zdobycia upragnionego celu - radości z życia. Jak wpadniemy kiedyś na siebie w realu, to podyskutujemy.

No właśnie gdzie jest portalowy Lucyfer
[#2055] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@KM, post #2047

ja pisałem kto fizycznie grzebał w samolocie, a nie kto to zlecał.

Jakoś nie zauwżyłem byś napisał kto grzebał w samolocie. Oświeć mnie.
[#2056] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@AndrECHO, post #2049

Ile pis placi ci za ten hejt i czy odprowadzasz od tego podatki ?... bosze jaki pisBurak, szczerze to nawet gdybym miał dostać bana na wieki to napiszę wprost... Dupek, Gnuj i Płatna Łajza z ciebie ... howgh.


Ot, polityka miłości w wykonaniu antyPiSa... zapomniałeś wziąć jeszcze kija baseballowego... jakże typowe dla ćwierćinteligentów i półnalfabetów...
[#2057] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@KM, post #2054

Żałuję, że uwierzyłem we frazes o powołaniu. Zderzyłem się z "betonem" w poprzedniej pracy.


Ja kiedyś, gdy byłem mały, to marzyłem o tym, aby zrobić doktorat...nieważne z czego...No i właśnie to był mój błąd. Nie miałem powołania i do dzisiaj nie mam. No chyba że do tego, że muszę dokończyć konkurs muzyczny i następny zrobić bardziej profesjonalnie. Oraz przy okazji grając w punkowej kapeli...naprawiając głośniki w kolumnach, bo kurde tylko ja się trochę znam na "elektryce" i zamiast 300, dajemy 50, bo umiem naprawić to sam.


No właśnie gdzie jest portalowy Lucyfer


Tam gdzie nasze lęki. Wystarczy przestać się bać i Lucyfer straci robote.OK
[#2058] Re: 500+ jako koło zamachowe. Brawo PiS!!!

@Andrzej Drozd, post #2057

A tak naprawdę, to świat jest o wiele prostszy. Wystarczy przestrzegać dekalog.OK
[#2059] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@KM, post #2054

Dziwię się tobie, że w ogóle wchodzisz w polemikę z tymi chorymi umysłowo podstarzałymi pederastami Śpioch

Wracając do tematu:

Polska, rok 2017:

1. Kancelaria prezydenta dzwoni do regionalnego tygodnika z prośbą o usunięcie lub zmienienie podpisu do zdjęcia prezydenta ze stoku, bo prezydent jadł (podobno) kiełbasę w piątek.

2. Polak jest przewodniczącym Rady Europejskiej i popierają go wszystkie kraje oprócz Polski. Szczególne poparcie ma od krajów grupy wyszehradzkiej, która to ma być podobno jednomyślna pod przewodnictwem Polski. MSZ Estonii pisze nawet publicznie na Twitterze, że Warszawa postradała zmysły i straci stanowisko przez idiotyczne personalne zagrywki. Dziennikarze "niezłomni" Twittują prosto wg instrukcji z Nowogrodzkiej, że kandydatem Polski jest JSW, a czyim kandydatem jest DT? (genialne, komuniści w 1978 powinni wystawić na konklawe jakiegoś księdza-patriotę i pytać, czyim kandydatem jest Karol Wojtyła, bo kandydat Polski już jest)

3. Sędzia TK czyta korespondencję pozostałych sędziów. Przewodnicząca polskiego TK mieszka w Berlinie. Po ustawach "naprawczych", które miały przyspieszyć rzekomo powolny TK liczba rozpraw w styczniu tego roku wyniosła 6, wobec ponad 20 w latach 2007-2015. Sama przewodnicząca jako sędzia sądu okręgowego miała 40% podważonych wyroków (jest nieznacznie lepsza od rzutu kostką).

4. Mąż przewodniczącej TK, ambasador w Berlinie, okazał się być TW. Przyłapany, twierdzi, że nie pamięta, by był, a jeśli tak to z przymusu. Twierdzi też, że obawiał się represji za kolportaż ulotek KPN i dlatego podpisał. Podpisał w czerwcu, KPN powstała we wrześniu. Przy okazji, minister spraw zagranicznych pytany przez dziennikarza, czy Przyłębski zostanie na stanowisku, pogroził nasłaniem ABW.

5. Profesor Chazan opracowuje nowe standardy opieki okołoporodowej.

6. Poseł PiS Łukasz Zbonikowski, znany z oprotestowania wieczoru autorskiego Roberta Biedronia w bydgoskim Empiku jako godzącej w rodzinę okazał się bić własną żonę i dzieci, do tego stopnia, że uciekła od niego.

7. Ministerstwo finansów podsumowało akcję promocyjną obligacji skarbowych, do zakupu których zachęcane były rodziny otrzymujące pieniądze z programu 500+. Sprzedaż obligacji okazała się niższa niż wydatki na reklamę, mimo to MF jest zadowolone z rezultatów.

8. Zapisy cyfrowe przejazdu pojazdów BOR biorących udział w pechowej eskorcie premier Beaty Szydło zniknęły. Jak przyznało biuro, nie zrobiono ich kopii, a auta były później wykorzystywane, a więc "niestety" dane zostały nadpisane i nie będzie można sprawdzić np. z jaką prędkością poruszała się kolumna. Jednocześnie biuro utrzymuje, że trasę z Krakowa do Oświęcimia, która wg Google Maps zajmuje 1,5h, a BOR zrobił w mniej niż 40 minut, przejechano zgodnie z przepisami.

9. Nowy wiceminister MON był skazany na 1,5 roku więzienia za nielegalne posiadanie broni i materiałów wybuchowych.

10. Po rozmontowaniu TK czas na Sąd Najwyższy. Pierwsze podejście to próba impeachmentu pierwszej prezes Gersdof (czy to jest polskie nazwisko ja się pytam?) na podstawie tego, że nieznany jest regulamin jej wyboru i ogólnie coś tu ma niby śmierdzieć. Regulamin jest powszechnie dostępny w "Monitorze Polskim".

Co się stało z moim krajem?


pomysł
[#2060] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2059

5. Profesor Chazan opracowuje nowe standardy opieki okołoporodowej.


Olaboga! Profesor medycyny, jeden z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie zajmuje się tym, na czym zna się najlepiej! O tempora! o mores! Hurr durr!
[#2061] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@recedent, post #2060

Profesor medycyny, jeden z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie


Po co się ograniczać. Najlepszy Smiech rotfl


Profesor Chazan w Poznaniu: Osoby o poglądach lewicowych częściej mają problemy z zajściem w ciążę

Osoby o poglądach lewicowych częściej mają problemy z zajściem w ciążę, a przyczyną zaburzeń płodności jest przesadna dbałość o szczupłą sylwetkę - takimi rewelacjami podzielił się z uczestnikami spotkania w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim profesor Bogdan Chazan. Był on gościem sympozjum "Profilaktyka, rozpoznanie przyczyn i leczenie niepłodności".


Wielu uczestników było rozczarowanych niektórymi wykładami. - Nie miały one żadnej naukowej wartości - mówią studenci Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. - Tezy wygłaszane przez profesora Chazana nie były poparte badaniami, profesor nie podawał źródeł informacji. Podczas wykładu profesora Chazana, na sali pojawiła się czarna flaga. Trzymały ją dwie kobiety, którym udało się odczytać opis umierającego dziecka, które urodziło się z letalnymi wadami. - Potrzebujemy opieki medycznej, a nie watykańskiej - zakończyły uczestniczki protestu, które natychmiast zostały wyprowadzone z sali, a potem z budynku przez pracowników ochrony. - Chciałyśmy w ten sposób zaprotestować przeciwko zapraszaniu i promowaniu osoby, która jawnie łamie polskie prawo oraz prawa człowieka ograniczając kobietom dostęp do opieki zdrowotnej - mówią zgodnie Agata Majewska i Karolina Kania, które zorganizowały protest. - Sprzeciwiamy się także promowaniu bardzo ideologicznych wydarzeń, na które wydawane są publiczne pieniądze.


Jedyny w swoim rodzaju
[#2062] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2061

Trudno sie nie zgodzic z teza, ze osoby o poglądach lewicowych częściej mają problemy z zajściem w ciążę bo...
wiekszosc to po prostu lesbijki albo geje

[#2063] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@selur, post #2062

Dlatego nie masz dzieci, lewaku pomysł
[#2064] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@recedent, post #2060

Odnośnie moich marzeń na temat polskich fabryk samochodów właśnie nadarza się okazja, żeby takie sobie sprawić, skoro stare są sprzedane. Ciekawe czy i za ile chcieliby je sprzedać. Niemcy i Brytyjczycy nie odpuszczą, więc może PSA pozbyłby się potencjalnego problemu wraz z licencją na Astrę IV. pomysł
[#2065] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@KM, post #2064

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Francuzi kupili Opla a nie go sprzedają

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2017 17:36:29 przez Diabeł
[#2066] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2065

No kupili, Niemcy i Brytyjczycy już dawno chodzą, żeby u nich nie zamykać fabryk Opla i nie zwalniać. Jak myślisz, czy nasze fabryki pod tym względem nie mają przerąbane? Być może udałoby się je odkupić od Francuzów i zacząć robić swoje auto. Na początek coś na licencji, żeby spłacić zakup, a później w miarę możliwości coś swojego zaprojektować. Takie marzenie mam.
[#2067] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2063

sam jestes lewakiem i komuchem i takie "odbijanie pileczki" to do kolegow komuchow a nie do mnie.
Ja z komuchami sie nie zadaje, bo to wstyd i hanba dla Polaka.

[#2068] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@KM, post #2066

Francuzi kupili Opla, żeby go rozwijać i sprzedawać a nie zamykać. Tak jak VW kupił Skodę a Renault Dacię.

Jak myślisz, czy nasze fabryki pod tym względem nie mają przerąbane?


Swoich fabryk nie mamy

Być może udałoby się je odkupić od Francuzów i zacząć robić swoje auto. Na początek coś na licencji, żeby spłacić zakup, a później w miarę możliwości coś swojego zaprojektować.


Przy obecnym rządzie jest to absolutnie niemożliwe. PiSS woli wspierać niemieckie fabryki i inwestycje niż dbać o polski interes.

PIS płaci Mercedesowi prawie 100 mln złotych za budowę fabryki w Polsce!

Ponadto Daimler może liczyć na zwolnienia z podatku CIT


pomysł
[#2069] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@selur, post #2067

Bezrobotny i bezdzietny lewaku idź lepiej po zasiłek bo ci internet odetną



Ostatnia aktualizacja: 06.03.2017 18:25:57 przez Diabeł
[#2070] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #2068

Reuters: Wszystkie państwa członkowskie za wyjątkiem Polski poparły Tuska



PiSS zachował się jak głupi i rozwydrzony bachor, który na siłę chce się wyróżnić innym zdaniem. Tupanie nogą i sprzeciw dla samego sprzeciwu czyli "na złość tacie, sfajdam się w gacie".

Serią mistrzowskich posunięć udało się stracić nawet poparcie Węgrów, czyli "legendarny strategiczny geniusz" Kaczyńskiego w natarciu.



Smiech


Jak tam apologeci "dobrej zmiany" i silnego "międzymorza"








Brawo PiSS! Brawo "dobra zmiana" pomysł
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem