[#61] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #60

E no spoko. Najwyzej odzaluje i wroce taksa. Ale z jakbys mogl po mnie wpasc bylaby rewelacja. Zgadamy sie najwyzej przed party.

[#62] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Lorak, post #61

Hej. Na stronce http://amiwigilia.ppa.pl umieściłem zaktualizowane informacje. Jak ktoś ma pytania zapraszam na forum (lepiej, bo więcej osób przeczyta) lub na priva. :)
[#63] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #62

Ja mam jedno konkretne pytanie:

Czy to zlot zwyklych amigowcow spod znaku sp. C= czy jednak Elitarnych-Hi-Endowych-AmigOwcow-Niszowych-Systemow-Alternatywnych spod znaku tej idiotycznej bialo-czerwonej golfowej pileczki.
[#64] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@selur, post #63

Zlot jest dla wszystkich Amigowców, w programie mamy Lotusa II oraz PPC, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
[#65] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #59

optymalny to by był dojazd w okolice wawki/albo samej wawy, amiwigilia jest nadal daleko :P/.

[#66] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #64

Będzie można MORPH OS-a zobaczyć w akcji ( Pegasos/Efika)? Amiga OS 4.x też byłoby miło zobaczyć i porównać sobie systemy.

[#67] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@ender, post #66

No my niestety dysponujemy tylko Classicami, więc liczę na to, że ktoś coś przywiezie. :)
[#68] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #24

Czasu już niewiele, a ja mam zaledwie zainstalowanego na czysto MOSa 2.1 i przywróconego z kopii sprzed prawie 3 lat MOSa 1.4.5...

Mimo tego chciałbym przyjechać, zawsze można pokazać jak wygląda stawianie systemu od zera, co jest w standardzie a czego brakuje etc., co Ty na to?

Są jeszcze wolne miejsca na podpięcie kompa?
Monitor będę miał swój, potrzebowałbym dojście do zasilania i LANu / Internetu.

PS: na dysku są jeszcze w miarę świeże Ubuntu 8.04 i MacOS X 10.4.

[#69] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@ender, post #66

Plaender napisał(a):

> Będzie można MORPH OS-a zobaczyć w akcji ( Pegasos/Efika)?
> Amiga OS 4.x też byłoby miło zobaczyć i porównać sobie systemy.
>

Planuję przyjechać z Pegasosem II, OS4 Classic jeszcze do mnie nie dotarł.

[#70] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #67

radzik napisał(a):

> No my niestety dysponujemy tylko Classicami, więc liczę na to,
> że ktoś coś przywiezie. :)

Jak już pisałem, jeśli macie miejsce to chciałbym się pojawić.

[#71] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@lord_spider, post #69

O to megafajnie, bo ja chcialbym zobaczyc jak wyglada MOS na zywca. Szkoda ze AOS4 nie bedzie... Ja dzis zabieram sie za swiezo zainstalowanego Amithlona, bo w poprzednim dysk mi zdechl:(



Ostatnia modyfikacja: 17.12.2008 18:06:08
[#72] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@lord_spider, post #69

A ja chyba nie przyjadę, bo się rozchorowałem i obawiam się, że do soboty nie wydobrzeje. To się nazywa mieć pecha. :( Do Poznania mam tylko 70 km.

[#73] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@ender, post #72

ja tez sie pochorowalem ale nacieram sie co noc spirytusem i JAADE :)

[#74] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@HOŁDYS, post #73

A ja popijam nalewkę z pigwy na spirytusie z miodem. Napisałem chyba, ale taka okazja (impreza w Poznaniu) może się nie powtórzyć... .

[#75] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@ender, post #72

Tez sie rozchorowalem na angine, ale żrem antybiotyk i co by sie nie dzialo to wpadam;)

[#76] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@ender, post #72

ender napisał(a):

> A ja chyba nie przyjadę, bo się rozchorowałem i obawiam się,
> że do soboty nie wydobrzeje. To się nazywa mieć pecha. :( Do
> Poznania mam tylko 70 km.

A skąd konkretnie będziesz jechał?

[#77] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@lord_spider, post #76

Z Gostynia (Gostyń) to na trasie Poznań Wrocław lub Jarocin Leszno. Wypada tak jakoś na środku.

[#78] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Lorak, post #75

Antybiotyk to ... . Ja wrąbałem 3 serie w ciągu 3 tygodni i znowu coś tam wraca. W jedzeniu jest tyle tego (walą antybiotyki zwierzakom), że później nie działają jak jest potrzeba.

[#79] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@ender, post #78

ender napisał(a):

> Antybiotyk to ... . Ja wrąbałem 3 serie w ciągu 3 tygodni i
> znowu coś tam wraca. W jedzeniu jest tyle tego (walą
> antybiotyki zwierzakom), że później nie działają jak jest
> potrzeba.

Polecam Febrisan w saszetkach - smak paskudny, ale mi pomógł. Pani doktor nie zapisała żadnych antybiotyków, tylko kazała to przez 4 dni pić 3 razy dziennie.

[#80] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@ender, post #77

A ja z przeciwnej strony będę jechał, więc wspólny dojazd odpada...

[#81] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@lord_spider, post #80

9 osob z Amisceny przyjezdza na 100 %

[#82] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@lord_spider, post #70

Miejsce jest! zapraszamy!
[#83] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@HOŁDYS, post #81

Hej. Na stronie jest poprawiony numer telefonu, bo dałem d... Ogólnie przypomnę na wszelki wypadek jakby się ludzie gubili w Poznaniu to dzwonić:

Glon: 667 69 35 17
Radzik: 604 11 41 26


Postaram się jakąś chociaż odręczną mapkę zrobić z PKP/PKS i wrzucić na stronkę, aczkolwiek nie mamy zbytnio czasu walczymy z naszymi Amisiami. :)
[#84] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@lord_spider, post #80

Najwyżej odleżę. Będę. Nie wiem czy uda mi się być od samego początku (taki mam zamiar), ale to zależy od PKS-u.



Ostatnia modyfikacja: 18.12.2008 15:32:35
[#85] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #83

Jako ze to juz jutro, chcialbym zapytac jak wyglada sprawa z monitorami? Ile jest zarezerwowanych/dostepnych?

[#86] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@radzik, post #82

Będzie ktoś może z AROSEM zainstalowanym i działającym na laptopie lub stacjonarce? Też było by miło popatrzeć na żywo jak to działa. A jak tam mapka? W kierunku na Stary Browar trzeba iść?

[#87] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@ender, post #86

Moze mi sie uda jutro rano zainstalowac arosa jakby co...

[#88] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Lorak, post #87

Byłoby super. No to do zobaczenia.

[#89] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@Lorak, post #85

Nikt nic nie rezerwował, tak więc będzie 5 monitorów VGA plus może jedne PALowy.
[#90] Re: AmiWigilia'2008 Poznań

@ender, post #86

Mapki nie dałem rady zrobić, a np. z google maps wrzucić nie można. ;( Ogólnie trzeba się kierować na centrum - Marcinkowskiego lub Empik. Ulica Nowowiejskiego jest dość duża i jest tam sporo klubów, więc każdy młodszy zawodnik powinien wiedzieć jak pokierować ludzi. Klubokawiarnia Meskal mieści się za klubem czy tam dyską Alcatraz więc to też dobry punkt odniesienia. Z PKP/Dworca Zachodniego można jechać tramwajem 8 i wysiąść na Placu Cyryla Ratajskiego potem idziemy w kierunku Sądu, czyli w prawo, wzdłuż torów i potem w lewo na Nowowiejskiego.
Ulica Młyńska przy której jest Sąd, krzyżuje się z Nowowiejskiego więc to też dobry punkt zaczepienia.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem