[#1] AmiWigilia'2008 Poznań
Hej wszystkim. ;)

Chciałbym was gorąco zaprosić na amigową imprezkę w Poznaniu. Wszelakie pytania i sugestie są wskazane. Szczegóły znajdziecie na: http://amiwigilia.ppa.pl/
Poza tym jeśli ktoś chciałbym pomóc (szczególnie z Poznania) zapraszam.
[#2] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #1

No fajnie że coś się dziać zaczyna w kwesti amigowych imprez na zachodzie ;) OK

[#3] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Drako^lM, post #2

Właśnie chcemy rozkręcić trochę temat. Tym bardziej, że miejsce mamy godne i wygodne. aktualnie brakuje nam, że tak powiem nowości, czyli sprzętu na którym można by uruchomić MOS i AOS4, jeśli ktoś dysponuje i che pomóc to zapraszamy.
[#4] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #3

Hmm, kurde, żeby nie kasa, to bym spakował Efikę i przyjechał... Niestety nie mogę nic obiecywać. Mam też dwa pytania. Po pierwsze, teraz jest moda na czepianie się praw autorskich do obrazków na stronach, uważajcie żeby się nie czepili tej ilustracji po lewej. Po drugie - dobrze jest jak na takich imprezach jest trochę monitorów dostępnych, żeby nie trzeba było wieźć ze sobą. Jeszcze pół biedy jak ktoś jedzie samochodem, ale pociągiem to nawet LCD jest pewnym problemem... I na koniec - czemu zdjęcia lokalu są w 16 kolorach? Żeby był "oldskul"?

[#5] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Jak znajdziesz czas i środki finasowe to zapraszamy. Byłoby nam bardzo miło. :) Z monitorami pokombinujemy, prawdopodobnie będą to stare CRT 15, bo te najłatwiej będzie nam załatwić. Bedziemy na bierząco informować jak wygląda ta sprawa.
Co do obrazka wezmę to pod uwagę, w najgorszym wypadku się go wywali. A 16 kolorów faktycznie daja klimat oldschoolu :) no i mniej zajmują miejsca. Zresztą zdjęcia są kiepskie, ale nie miałem czasu na lepsze foty, jak znajdę moment to dorzucę coś ciekawszego.
[#6] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #1

Będę :D (Oby frekwencja dopisała... )



Ostatnia modyfikacja: 18.11.2008 16:27:47
[#7] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Malin, post #6

Zapraszam. :) Trochę miejsca jest więc zapraszamy wszystkich chetny. Wstępnie teoretycznie mamy 5 monitorów ekstra dla ludzi przybywających na party place. ;)
[#8] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #1

Czy jest ktos chetny do wyjazdu z aglomeracji slaskiej (Gliwice, Katowice... )? Mozna by sie jakos wycieczkowo zgrac ;) ...

[#9] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Lokaty, post #8

Pomyślim.
[#10] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #1

Z Gdańska zdecydowanie bliżej, niż do Krakowa. Może się skuszę?
[#11] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@madman15, post #9

Ciekawe co z Kokosem pomysł

[#12] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #5

Hmm coś mnie kusi żeby przyjechać :)

[#13] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #1

Znowu pech, zajęcia mam na uczelni wtedy :(

[#14] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Hubez, post #13

Na zajęcia można nie iść. ;)
[#15] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Malin, post #11

Luuuudzie kochane.. :) Teraz wszystkie katolskie święta będą z przedrostkiem ami#??. ;d

1. Obrazek po lewej ROX. :) Się pamięta się scroolowanie pod DPAINT. ;]
2. Program imprezy imponujący, bardzo przypadł do biustu.
3. Malin^ must spin the sześcian.
4. Mam szkołę i ogólnie daleko... :(

[#16] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #3

A jakiego sprzętu byście oczekiwali z tych nowości?

[#17] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Kokos, post #15

A od kiedy "majówka" to "katolskie święto"? Wigilia to też teraz raczej obecnie jest obchodzona w hipermarketach . Co innego jakby było AmiZwiastowanie (mocne w sumie ), AmiBożeCiało, AmiNiepokalanePoczęcie, AmiTrzechKróli (to się swoją drogą kojarzy, czasami kombinację "lamiga + ramiga + control" nazywano właśnie "trzech króli")... Ale dlaczego się ograniczać do katolików, AmiSzabas, albo AmiRamadan (ha, impreza trwająca miesiąc!) też brzmią niegłupio .



Ostatnia modyfikacja: 18.11.2008 19:45:59
[#18] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Grzegorz Kraszewski, post #17

AmiRamadan mi się podoba, ale tego ludzie mogliby nie wytrzymać. :) Zreszta AmiWigilię można zorganzować np. czerwcu. :) A co, szaleć to szaleć. :)
[#19] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Grzegorz Kraszewski, post #17

Po świadkach Jehowy można by zrobić pamiątkę amizmartwychwstania, ale niestety to nigdy nie nastąpiło...

[#20] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@lord_spider, post #16

Generalnie pasuje wszystko co nie jest Classicem. Niestety nie udało mi się zakupić swojego SAMa (miałem niestety inne ogromne wydatki) więc sam jestem ciekawy jak to gdaka. Aczkolwiek równie ciekawą sprawą jest Efika, Peg. :) Podsumowując jesteśmy zainteresowani, że tak powiem wszystkim. :)
[#21] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@MinisterQ, post #19

O właśnie! Co to za amikatolskie party bez Ojca Fei'a!

[#22] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #1

Nareszcie moje rewiry. Oj trzeba parę osób odwiedzić i "tym beretem" rzucić do Poznania.

[#23] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #20

OK, Pega II mógłbym przywieźć, co miałoby być na nim zainstalowane?

Czeka mnie stawianie na nowo systemu, więc jest to dobry moment na "koncert życzeń" ;)

[#24] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@lord_spider, post #23

Generalnie myślę, że warto by pokazać Pega w użytkowaniu na co dzień szarego użytkownika, czyli internet, jakieś pisanie tekstów, obróbka zdjęć. Ewentuel jako bonus może coś z grafiki 3d np. blender. A może masz jakieś ciekawe propozycje poza tym?
[#25] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #1

Jedna sugestia, co do turnieju multiplayer - nie lepiej zrobić turniej w Lotusa II? Część III mi (i pewnie innym) nie za bardzo podchodzi, zaś w część II można bardzo fajnie grać w 4 osoby naraz.
[#26] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@MinisterQ, post #19

Były natomiast liczne zwiastowania i trwa oczekiwanie na powtórne jej przyjście.
[#27] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Daclaw, post #26

Dokładnie tak :D

[#28] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@madman15, post #25

Nie ma problemu. Może być Lotus II. :)
[#29] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@MinisterQ, post #27

ba, nawet było już kilku amiproroków i pretendentów do bycia amimesjaszami, niestety wszyscy okazali się fałszywi ;)
[#30] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@wali7, post #29

Wreszcie coś w Wlkp!Chętnie bym zawitał ale jak to żonce wytłumacze hehe.W każdym razie nawet jak coś wymyśle bede dopiero po 18:00!pozdro

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem