Wątek zamknięty
[#1921] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #1920

OK, gamoniu, cudzoziemcze, co pisze nie z Polski.OK
[#1922] Re: Brzydka zabawa oPOzycji

@Andrzej Drozd, post #1863

KOD się skompromitował? Pies mu mordę lizał...
To PO się skompromitowało przede wszystkim, bo pokazało jasno kto nami rządził przed PiSem. Maski opadły.

A cała opozycja protestuje przeciwko temu, że naród wybrał nie ich, ot co.
Naród się pomylił, prawda...
[#1923] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #1920

pomysł

[#1924] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #1923

Jarubas i Borowska: Nie głosowaliśmy, ani nie liczyliśmy głosów w Sali Kolumnowej

Poseł PSL Krystian Jarubas i posłanka Kukiz'15 Elżbieta Borowska oświadczyli, że nie brali udział w piątkowych głosowaniach w Sali Kolumnowej i nie liczyli głosów. Oboje zostali wymienieni przez marszałka Sejmu wśród posłów-sekretarzy powołanych do liczenia głosów.


Poseł PSL Krystian Jarubas w oświadczeniu, które opublikował w czwartek na Twitterze powiedział, że "kategorycznie zaprzecza, jakoby uczestniczył w głosowaniach nad ustawą budżetową".

"Nie brałem udziału w głosowaniu, tym bardziej nie liczyłem głosów" - zaznaczył. Jak dodał, na protokole głosowań nie ma jego podpisu.

Jarubas zaapelował też do przedstawicieli PiS "żeby nie rozpowszechniali nieprawdziwych informacji". "Od tych, którzy to zrobili będę domagał się przeprosin" - dodał.

Elżbieta Borowska z Kukiz'15 powiedziała w czwartek PAP, że w ubiegły piątek nie było jej w Sali Kolumnowej. "Nie było mnie na Sali Kolumnowej i nie liczyłam głosów. Nie pełniłam obowiązków sekretarza mimo, że zostałam wyczytana" - powiedziała Borowska. "Zamierzam zapoznać się ze stenogramami i sprawdzić, czy doszło do poświadczenia nieprawdy" - dodał.


pomysł
[#1925] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #1924

Wymyśliłem absurdalnego mejla o zanikaniu sygnału TVP. Geniusze z TVP Info pokazali go na antenie

To, że na froncie walki propagandowej w TVP nie pracują same orły, wiemy nie od dziś. Dziś jednak mamy to "na piśmie".

Od weekendu TVP trapią kłopoty techniczne. Jej sygnał nie dociera do niektórych rejonów kraju. Tak jak czasami dzieje się z operatorami komórkowymi czy z Polsatem, gdy burza zniekształci sygnał.
To co jednak dla normalnych firm jest awarią, dla TVP jest spiskiem wrogich sił, które wspomagają zamach stanu na Najlepszy Rząd Tysiąclecia. Żeby utrwalić tę tezę, TVP Info co jakiś czas publikuje na antenie doniesienia od widzów, którzy awarię wiążą z zielonymi ludzikami.
W związku z tym postanowiłem do "listów od Suwerena" dołączyć testując, jakie głupstwo telewizja Samuela Pereiry przyjmie, byle tylko wesprzeć wizję świata prezesa. I napisałem fikcyjnego mejla z jednorazowego konta, które zniknęło po wysłaniu wiadomości zanim zrobiłem screena. Na szczęście ogłosiłem to publicznie w TOK FM:)


"Napisałem dzisiaj świadectwo, że mi sygnał zanikł. Użyłem fejkowego konta i wysłałem do TVP. Napisałem, że u nas na południu zawsze wyłączają sygnał na puentach polityków rządowych, kiedy już całkowicie mieli obnażyć opozycję. Liczę, że to zostanie opublikowane, bo ciągle są publikowane świadectwa męczeństwa TVP".




Wersja czytana na antenie

Poważna partia, poważni ludzie, poważna telewizja

ciemny lud to kupi

Smiech rotfl

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2016 14:34:44 przez Diabeł
[#1926] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #1925

No to skończyło się babci sranie i oszustwa podatkowe. UBecja, ściemniacze i KODziarze będą jeszcze głośniej pierdzieć.OKOKOK
[#1927] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #1925



pomysł
[#1928] Wykonanie budżetu do grudnia 2016 / Brawo PiS!

@Dopuser, post #1922

Po 11 miesiącach wynosi zaledwie 27,6 mld zł, czyli 50,4% wartości planowanej na cały rok.
I to pomimo 17 mld zł wydanych na 500+.

Jak widać, wystarczy nie kraść.

Proponuje w ramach wiedzy ogólnej sprawdzić ile wynosił za rządów PO, celem porównawczym.




Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 12:12:11 przez Dopuser
[#1929] Jaka jest sytuacyja, gdy polscy patrioci doszli do władzy

@Diabeł, post #1927

Żal ci cudzoziemcze, że musisz płacić robotnikom 12 zł za godzinę? Żal ci ze nie przyjmiesz kogoś na czarno? Żal ci tego i tamtego?
Ino emoty zostały.OK
A 500+ działa i jak się okazuje, pieniążki są i zawsze były.OK

Ja jako centrolewicowiec, chciałbym aby PSL zmądrzało. Jakby nie było, PSL też coś fajnego zrobił dla Polaków jeszcze za tamtego rządu - Kosiniakowe.
Tak czy inaczej, aktualnie tylko PiS pokazał, że kontynuuje ruch ludowy, na miarę Piłsudskiego. Nawet patriotyczny Kukiz'15 nie ma dużo im do zarzucenia.OK
[#1930] Re: Jaka jest sytuacyja, gdy polscy patrioci doszli do władzy

@Andrzej Drozd, post #1929





Ostatnia aktualizacja: 24.12.2016 01:03:37 przez Diabeł
[#1931] Re: Jaka jest sytuacyja, gdy polscy patrioci doszli do władzy

@Diabeł, post #1930

[#1932] Re: Jaka jest sytuacyja, gdy polscy patrioci doszli do władzy

@Diabeł, post #1930

Tylko tyle masz chłopinko na odpowiedź?
Tak bardzo PiS obciął ci to, nad czym ubolewasz? To weź się do roboty nierobie. Miliony Polaków ciężko pracuje dla lepszej Polski.
Brechtasz się jak kakuś po zawodówce. A nawet sceptycy nie widzą niczego złego w PiS. Nawet ja socjalista i centrolewicowiec patriotyczny, widzę że PiS przemyślał lekcję z przed 10 lat.

Tyś to chyba je jakisik ruski agynt.OK
[#1933] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Andrzej Drozd, post #1932

Kakademon i drugie konto gie iksa, gamoniu pomysł
[#1934] Re: Jaka jest sytuacyja, gdy polscy patrioci doszli do władzy

@Andrzej Drozd, post #1932

A nawet sceptycy nie widzą niczego złego w PiS. Nawet ja socjalista i centrolewicowiec patriotyczny, widzę że PiS przemyślał lekcję


Ślepemu latarką w oczy zaświecisz i powie, że nic nie widzi pomysł

Głupiemu w głupi ryj naplujesz i powie, że deszcz pada pomysł
[#1935] Re: Jaka jest sytuacyja, gdy polscy patrioci doszli do władzy

@Diabeł, post #1934

Patroniusz z posłanką poleciał zaliczyc dupę i pogadać z biedronką o finansowaniu obalenia rządu. Czy są tutaj zwolennicy sześciu króli?
[#1936] Re: Jaka jest sytuacyja, gdy polscy patrioci doszli do władzy

@Diabeł, post #1934

Ślepemu latarką w oczy zaświecisz i powie, że nic nie widzi pomysł

Głupiemu w głupi ryj naplujesz i powie, że deszcz pada pomysł


OK, ale pierwszy raz słyszę że "głupi" ma ryj. Może ci chodziło o te chlewne ryje przy korycie?
Czy chodzi ci o te ryje oderwane od koryta, które okupują sejm?
Ile ci PiS odebrał że tak ryjesz ten temat?
Ja widzę ino to, że PiS ukrócił oszustów i nagle znalazła się kasa na 500+ (dodatkowa). Kiedyś pisałeś że ci coś odbiorą, aby było na 500+.
Czyli już ci coś odebrali i dali biednym ludziom, czy ty sam jesteś biedny i glupi i protestujesz że coś ci dopiero odbiorą?
Bo wiesz, jeżeli jesteś z Komitetu Obrony Dupokracji i UBecji, to wybacz, ale już wiemy co kto i komu odbiera i kto komu pluje w "ryj".OKOKOK
[#1937] Re: Jaka jest sytuacyja, gdy polscy patrioci doszli do władzy

@Kisiel, post #1935

Politycy opozycji są z innego kręgu cywilizacyjnego, ot co.
To tzw. europejczycy odcinający się od polskości i nie mający pojęcia o polskiej tradycji, co doskonale obecnie widać niemalże każdego dnia. 6 króli, Belzebub czy pasztet na Wigilię. Tytułowe skundlone elity w praktyce.
[#1938] Re: Jaka jest sytuacyja, gdy polscy patrioci doszli do władzy

@Dopuser, post #1937

Nie prawda, kijowski to typowy wszech polak, fuck turka i do przodu
[#1939] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #1927

Brakuje tu Macierewicza.
[#1940] AmberGold

@Dopuser, post #1937

Ci prokuratorzy to zachowują się niczym trzy małpki: nic nie wiem, nic nie widziałem, nic nie słyszałem. Masakra normalnie... a młoda Wasserman pokazuje klasę i ich "wymiata".
Brawo PiS! Gonić złodziei! A tych - pożal się Boże - "prokuratorów" w odstawkę z uwagi na amnezję i ograniczone możliwości wykonywania zawodu... powinni też ponieść odpowiedzialność karną i dyscyplinarną za zaniechania w śledztwie.



Ostatnia aktualizacja: 10.01.2017 19:30:19 przez Dopuser
[#1941] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Andrzej Drozd, post #1936

nagle znalazła się kasa na 500+ (dodatkowa). Kiedyś pisałeś że ci coś odbiorą, aby było na 500+.
Czyli już ci coś odebrali i dali głupim ludziom, kto i komu odbiera i kto komu pluje w "ryj"


Czasami zastanawiam się, jak taki gamoń i nieuk twojego pokroju w ogóle funkcjonuje. Przecież dla takich ludzi ekonomia to czarna magia a wszystko bierze się z nieba od pana Boga.

Czytaj nieuku, skąd się wzięło 500+ dla patologii. Ale wątpię, żebyś cokolwiek zrozumiał.

Dług publiczny Polski przekroczył bilion złotych

Dług Polski przekroczył właśnie bilion złotych - wynika z wyliczeń Forum Obywatelskiego Rozwoju. Co gorsza, nic nie wskazuje na to, by sytuacja mogła się poprawić. Tylko w trakcie czytania tego tekstu zadłużenie kraju wzrośnie o kolejne 300 tys. zł!

Dług publiczny w Polsce, czyli zadłużenie wynikające z deficytów budżetowych kolejnych lat, długów samorządów oraz różnego rodzaju funduszy pozabudżetowych (np. Funduszu Ubezpieczeń Społecznych), przekroczył okrągły 1 000 000 000 000 zł. To równowartość kosztów, jakie państwo musiałoby ponieść na 45 lat funkcjonowania programu 500+.


Grecja 2. Brawo matoły z PiSS
[#1942] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@SuperBuster, post #1939

Ruski agent robi robotę

"Kłamstwo PiS". Miał być nowy śmigłowiec budowany wspólnie z Ukrainą, a będzie... remont radzieckich, wysłużonych Mi

Same sukcesy. Nie będzie Caracali, nie będzie Black Hawków, nie będzie śmigłowca budowanego razem z UPA, nie będzie niczego

Będzie remont starych ruskich rozlatujących się Mi

Cały plan modernizacji technicznej WP poszedł się walić. Ludzie odpowiedzialni w WP za uzbrojenie podali się do dymisji, widząc co robi "dobra zmiana". Im zależy na rozmontowaniu państwa i nasyłaniu na wroga chłopów z widłami

[#1943] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #1941

Jest to typowa manipulacja, uprawiana zwykle w głównym i jak się okazuje, także w pobocznym ścieku. Dług publiczny rósł od lat, nie zauważyłeś? To nie wiem, jak w ogóle funkcjonujesz... Skoro cały czas rósł, to prędzej czy później musiał przekroczyć daną sumę. Program 500+ nie miał tu większego wpływu na jego kwotę.

Jeśli chodzi o Grecję to tak się dzieje, jeśli na czas nie odsunie się hołoty od władzy. Miejmy nadzieję, że w Polsce nie nastąpiło to za późno.
[#1944] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@RomanWorkshop, post #1943

Program 500+ nie miał tu większego wpływu na jego kwotę.




wydatki na rok 2017 wynoszą 383,4 mld zł, podczas gdy dochody państwa sięgać będą 324,1 mld zł.


Skąd się tacy ludzie biorą?

Jeśli chodzi o Grecję to tak się dzieje, jeśli na czas nie odsunie się hołoty od władzy


No widzisz a u nas przysunęli do koryta jeszcze gorszą hołotę, która nie wie jak zaparzyć herbatę i wierzy w istnienie państw takich jak San Escobar.

PiSS to odłam PZPR
[#1945] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #1944

Najlepsze podsumowanie rządów małego człowieczka pomysł

[#1946] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Diabeł, post #1941

Bujaj się kremlowski pajacyku.OKOKOK
Nie ma w tobie nawet promila polskiego patriotyzmu, za to jest kawał ryja i multikonciarza, gamoniu.
A jak ci jest żal ośle, że rząd ci odebrał ubeckie profity, to poskarż się swoim koleżkom z Komitetu Obrony Dupokracji i UBecji.OKOKOK
[#1947] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Andrzej Drozd, post #1946

Zawsze mnie bawi jak prymitywny i niedouczony plebs rzuca się w amoku i pluje jadem pomysł

[#1948] Ubecki diabeł komunista

@Diabeł, post #1947

Z gówna weźcie, zjedzą w mieście, ubeku nawalony.
Jadoplujka ci się załączyła? Używasz AOS4?OKOKOK
[#1949] Re: socjalistyczna lewicowa partia PiSS

@Andrzej Drozd, post #1948

Z gówna weźcie, zjedzą w mieście, ubeku nawalony.


To że wy tak jecie to nie znaczy, że inni też.
[#1950] Wszystkie diabły to ubeki

@Diabeł, post #1949

Komitet Obrony Dupokracji, UBecji, Pucz-listy i korporacji.OKOKOK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem