[#331] Re: Amigowcy z północy?

@okejokej, post #330

Brat mój szanowny będzie z aparatem jak coś. Porobi trochę zdjęć ok, racja
[#332] Re: Amigowcy z północy?

@mccnex, post #331

Też wezmę swojego aparaciaka. Trasa mniej więcej obadana, za jakiś czas zacznę pakowanie złomu ;)
[#333] Re: Amigowcy z północy?

@sachy, post #319

No ja zawsze moge pomoc w organizacji.... Tak niefortunnie wyszlo. No ale odzew jest niezly z tego co widze, wiec kolejna edycja jest nieodzowna. Co do jutra to sie postaram ale bez sprzetu... Mam zajecia w Sopocie i niestety poruszam sie skm co przy obecnych remontach jest klopotliwe i czasochlonne...
[#334] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #332

To ja przytargam kamerę. :)
[#335] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #1

Witam.
1. Mam dwie płyty główne od Amigi 500+, mają po pół MB RAMu. Ktoś by mi wylutował z jednej płyty i wlutował do drugiej? Tak, żeby jedna miała 1MB?
2. Ktoś zabierze ze sobą C128? Mam takiego, ale bez zasilacza i nie wiem, czy sprawny.
3. Zabrać ze sobą płyty z pism (ACS, MA, MACD, Amiga Vademecum). Może ktoś będzie chciał coś zgrać?
4 Wziąć ze sobą stare czasopisma? (MA, Amigowiec, C&A, Top Secret...) czy nie ma sensu bo to żadna atrakcja?

edit: Zapomniałem zapytać. Będą jakieś dziewczyny???

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2012 20:14:13 przez dziobas
[#336] Re: Amigowcy z północy?

@dziobas, post #335

@Dziobas: Bierz wszystko, szczegolnie C128 - bedzie zasilacz. Czasopisma - ja biore Bajtki na wymiane, szukam paru numerow.

Dobre wiesci z GAKu:

Bylem z Yolkiem na miejscu. Zamiast wczesniejszych salek klasowych, dostajemy glowna sale koncertowa :).

Sa rozstawione duze stoly, wszedzie doprowadzony jest prad. Mamy scene do prezentacji, duzy mixer, rzutnik. Jest dodatkowy TV, bedzie jeszcze jeden. Warunki przednie. Ponoc Technikum Lacznosci z Gdanska przywiezie i zaprezentuje swoje muzeum! Wiesc tez niesie, ze 2 samochody z Lodzi, wyladowane sprzetem, rano rusza w strone polnocy :) Zainteresowanie miasta i mediow jest naprawde duze, wiec radze jednak sie spiac i dolaczyc do nas - impreza na pewno przekroczy godz. 18a.

Brac wszystkie wlasne kable i konwerterki, zlaczki, joystick'i.

Brac graty na sprzedaz/wymiane!

Brac sie w garsc i przybywac. Nie odwlekac do przyszego roku - raczej widze kolejna impreze w trybie 2-3 letnim, ale za to z odpowiednim rozmachem.

Pozdro.

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2012 21:03:21 przez sachy
[#337] Re: Amigowcy z północy?

@sachy, post #336

OK, chyba uda mi sie wpasc ok godziny 16. Mam nadzieje ze spotkanie potrwa dluzej niz do 18 . Moge wziac w plecak Timexa....
[#338] Re: Amigowcy z północy?

@sachy, post #336

Sachy, nie wiem czy czytałeś SMSa, ale już się nie wyrobię z GameCubem. Po spakowaniu gratów wyszły mi cztery skrzynki plus telewizor 14". Liczę całość, razem ze sprzętem na wymianę. GC wezmę "następną razą", teraz już by było za dużo. Nie bierz swoich cartów, bo nie będzie ich gdzie wetkać.

Będę miał swoje C128 (w wersji naleśnik NTSC) z zasilaczem i konwerterem napięć. Czy ktoś może zabrać jakąś stację dysków do C64/C128, bo moja 1571 ma już padniętą głowicę? Mam kilka dyskietek. Dema na C64 puszczę ze swojego C64 (w wersji mydelniczka), w którego wbudowałem do środka SD2IEC jako napęd 8. Będę też miał drugie C64 (w wersji naleśnik) na handel jako dawca części.
[#339] Re: Amigowcy z północy?

@Yolk, post #338

U mnie trwa przeglad szaf i selekcja. Szkoda GC, ale jakos trzeba sie zabrac :) GBC i tak chyba wezme - mam troche fajnych gadzetow do tego. Wez GBA, zobaczymy czy dzialaja razem.

Pozdro.
[#340] Re: Amigowcy z północy?

@twardy, post #337

@Twardy: koniecznie bierz Timex'a. Klan ZX nie jest na razie reprezentowany!
[#341] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #1

Właśnie wyjeżdżam. Spotkamy się na miejscu. To nie C128, ale 16. Jak ktoś ma to niech weźmie Amigę 1000. Mam klawiaturę i nie wiem czy sprawna. Jak ktoś ma fdd to też niech weźmie.
[#342] Re: Amigowcy z północy?

@dziobas, post #341

Też wyjeżdżam na lotnisko. Jezu, najgorsze jest ruszyć d...ę...
[#343] Re: Amigowcy z północy?

@Deftronic/..., post #342

Kawusia, sniadanko i tez ruszam.
[#344] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #343

Kawusia, śniadanko i do pracy .
[#345] Re: Amigowcy z północy?

@sachy, post #340

Wzialem timexa z kempayem i divide. Jakies demka na zx48+ay moge pokazac :) mam nadzieje ze na 16 sie wyrobie.
[#346] Re: Amigowcy z północy?

@twardy, post #345

@Twardy: Spoko, bedzie slot czasowy na ZXy.

DO ZOBACZENIA.
[#347] Re: Amigowcy z północy?

@sachy, post #346

Impreza trwa w najlepsze, tv filmuje, ludzie się kręcą,wszędzie słychać 8 bitowe piski ;)
[#348] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #347

Ja już zawitałem do domku, impreza była mega tłoczna, przewinęło się ponad 250 osób (nie licząc dzieciaków), jutro wrzucę jakieś fotki :)
[#349] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #348

Także zaliczyłem. Bardzo fajnie było spotkać wasze gęby po tylu latach! Klimat meeegaaa sympatyczny! Dzięki.

Siemasz Pampers i Sachy, fajnie było was poznać!

Siwy, Twardy, Gluten - coż za spotkanie po latach!!!!
[#350] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #348

Na prawdę była bardzo fajna atmosfera i sporo ludzi się pojawiło.
Okazało się, że ta sala była za mała i przydała by się 2 razy większa. :D
[#351] Re: Amigowcy z północy?

@jarob, post #350

Ano było trochę ścisku, zabrakło też identyfikatorów ale mamy doświadczenie na następny rok.
[#352] Re: Amigowcy z północy?

@pampers, post #351

http://www.radiogdansk.pl/index.php/wiadomosci-wydarzenia-sport/wydarzenia-rg/37004-komputery-retro-w-gdasku.html

Zapytany, powiedziałem do mikrofonu że dla tych komputerów niejeden z nas poświęcił swoją młodość. Nie żałując ani chwili! :)



Ostatnia aktualizacja: 20.10.2012 19:30:29 przez aMifan
[#353] Re: Amigowcy z północy?

@aMifan, post #352

[#354] Re: Amigowcy z północy?

@stryker, post #353

Fajnie było. Są zdjęcia , filmiki. Byli starzy kumple, poznało się nowych. Szkoda, ze nie było indentyfikatorów. Pierwsze koty za połoty. Podziękowania dla organizatorów . :)
[#355] Re: Amigowcy z północy?

@stryker, post #353

Sachy ma definitywne parcie na szkło
[#356] Re: Amigowcy z północy?

@aMifan, post #349

Bylo mega !!! Amifana ledwo poznalem co prawda :) szacun dla organizatorow, gak-u i publiki. Impreza pokazala, ze jest nas wielu. Nie tylko amigowcow ale ogolnie ludzi zainteresowanych retro kompami i alternatywnymi platformami.
[#357] Re: Amigowcy z północy?

@stryker, post #353

Heh, pokazali moją głupią gębę.
[#358] Re: Amigowcy z północy?

@Yolk, post #357

E tam głupią... nie bądź taki skromny. Wielu nas jest, warto się faktycznie raz na rok fajnie byłoby się spotkać... aż mi się łezka zakręciła :)

Ze Straszyna jesteś? Często bywam w okolicy heheh jezioro, restrauracja, elektrownia wodna. Ostatnio szukałem zaginionego ośrodka MSW, po którym pozostały tylko fundamenty :)

Twardy, jak widzę rozwijasz się w zainteresowaniach retro :)

Naprawdę, nie sądziłem że jest nas aż tylu, z różnych platform. A ilu amigowców! :)



Ostatnia aktualizacja: 20.10.2012 21:32:03 przez aMifan
[#359] Re: Amigowcy z północy?

@aMifan, post #358

Niestety, pomimo ze sprawdzalem czy aby wszystko spakowalem, w Gdansku zostal moj zasilacz od Atari 7800, goraca prosba do organizatorow, badz znalazcy o odeslanie go do mnie, oczywiscie na moj koszt.
[#360] Re: Amigowcy z północy?

@Mufa, post #359

Został też jeden joystick, QuickJoy. Do odbioru u Tomka. Zasilacza do A7800 nie widziałem, ale Tomek mówił że wszystko co znajdzie będzie do odbioru. Masz do niego kontakt, czy dać mu znać że szukasz?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem