[#91] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #90

ok jakby co bedziemy nekac telefonami :)

[#92] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #82

Nie będzie mnie - pokomplikowała mi się sytuacja ze świątecznym wyjazdem rodzinnym :(

Życzę Wam miłej zabawy i spokojnego powrotu do domów.

[#93] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #90

No i jak po imprezie? Do której byliście? Szkoda, że mało wiary było, ale mnie się podobało, tyle tylko, że organizm odmówił posłuszeństwa i musiałem uciekać. Szkoda, ale organizacja jak na termin moim zdaniem niezła. Wielkie dzięki chłopaki za to, że zrobiliście coś w Wielkopolsce!!!!!!!!!!!!!!!!!
No i mam nadzieję, że do zobaczenia za rok. Może i ja będę miał się wtedy czym pochwalić. :P

[#94] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@ender, post #93

No chyba nie było źle? :) Fakt, że imprezę zdominowały klimaty scenowe :), generalnie non stop leciały dema na PPC/68k no i kultowe produkcję z 500!! (Dzięki Hołdys). :) Generalnie myśleliśmy, że więcej osób z własnym sprzętem zawita (jakby nie patrzeć przytargalim parę monitorów). Po świętach zajmę się jakąś mini relacją ze zdjęciami. No i miejmy nadzieję, że coś wykombinujemy w WLKP wcześniej niż za rok.
[#95] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #94

Ogolnie przepraszamy, ze zmienilismy charakter imprezy :) Bylo zajebiscie, masa fajnych ludkow, starych, dawno nie widzianych znajomych, Amigi i dema. Dzieki za zorganizowanie imprezy!

[#96] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #94

no hej :) sorki ze wam imprezke rozwalilismy .. z nas juz zadne OWCE :D
impra byla taka sobie (nie spodziewalem sie wiele wiec rozczarowania nie bylo) .. cieszy mnie ze Amiscena dopisala i przyjechal sklad naprawde fajny ..no i Informer/Appendix wrocil na takie zloty ...fajnie ..

Poznalismy tez samego Cara ale to na after party gdzie juz chyba nigdy nam nie wynajma pokoi ;)

fajnie bylo troche sie zmarnowalem bo dawno nie pilem ale bylo milo..

co do Demek ..dobrze ze woze ze soba na takie impry 2 paczki dyskietek na A500 ;) jak sie okazalo przydalo sie ..

te powerki przetopcie na olow ;D szkoda ze nie bylo zadnej mocnej motorolki bo takiego marnego slideshow nie widzialem dawno..

dem sie nie da ogladac na 040/25 MHZ !!!

AAAA i zainstalujcie sobie FileMaster bo mnie szlak tam trafial ;)

ja taka imprezke traktowalem jako spotkanie grupy znajomych ..
i to sie jak najbardzije udalo

WIELKI RESPECT DLA ORGANIZATOROW ZE PODJELISCIE WALKE :)

na FTP Amisceny jest MP3 audycji RADIO AFERA (ta dziewczynka z mikrofonem)

usmielismy sie ze hej :) OK

[#97] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@HOŁDYS, post #96

"te powerki przetopcie na olow ;D szkoda ze nie bylo zadnej mocnej motorolki bo takiego marnego slideshow nie widzialem dawno..

dem sie nie da ogladac na 040/25 MHZ !!! "





Przecież kolega od Amigi 4000 (ten z narożnika sali, który po małych problemach podłączył się do netu - szacuneczek dla niego i podziw dla jego wiedzy i umiejętności) miał Apollo z 060/50, tak twierdził. To ten, na którego A500 puszczaliście demka. Swoją drogą "matka" pokazał dlaczego rządzi. ;) Szkoda, że się głośno nie spytaliście, ciekawe dlaczego. ;)

[#98] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@ender, post #97

Matke ma sie tylko jedna ;)))

Amige ;D

Sam widziales ze nasz grupa raczej skupila sie na rzutniku i wspomnieniach (Informer) niz na Workbenchu :)



ZUOO

[#99] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@HOŁDYS, post #98

W końcu dawno się nie widzieliście, a z tego co udało mi się usłyszeć ( nie żebym podsłuchiwał ;) ), to sporo Was łączy (wspomnień) i chyba obecna praca. Demka były super, ja wierzę , że chłopakom uda się znów coś zorganizować , tylko w cieplejszej porze.

[#100] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@ender, post #99

RiwerWash 3 bedzie party z prawdziwego zdazenia..
zapraszamy na DemoScene ..

takie metingi sam organizowalem (AKM)

[#101] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@HOŁDYS, post #100

Oczywiscie zapraszamy Was na copy-party o ktorym pisal Holdys ( http://www.riverwash.info/ - info niebawem ). W tej chwili juz wiadomo, ze odbedzie sie w Warszawie w klubie "No Mercy" od 4 do 6 wrzesnia 2009. Fajnie by bylo jakby jakies ciekawe produkcje na Amige byly...

[#102] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@HOŁDYS, post #96

No generl było elegancko. No i fakt, że twoje dyskietki to była super sprawa! :) Co do przetopu pałerek na ołów... chyba masz racją, ale to odrazu całe te amig g...o przetopie bo jak nie problem z tym to z tamtym, dziś np. mi płyta główna zeszłą... z obserwacji jakie poczyniłem winuae jest najlepsza ami... przykre to. ;(

Filemaster hehe, to było niezłe... fm, fm2, fm3... :) przenazwę opusa na fm, może być? :)
[#103] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #102

Przednia impreza:] Super było po 8 latach zobaczyć stare mordy i poznać nowe! Demek moc śni mi się do dzisiaj :) Strasznie sentymentalną podróż odbyłem i chwała za to organizatorom. Do tego stopnia, że szukam Ami 1200 w towerce z przeznaczeniem do wypasienia.

Super sprawą było dla mnie to, że moja przygoda z Ami skończyła się w momencie kiedy pojawiła się możliwość korzystania z netu na Ami tym samym dużym zaskoczeniem było dla mnie to, że wspólnymi siłami z kolegą z narożnika w sumie w 10-15 minut skonfigurowaliśmy net na przyjaciółce, normalnie dla mnie zobaczenie tego portalu w MIAMI to było COŚ :)

Amiga 4ever i oczywiście scena rulez, tyle że teraz już nie będę tyle pił co dawniej;)

[#104] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Hypnotic, post #103

No to fajnie, że po imprezie przyszła ochota na kupno Ami. Stara miłość nie rdzewieje. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem