[#31] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@deejayremix, post #30

W sumie mógłbym wziąć mixer + decki i grać modulasy (byłby klimat)!!!jak tam z nagłośnieniem wygląda??

[#32] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #1

Ooo to milo ze w Poznaniu. Tez zajde najprawdopodobniej. Moge wziac pece z Amithlonem i AmigaOSXP czy bedzie ban na blaszaki?



Ostatnia modyfikacja: 19.11.2008 14:37:03
[#33] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #1

http://validator.w3.org/check?verbose=1&uri=http%3A%2F%2Famiwigilia.ppa.pl%2F

poprawcie te strone, jakis margines tez dajcie bo strasznie to wyglada jak litery zaczynaja sie od razu na brzegu okna
[#34] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Kokos, post #15

a wigilia to swieto? wigilia moze byc wsztkiego. w czwartek jest wigilia piatku :>
[#35] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@deejayremix, post #31

Myślę, że nie ma problemu, w klubie też występują DJ, więc wszystko jest przygotowane pod takie akcje. Tak więc jeśli masz ochotę pograć zapraszamy.
[#36] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Lorak, post #32

Pogadam z kumplami co na ten temat sądzą. :) Ale jeśli piec ma symulować Ami to może się zgodzą.
[#37] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Valwit, post #33

Kurna... no postaram się poprawić, choć nie wiem czy jestem w stanie (widza nikła).
[#38] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Valwit, post #34

Zatem AmiWigilia, to wigilia Amigi? :)

Fajnie się zapowiada i też nabieram ochoty na wyjazd (no i będzie to okazja do oderwania się od świątecznych porządków :). Nie mówię jeszcze tak, ale... I ten turniej SWOS-a kusi...

[#39] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Leander, post #38

Teraz brakuje jeszcze opłatka z Ami-boingiem, żeby spełniły się życzenia owieczek w nowym roku. :P
[#40] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@MinisterQ, post #19

Po co amizmartwychwstanie skoro Amiga nigdy nie umarła ;)

[#41] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Leon, post #39

Pomysł godny. :) Tylko trzeba by jakąś matrycę zrobić co by taki opłatek wyprodukować. :)
[#42] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Leon, post #39

he he niezle nie obiecuje ale jak bedzie ekipa jechac z wawy to jade

ps.od 10 miesiecy nie pije gorzaly wiec nie namawiac stare czasy nie wroca ;D

[#43] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@HOŁDYS, post #42

No i ładnie. :)

[#44] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@HOŁDYS, post #42

Jak przez tyle czasu można wódki nie pić? :)
[#45] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #1

Czy da radę gdzieś tam przenocować?? Ewentualnie czy w pobliżu znajduje się jakiś tani nocleg? No i najważniejsze czy w pobliżu jest szpital?




Benedykt Dziubałtowski

[#46] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Benedykt Dziubałtowski, post #45

Tak jak pisałem z noclegiem na miejscu nie wiem dokładnie (się dowiem), mamy znajomych z hostelem, więc podpytamy się ich. A co szpitala, jes powiedzmy w bliskiej okolicy. :)
[#47] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Benedykt Dziubałtowski, post #45

a po co ci szpital .. szykuje sie jakas ustawka z Atarowcami ;)) ?

[#48] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@HOŁDYS, post #47

Atarowiec?? Gdzie? GDZIE!?

[#49] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Kokos, post #48

Make peace not war :) Albo love :)
[#50] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #49

Love to będzie jak zrobię któremuś z dupy jesień średniowiecza, if you know what I mean..



Ostatnia modyfikacja: 21.11.2008 10:58:36
[#51] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Kokos, post #50

Pożyczem Tobie grabiem!

[#52] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #46

Witam. Zastanawiam sie nad przyjazdem, jedyny problem to nocleg, wiec prosze o jakies info - czy bedzie mozna kimnac sie na sali w spiworze (i nikt w srodku nocy nie karze wy...jsc:)) czy ew. uda sie na pare godzin spoczac w tym hostelu (jezeli tak, to prosze o szczegoly)?

Pozdrawiam :)

[#53] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@gorzyga, post #52

Z tego co sie porientowalem, to prawie na pewno bedzie mozna sie kimnac na miejscu. Kolega tez rozmawial w sprawie hostelu, nie powinno byc problemu. Mysle, ze pod koniec tego tygodnia badz w nastepnym podam dokladniejsze informacje.
[#54] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #53

Czy dalej macie 5 monitorow na zbyciu? Jesli tak to chcialbym jeden zarezerwowac bo przewiezienie mojego 19'' kineskopowego potwora tramwajem to za duze wyzwanie...

[#55] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Lorak, post #54

Kolega coś szeptał o 5 monitorach, ja dysponuje prawdopodobnie 4, oczywiście VGA (sorry ale Ami monitorów nie damy radę zorganizować :)). Jeśli jesteś z Poznania to szczerze preferowałbym zostawienie monitora dla kogoś kto będzie miał z lekka dalej. :) Ale jak się uda czasowo (możemy się umówić wcześniej) mógłbym po Ciebie podjechać samochodem.
[#56] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #1

Po pierwsze: O luuuudzie, czemu tak daleko? wtf!?
Po drugie: Eh i tak mam budę, więc dupa :(
Po trzecie: Boże jak ten barek kusi.. papierowa torba

[#57] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Katiria, post #56

Gdzie tam daleko. Wreszcie coś w wielkopolsce :).

[#58] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #55

Rozumiem, wiesz, byloby megafajnie jesli udaloby Ci sie podjechac samochodem tylko ze ja bede jeszcze musial stamtad jakos wrocic;)

[#59] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Malin, post #57

Dokładnie, dojazd do Poznania jest optymalny prawie z każdego miejsca w Polsce. :)
[#60] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Lorak, post #58

No z powrotem to ciężko coś obiecać, bo trzeba będzie zabawiać gości podczas imprezy. :) Ale pomyślimy, jest jeszcze trochę czasu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem